Jump to content
MissCaprice

Гривни

Recommended Posts

Малко да се повторя: :(

Тъкмо имам едни 300 грама сребро дето се чудя кво да ги правя :ermm:

... да уредим колежките поне.... :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е загубена кауза :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в край на сметка нищо не стана така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да прочета всички отговори, но не срещнах от какво да са направени. Плетена гривна е 2 лева, силиконова варира към 3-4-5. Аз съм определено за силиконова и различни цветове, за да е още повече унисекс :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вижте гривните които Gaze.bg е постнал в темата за мото на НС 2011. Мен ми изглеждат много добър вариант. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=60098 пост #15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглеждат чудесен вариант. Ако някои се наеме и да направи такива гривни ще е много яко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай дайте да се организираме една групичка от хора и да се разберем кой каква гривна иска и да си направим. Аз лично нямам опит в тази посока но... неволята учи. Ако трябва ще се науча :) Дайте предложения как ще е най-добре за всички ни и да действаме :)

Редактирано от MaLcHo^HoNdAtA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че за някое рекламно студио това е добре дошло като новина. От Пазарджик съм и ще поразпитам и ще видя кой какво може да направи.За цената...при поръчани 50-100 броя няма да е кой знае каква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че за някое рекламно студио това е добре дошло като новина. От Пазарджик съм и ще поразпитам и ще видя кой какво може да направи.За цената...при поръчани 50-100 броя няма да е кой знае каква.

Добре, чакам да събереш информация по въпроса :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

За този модел става дума! Дано да има фирма, която да може да ги направи. :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поразпитах тук-там но ми казаха че не могат да ми помогнат. Все пак ако има положително развитие на нещата ще кажа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих само тази фирма в София, която предлага гривни с възможност за печат.Колегите от София може да знаят и други фирми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+4 за силиконовите

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега от София проверявал ли е в горепосочената фирма дали ще могат да направя въпросните гривни ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще се опитам да проверя за евентуална фирма. Желателно е, ако имате познати или се сещате за някой - също да проверите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минимално количество 1000 броя. В "Селекта" няма бели, имало само нещо като мръсно бели, дето светят в тъмното. Срок на изработка около 20 работни дни, което означава че ще ги поръчат от Китай. Цена около 1.50 на брой (грубо, не се знае точно... самата гривна е близо 1лв, отделно печата)Има и още една фирма... положението е почти същото, само дето дават срок от около 20 календарни дни. Цената е почти същата и пак нямат бели, но пък имат черни гривни.От мен толкова,бяха нужни 2 телефонни разговора ;)п.п. 1000 бр са много гривни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красиви са,и аз бих се включил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1000 бройки са просто супер много и няма как да стане работата ми се струва.Иначе идеята е много добра и, ако може да се поръча по-малко количество ще е много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че са много 1000 броя, защото всеки иска по 2-3 бр. Притесняваме дали ще ги направят така добре както са на снимката. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен ще заминат като топъл хляб.А ако са така както на снимката,ще са уникални.Пък и цената за бр ако е 1,50 още по бързо ще заминат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще поразбитам една позната дето се занимаваше с реклама, но отговор ще дам след около седмица.. Отностно 1000 броя не е много но трябва да се нагърби някой, който ще иде на националната и там много бързо ще се изкупят, но преди това някой ще трябва да ги даде парите, не са малко, а и си е много и разправията след това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да станата като на снимката (ако изобщо може), ще бъде доста по-скъпо!Цената която ми дадоха е за гривни със ситопечат.... без вдълбани или изпъкнали букви.... без щанцовано лого в квадрат по-широк от останалата част на гривната...Ако трябва да са като тези на снимката е най-добре да се търси директно китайски производител.Те така и така ще дойдат от там, но поне няма да ни натоварят по редичката до краен потребител ;)п.п. една от двете фирми с които говорих предлага и гравирани (вдълбани) букви... но те са си с цвят на гривната. Както са liveSTRONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ако не са като на снимката, аз се отказвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги! Приятелката ми работи в тази фирма, ако трябва да я питам за тези гривни (цени, качество и т.н.) може и да изпрося някаква отстъпка :rolleyes:.Поздрави!

Редактирано от tuntov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Приятелката ми работи в тази фирма, ако трябва да я питам за тези гривни (цени, качество и т.н.) може и да изпрося някаква отстъпка :rolleyes:.Поздрави!

има ли някакво развитие......................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Както каза колегата m.g. "Минимално количество 1000 броя.Срок на изработка около 20 работни дни. Цена около 1.50 на брой."Поръчват се от Китай и там се и печатат и затова не може да се поръча по малка бройка. В БГ няма фирма която може да ги изработи за съжалние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да вземем да се преброим кой иска и кой не-при близо 16000 регистрирани съфорумници 1000 броя мисля,че не са много :unsure:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм "ЗА" даже ще взема 5, ама ще трябва да се плати на веднъж а аз нямам такава възможност за съжаление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че темата замря, за това смятам да я разпаля малко.Не знам дали някой е разглеждал скоро за гривни, но аз намерих този сайт:http://www.gowristbands.co.uk/Честно казано ми се вижда на оферта. Вие как мислите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нямат минимално количество, което е супер - искаш 7 и получаваш 7! Бройте и мен с поне 5 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще искам около 5 или 10 броя :) и според мене ако някои се навие да ги порача и да сабира пари и да се разпратят после ще е супер :) стига да има някои само, ще следя темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за около 5 гривни,като от линка по горе ми хареса първия вид,и как ще се поръчат,ако има някой да направи списък и нека бъдем сериозни,да пуснем една поръчка и така.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се вземем в ръце, и най-накрая да направим една поръчка. От толкова време се говори за тези гривни, и все нищо, не се прави по-въпроса...:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора там във тоя сайт има да си избираш цвят големина и какво да пише на гривната с различен шривт,но ако има и по-добро място за поръчка....та мисълта ми е да си изберем цветовете,какво да пише на гривната и да определим бройката и да поръчамеАз бих свършил тая работа,обаче в тези сайтове се плаща с кредитна карта,а аз нямам такава :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някакво развитие ? за 5 6 броики ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че темата замря, за това смятам да я разпаля малко.Не знам дали някой е разглеждал скоро за гривни, но аз намерих този сайт:http://www.gowristbands.co.uk/Честно казано ми се вижда на оферта. Вие как мислите?

Абе нещо ми изглеждат много скъпи тия гривни! Или се бъркам?! Май за количество от 20 броя ще излязат по около 7-8лв на гривна!? А за единична бройка ми излиза 36 лири ли саа, та евро ли е... :blink: Иначе стават яки комбинации! И аз съм навит ако стъпят на не повече от 10лв бройката! :) Редактирано от waRRior - X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма как да е цена за една гривна при поръчка на 1000бр... кой ще им даде 36000 паунда за 1000 гривни не знам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...