Jump to content
ManiaK

Вече прочетени мнения в тема

Recommended Posts

Въпрос към модераторите:От известно време ми се случва когато вляза във форума и вляза в дадена тема виждам че има нови мнения а темата не ми свети в червено което означава "New Replies" (според легендата на форума) а ми свети в избеляло червено "No New Replies"! Тази сутрин ми се случи отново и нещото коети си помислих че някой е влизал с моя юзър, но на "your last visit was:" си пише точно времето когато съм напуснал форума снощи! Та така никой не е влизал с моя ник а темите са вече прочетени .... това някакъв бъг ли е... или разработка на военните :):D ... п.п. сериозно каква може да е причината?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, при мен пък е обратното, всички теми прочетени а раздела си свети. Има нещо странно тука :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се случва от време на време, според мен е бъг. Краси да се изкаже ако има друго мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки ден ми се случва.И мисля че разбрах защо.Когато дам да ми извади всички нови мнения вади примерно 2 3 страници докато ги чета ,на някой други теми които съм прочел някой пише,но аз нямам как да разбера защото съм я затворил темата ,и после като си изчета всичко ако дам опцията маркирай като прочетени всички теми които съм чел до сега,дава и тези където са писали хора а аз съм чел.Затова сега правя така прочитам си всичко давам пак да покаже нови мнения и ако вида че темите които съм чел няма писано давам веднага да маркира че всичко е прочетено,иначе пропускам теми .Докато хвана таз врътка много пъти пропусках и се чудех как така уж чета всичко а доста теми подминавам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по начало действах така, не защото знаех, а защото е логично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeepers, а защо изобщо натискаш "Маркирай като прочетени" след като можеш винаги само с View new posts да работиш?Моите наблюдения са, че след влизане във форума, дори нищо да не прочетеш, след определено време изглежда изтича някакъв timeout и ти маркира всичко като прочетено, което е много гадно, щото ме е страх да се логвам когато знам че нямам време да прегледам всичко ново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Различни браузъри различни проблеми :stupid: Понякога и при мен се получава това. Като стане минавам с голямата секира през cookies. И нещата се оправят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е че аз никога не ползвам "View new posts" ами влизам в разделите и мятам тема след тема... и съответно ако не свети червено аз я пропускам ... но вече гледам и в дясно кой е написал последния пост и кога, така установих бъг-чето ...Но явно проблема не в моя телевизор :) ...п.п. ползвам Google Chrome ... но досега не ми се е случвало това в нито едни друг форум... или може би другите форуми не ги чета толкова подробно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeepers, а защо изобщо натискаш "Маркирай като прочетени" след като можеш винаги само с View new posts да работиш?Моите наблюдения са, че след влизане във форума, дори нищо да не прочетеш, след определено време изглежда изтича някакъв timeout и ти маркира всичко като прочетено, което е много гадно, щото ме е страх да се логвам когато знам че нямам време да прегледам всичко ново.

Ами колега ,натискам го защото ,след 15 мин като вляза пак във форума и ще ми извади пак мненията които са излязли миналия път +нови,а така ги отсявам и не ми ги вади пак ,а само новите :) Аз нечета всички теми които ми вади като нови постове ,а само което ми се стори интересно,и тези които несъм влизал и несъм писал го отсвирвам по този начин .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...