Jump to content
hondю

3-ти кръг "Тайм Атак" и "Дрифт Шоу"

Recommended Posts

Пускам тази информация за всички колеги които още не са разбрали от другите форуми за мероприятието. Нямам идея защо организатора не е пуснал тема и в нашия форум. Ако имате въпроси по надолу са посочени координатите на организаторите, ползвайте тях а не темата, защото най-вероятно не влизат в нашия форум.

 

 

 

3-ти кръг "Тайм Атак" и "Дрифт Шоу"

 

Мероприятието се организира от „ОСОГОВО РЕЙСИНГ ТИЙМ” и ще се проведе в два дни –събота 31 Юли и неделя 1 Август на картинг писта Кюстендил.

 

 

карта на пистата която ще се кара този път по часовникова посока

 

Публикувано изображение

 

 

Информация за мероприятието и записвания

 

Такса за участие в „Тайм Атак” за група "модифицирани" – 30 лв

При записване на място на пистата, таксата за участие - 40 лв

Лимит на участниците за група "модифицирани" - 30 (за всеки клас)!

 

 

Такса за участие в „Тайм Атак” за група "стриит" – 30 лв

При записване на място на пистата, таксата за участие - 40 лв

Лимит на участниците за група "стриит" - 30 (за всеки клас)!

 

група "стриит" ще вземе участие в този кръг и двата дни ,зада бъде запазена традицията в неделя също ще има клалификация за записалите се които не са имали възможност да присъстват в съботния ден

 

Такса за участие в „Дрифт Шоу” – 20 лв

При записване на място на пистата, таксата за участие - 30 лв

Такса за участие в „Тайм Атак” + „ Дрифт Шоу” – 40 лв

Лимит на участниците за "Дрифт Шоу"- 30!

 

ще има и машина за смяна на гуми

таксата е 3лв за един чифт (за две гуми монтаж демонтаж)

 

На всеки 2 (две) участващи коли може да влезе и по една сервизна до сервизната зона! Едиснтвено участник с валидна заявка влиза на пистата без да плаща вход.

сервизните коли както и платформи се паркират на паркинг указания на място от организатора

 

участниците в "Дрифт Шоу" ще карат на пистата обратно на посоката на часовниковата стрелка

 

доналти и бърналти са забранени на пистата както и целенасочен дрифт по време на таим атак

извън територията на пистата всеки участник си носи отговорност сам за себеси

 

Вход за зрител 3лв

 

участник подал валидна заявка не плаща вход

 

Една заявка се счита за подадена само, когато е платена съответната такса за участие. Таксите се плащат след подаването на заявка по интернет.

 

Самата заявка можете да изтеглите от тук :honda:

 

http://www.driftclubbulgaria.com/Tekstove/Zaqvka.doc

 

Една заявка се счита за подадена само, когато е платена съответната такса за участие. e-mail за подаване на заявките:

 

ZENDER_kn@abv.bg

 

за повече информация GSM 0899927889 Васко

 

Банкова сметка, по която трябва да се превеждат таксите:

Raifaizen--BG34

RZBB91554016632302

на основание се попълва

„ Име и Фамилия, 3-ти кръг Кюстендил”

 

Крайния срок за подаване на заявките предварително е 18:00 часа на 28 Юли. Крайния срок за заплащане на подадени заявки също е 18:00 часа на 28 Юли.

 

 

 

 

Регламент 2010г "TIME ATTACK"

http://www.driftclubbulgaria.com/Reglament.html или

http://osogovo-racing.net/forum/index.php?topic=972.0

 

 

ПРОГРАМА

 

 

 

Събота 31 Юли:

 

 

 

07:45 Отваряне на достъпа до пистата

 

08:00 – 9:30 Технически преглед за автомобилите от група „модифицирани”

 

09:30 Брифинг с участници и маршали

 

10:00 – 11:00 Свободна трениворка – M1 (автомобилите излизат на групи от 3 автомобила и всяка група разполага с 8 минути за каране)

 

11:0 – 12:00 Свободна тренировка – M2(автомобилите излизат на групи от 3 автомобила и всяка група разполага с 8 минути за каране)

 

10:00 – 11:00 Технически преглед за автомобилите от група „стриит” и „Дрифт Шоу”

 

12:00 Брифинг с участници и маршали от група „стриит”

 

12:00 – 13:00 Свободна тренировка – S1 (автомобилите излизат на групи от 3 автомобила и всяка група разполага с 8 минути за каране)

 

13:00 – 14:00 Свободна тренировка – S2(автомобилите излизат на групи от 3 автомобила и всяка група разполага с 8 минути за каране)

 

14:00 – 15:00 Свободна тренировка – M1

 

15:00 – 16:00 Свободна тренировка – M2

 

16:00 – 17:00 Свободна тренировка – S1

 

17:00 – 18:00 Свободна тренировка – S2

 

18:00 – 19:00 Квалификация – M1

 

19:0 – 20:00 Квалификация – M2

 

18:00 – 19:00 Квалификация – M1

 

19:0 – 20:00 Квалификация – M2

 

време измерването ще става с хронометри

времената ще се засичат на малката права в средата на пистата за поголяма точност защото там ще е на и ниската скорост на автомобила

на дългата права няма да има шикани

 

 

20:30 „Дрифт Шоу”

 

22:00 Край на съботния ден

 

 

 

 

 

Неделя 01 :Август

 

 

 

08:00 Отваряне на достъпа до пистата

 

08:10 – 09:00 Технически преглед за автомобилите от група „стриит” които неса взели участие в съботния ден

 

09:15 Брифинг с новите участниците

 

09:00 – 09:30 Свободна тренировка – клас „ S1 ” и „ S2 ” (автомобилите излизат на групи от 3 автомобила и всяка група разполага с 6 минути за каране)

 

09:30 – 10:00 Квалификация – клас "S1" и "S2" (автомобилите излизат на групи от 3 автомобила и всяка група разполага с 6 минути за каране)

 

10:30 Официално откриване

 

11:30 Финали – S1

 

12:30 Финали – S2

 

13:30 Финали – M1

 

14:30 Финали – M2

награждаването ще става след всеки финиширал клас с купи за първите три места

 

15:00 Дрифт

 

18:00 Закриване на неделния ден

 

организатора запазва правото си да променя програмата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Аз лично ще участвам, а някой друг?

 

Има малко недоразумения за това дали ще има квалификаций в събота и кога? И ако в събота е гот а неделя вали то тия от неделя май ще се прецакат и така ама това май е само за S1 и S2. Ще се опраят нещата.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко доуточнение за S1 и S2 че на няколко места пише различно, това е отговора на Васко:

точно така е програмата както съм я написъл освен че М1 и М2 ще дават клалификация в събота класовете от S1 S2също ще дават своите клалификаци в събота в темата по нагоре пише че група стриит на това мероприятие може да вземе участие и двата дни като хората дали клалификация в събото не карат клалификация в неделя само които участници не са имали възможност да присъстват съботния денсъщо в темата пише че хорато дошли да заемат своето участие в неделя решетката от времената ще се направи или разреди след резултатите на участниците дали своита клалификация в неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в популярния клас S1 вече заявките са над 16 и решетката ще е до 16 овтомобила за неделя

S2 още няма 4 автомобила да направят клас

М1 за сега решетката е до 8 ако се запишат до събота повече участници

и там сигорно ще има схема до 16

М2 4 записали се правят клас

Аз натоварих и тръгвам еб@л съм го mihihi зел съм си и 4л. домашна ще си релаксирам в "Орлово гнездо" Бухала ще ми прави компания :gulp:

И ние идваме яко :P , но наща ракия отлежава в Дупница при fenabg :P

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

успех колеги, да ги разбиете :P аз тая година май много малко участия ще запиша...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я тука една папарашка снимка на някаква хонда паркирана до стълбицата за награждаване :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се на кой ли беше този капак червения преди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Hondю за второто място в Кюстендил.

Публикувано изображение

 

Набързо какво се получи. Утиваме в Кюстендил и почват тренировките, караме моя милост и Hondю. Почва първата квалификация и аз давам 9 време а Hondю 2. Излизам за втора квалификация и колата се прееба (пукна се акумолатора и стопи кабелите за свещите). Все пак карах на пукане след като teror1sta ги уви с нещо черно ама пак се сбъгяса. Излиза Hondю за 2 квалификация с пасажер teror1sta и се пръсна съединитела и проби кожуха на скоростите и колата на Hondю отиде и все пак даде по добро време.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Утиваме да спиме във fenabg (хиляди благодарности), видяхме се със nacentrovania i Митъо (ФОРДУ !!! ). Всички кефят яко. Пием по ракия и ядем кебапи от fenabg. Сутринта ме будят с пиратка -хмммм. Ставаме и ходим на по кафе в един парк който се оказва РАЙ под небето. Утиваме на пистата аз го духам щото имам слабо време и не влизам в първите 16. Hondю обаче е със 2-ро време взима мойта кола и слага неговите гуми. Наказва наред и утива на финала там обаче колата се ебава и кабелите отново леж, въпреки че fenabg услужи с 3 кабела от Акорда. Финал не можа да кара воопще, просто колата се предаде за пореден път този уикенд. Абе здраве да е.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Накрая си слагам тапата и поживо по здраво. Благодарим на всички наши приятели който ни подкрепят.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

А честито,Въпреки всичко преживяно се доказахте като карачи :P п.п.Тая 4ка неква зла ми се види !!! ;) ;) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще кажа че и това което се показа е много добре! малко ли имаше през таван та едни кабели ;) ,мал шанс .Но добро каране добри резултати .Хондю ;) . малко клипчета с не чак толко добро качество но това имам .Док извинявай за пиратката :P:P А фордУ е култ мноо ме яд ;) че вчера неможах да го карам и аз ;) .А другия път като дойдете ще прекараме повече време в рая ,Уникален парк !!!

 

http://vbox7.com/play:5eb9103f

 

http://vbox7.com/play:f417e00c

 

http://vbox7.com/play:c0c8ad81

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи премеждия сте имали !!! Поздравления за второто място на Хондю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито 2-ро място на Хондю ! :P Честито сефте и на Доктора :P Къръщината беше с нас ама не се даваме лесно :D

 

Много Благодарско на всички, който бяха там. По специално на Фена, Матю, pavle и разбира се на организаторите на мероприятието ;)

 

Ето малко компромати:

 

Хондю взе купа и веднага се уреди с мацка :P Само не знам какво ще каже жена му като разбере :P:D :D

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Лудия ФорД с главен болен пилот Митко-то ;):D :D С тая каска събра овациите по пистата :P След това с каране успя да събере и доста гуми след правата :D :D Тоя ФорД е железен ;)

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ето го и колегата Оптимус Прайм , както винаги се бори до последно :P

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Доктора- но комент ;) ;)

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Фена, нещо крой планове за Акорда така като гледам. По изражението му чета нещо от сорта на ... 4 карбуратора !!!

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ето ги и геройте ;)

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ето и Тигъра, който стана 3-ти в клас С1. След доста оспорвана битка успя да победи един колега по марка.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво фенове за доброто каране кадето сте показали :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пичове луд уикенд беше ;) Някаккъв странен коктейл от положителни и отрицателни емоции. Много счупени коли, но в крайна сметка взехме това за което бяхме тръгнали. Благодаря на всички вас които ме подкрепихте и този път.На Терориста за това че винаги е до мен и ме подкрепя, а и отнася полевите ремонти и настройки. Респект малък !На Доктора, че ми предостави колата си за да остана все пак в състезанието. И честит рацерски дебют Док ;) добро каране . Колата е идеална, само няколко стръта и трябват ;)На МАТЮ, че кара 12 часа със камиончето за да прибере абортиралата ми кола, мен и Теро. Ти си нечовек - вечно ще съм ти задължен.Иииии огромни благодарности на ФЕНАБГ, който ни приюти, изкъпа, нахрани и напи ........... Фен - нямам думи , рядко се срещат вече Човеци като теб.Поздрави и на цялата Дупнишка банда, които яко ни подкрепяха.Имаше много достойно представяне и от Гошо Караджов от Благоевград с червеното ВТИ, Опимус Прайм, Павле и брат му. Както се казва бяха обичайните заподозрени тази година с изключение на Емо(1нет), явно още не е оправил мотора.Поздрави на всички фенове и дано повече хора от форума се престрашат да карат по тези мероприятия :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...поздравления момчета . :o ..ама не разбрах даваш време с една кола и можеш да се пускаш после с друга ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не нарушаваш правилника да, а там пише при какви условия, когато има повреда това е възможно :o е все пак е тъпо да дадеш добро квалификационно време и ако ти се счупи колата да си с вързани ръце...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:74f4b0d6 Я тука една гонка :D с шампанско . Като стане клипчето готово де :D Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...