Jump to content
roco sifredi

секретни болтове

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

наскоро си купих Хонда,но за съжаление при покупката не потърсих секретния ключ за болта и сега имам проблем ,не мога да си сваля джантите,някой може ли да помогне??????????????? :lol::D;)

Редактирано от krasimir vasilev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако са оригинални от хонда и имаш секретния код може да поръчаш нов ключ (ако го има ще е на хартийка в пластмасовата кутийка от гайките). иначе не знам, може би някак чрез заварка може да се отвият ама ще ги повредиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако са оригинални от хонда и имаш секретния код може да поръчаш нов ключ (ако го има ще е на хартийка в пластмасовата кутийка от гайките). иначе не знам, може би някак чрез заварка може да се отвият ама ще ги повредиш.

:lol: имам такова предложение вече, но незнам дали да се възползвам или да направя ключа на струг. Искам да запазя джантите.... Благодаря за мнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз мислех само гайките да повреждаш, не джантите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същият проблем като теб колега и го реших баш по български- имах ненужна гидория и жертвах един от камъните! Както се сещаш можи би беше достатъчно калпава и камъка се наби в секретната гаига без проблем! Повторих процедурата и с останалите и накрая си взех други гаики от моргата и така! Успех и на тебе и дано съм помогнал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз може малко да се отклонявам :lol:намерихси стокови тасове хонда но немога да ги сложа защото се захващат с болтовете а моите в случея са малки и ми казаха че трябвали да си търся по големи да не би да са такива? :D аз също имам от зад 2 такива болта.Мисля си дали да не ги хваня тасовете с по една опашка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сподели за каква хонда става дума :rolleyes: тасовете на 5-та генерация сивик се захващат с едни пластмасови пръстени които стоят в улей на самата гайка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да на 5 генерация се опитвам да ги сложа но тасовете са на 6-та генерация.От каде може да се намерият тези пръстени?Ако има некой да ги трампим за 5 генерация тасове да пише :rolleyes:

Редактирано от dancho9991

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

е аз мислех само гайките да повреждаш, не джантите :rolleyes:

и аз си мислех,че само гайките ще жертвам,но ако се ползва заварчик имаше опастност да се разтопят джантите ,но всичко ми се размина един приятел ми ги махна ,жертва един камак ,като го наби в гайките , една по една се развиха,но задължително с пистолет приятели става по лесно,благодаря на всички който писаха,само 3-тя и ляв мегач... :lol::lol::lol::lol::huh:само полицай и дърво могат да ме спрът вече... ;););););) Редактирано от krasimir vasilev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво колега! Радвам се че съм помогнал! Успех и за напред с начинанията по твоята любима :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи всеки крадец може да ги свали по този начин като набие камък от гедоре....За каво са ни тия секрети тогава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То от секрети до секрети има разлика :D по принцип в повечето гумаджийници имат по една торба секрети ако някой закъса може и там да иде за помощ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...