Jump to content
Pepix_

Внимание,малък измамник във форума!

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

измамник продаде ми развалено сд ,едва на 20 години и мами из форумът,ще бъде наказан на следващата национална ...nicname-LyDu

Редактирано от Pepix_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре , ама не разбрахме да го бием ли или да го черпим този човек ?

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Добре бе,акжи са какво точно е станало,тиопита ли се да му се обаддиш и да му кажеш,че има проблем?п.п.Май на националната не е много удачно за саморазправа :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си купих дясно огледало за моята кола от един измамник... Беше изрязано от обикновенно огледало... Разликата във видимостта между оригиналното и това е огромна. Човека беше измислил нещата така, че ако му го върна по еконт за да ми върне парите... ми излизаше колкото едно ново...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

п.п.Май на националната не е много удачно за саморазправа :fun:

Що бе ще седнат с по една щайга бира :D и ще се разберат като мъже дали се уважават или не :D Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми заради това има опция да видиш и тестваш пратката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А някъде в обявата пишеше ли че CD-то работи?

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някъде в обявата пишеше ли че CD-то рабори?

:cool::lol::D заболя ме корема от смях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе каза че си работи шушумигата малка ,аз сам си записал адреаса му, ще го навестя като тръгна за морето такива заслужават само шамаросване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен наскоро едно хлапе от форума ме метна, че има машинка за фарове на Сивик, пък ми прати по Еконт някаква съвсем различна - даже не знам дали работи, защото входът и е различен. Ама не му помня ника вече, ама беше от Червен бряг...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна темичка :cool:

нека всеки си каже как са го метнали няма нищо срамно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някъде в обявата пишеше ли че CD-то рабори?

:cool::lol::D заболя ме корема от смях
xaxaи моята мечта е да си купя неработещо CD. То с работещо всеки може :drunk: ....Иначе, и на мен едно момче от Видин ми обеща 2 от елементи на интериора за Прелюд,... но изведнъж изчезна като дим?! :drunk: :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен един колега ми продаде комплект джанти, едната гума изпускаше постоянно и се оказа че е спукана джантата... 50лв за заварка :cool: - няма да споменавам имена защото не ми се занимаваше и не съм говорил с него, а и след 3 месеца се наканих да я видя защо изпуска - то с тия варненски дупки знае ли човек дали сам не съм я спукал. но там където беше спукана си личеше "обработка"(незнам и аз) и най-вероятно е знаел.вече ще внимавам повече, че от друг форум го ядох по-голям. ппако продавам джанти да знаете едната е правена :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък един колега се бяхма разбрали да зема гуми от него ,втора употреба ,а той се объркал и ми пратил нови .И са требва да си карам колата с нови гуми :cool: п.п това за цд-то ма разби :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли смисъл от темата ако не казваме поне никовете на некоректните хора? Поне други колеги да не се опарят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та случайно попаднах на темата та въпросния "измамник" съм аз :o Ситуацията е такава пратих на колегата сд-то но се оказа че съм забравил да му пратя кабела за пайнера(моя грешка).Колегата отишал на някакъв "жикаджия", който му казъл че сд-то е изгоряло и не работи.Имаше и прекрепена касова бележка след като ми беше върнато сд-то.Та колега ми се обади последваха някакви заплашителни смси защото бях на работа и не можех да си вдигна телефона.Обадих му се чухме се казах няма проблем пращай го.Прати ми го свързах сд-то снимах го че работи направих му клпче със сериен номер всичко е документирано.Питах го искаш ли да ти го пратя той отказа.Пратих го обади се колегата и каза тръгна след 10 15 мин ми звъни и каза че чете диска от 2-рия 3-тия път а аз му казах изрично за да няма некоректност че понякога сд-то се чуди докато прочете за първи път диска и му казах че преди съм чистил окото може и сега да е за чистене той каза може и да е за смяна казах му не знам искам да знаеш това.Та другия проблем бил че сд-то не се отваряло на мен този проблем ми се случи единствено зимата когато беше адски студ и вероятно от това е проблема.До сега съм го нямал този проблем отново да спомена пак клипчето има го документирано.Така та мисълта ми е както казах и на колегата че ако бях "измамник" или нещо такова нито щях да му вдигна нито да взема отново сд-то.Та аз не мисля че заслужавам да ме обиждат заплашват и т.н.Та това е много поздрави на всички и по малко такива като мен...приятно лято

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...