Jump to content
darius

Хареса ли ви НС 2010

Хареса ли ви националната среща 2010  

176 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Давайте си мнението и коментарите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да помоля колегите които се карат и разправят (не ме итересува за какво) тука да не се почват пак.Някак си оставяте лошо впечатление за себе си.Нека да не се излагаме !!!.Да хареса ми и винаги ще ходя когато съм в България :D.Нови приятели, коли веселба и то само за 1 ден.Сигурно за три щеше ме боли главата.Догодина булка от хонда срещатата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що няма възможност за отговори от типа "не ходих, но не ми пука" и "не присъствах и ме е много яд"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що няма възможност за отговори от типа "не ходих, но не ми пука" и "не присъствах и ме е много яд"

Mда! И аз тва гледах! Може ли да гласувам, че много ми е харесала без да съм бил тама, само по снимките!?! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то целта е да се разбере да ли ти е харесало или не . А не да ли си ходил или не :lol: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен ми беше първа среща и много ми хареса ...имам само една забележка относно напитките и храната ,и местата за ходене по нужда ,беше куцо !!!

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16% недоволни за сега, значи все пак срещата е повече от успешна! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, на които не им е харесало сигурно са били на друго място :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 100 човека ли са били на НС? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другите явно още не са се върнали :lol: ....Аз и сестра ми присъствахме за пръв път и преживяването беше наистина неповторимо. :lol::P;) Откъм оганизация - ми нямах време да я усетя пък и не отивам на среща да проверявам организации...Откъм атмосфера - невероятно, наистина невероятно :cool::lol::bg: .....Догодина пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да харесами, но имаше доста важни пропуски, и мисля че няма смисъл пак да се повтарям. Ще си проличи следващата национална да ли са отбелязани тези пропуски. Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, като че ли пари ще ви вземат ако гласувате! :) Давайте поне 200 вота да има, да е по реална анкетата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. Бях за пръв път на подобно нещо. Да си призная, не знаех какво да очаквам от подобен род събития, че да сравнявам по някакъв начин. Следващата година и аз ще съм по-подготвен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...