Jump to content
hondakio

Варна - Гонки

Recommended Posts

ние с един колега слизаме, ако има и други желаещи са добре дошли ,дано са повече :o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска нещо ?

еми аз пак съм навит, само дано да има днес малко повече желаещи защото вчера бях само аз и един друг колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така и аз съм навит да сляза долу да видя как е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така и аз съм навит да сляза долу да видя как е

еми , какво се разбираме ще слезем ли ? ако има навити към 21:30 сим там , най-късно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок и аз съм там ама малко по рано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок и аз съм там ама малко по рано

ок тогава и ние ще доидем порано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9, 9 и 30 ще съм там колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска нещо ?

Аз ще гледам да се хвърля натам към 9:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм горе доло към 21:00,дано да има колеги,че ще съм сам и ще изтъпея ако няма с кой да си лафя :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен батак,2-3 вечери слизам и виждам 2 коли и си тръгвам без да гася,викам си сигурно са на Лукойл,но уви и на 2-3 коли.КАКВО СТАВА !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен батак,2-3 вечери слизам и виждам 2 коли и си тръгвам без да гася,викам си сигурно са на Лукойл,но уви и на 2-3 коли.КАКВО СТАВА !?

И аз не знам човече, вчера минах 9:30 на крз и нямаше никой, на лука 5-6 коли патрулки и т.н и докато направя обратен да се връщам през отбивката за летището видях още 4-5 патрулки да проверяват. Луда работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес слиза ли ви се към КРЗ, да се организираме да слезем повече хора поне ние да си направим веселото, и като слезем ние все ще дойде още някои и ще стане работата :):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит само да има хора :) Кажете някой ориентировъчен час.Тука стана и аз 2-3 дни ходя и само по 2-3 коли както казва Красен и си заминавам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит само да има хора :D Кажете някой ориентировъчен час.Тука стана и аз 2-3 дни ходя и само по 2-3 коли както казва Красен и си заминавам...

то се получава така защото всеки само минава и заминава , аз когато идя седа и чакам и все се събират по някои друг човек, аиде към 21:30 аз ще ида и ще поседя да почакам поне до 22 :15 :D надявам се да има и други колеги които имат желание да доидат и дано да се получи този път , аз ще се обадя и на други хора пък ще видим :P:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз слизам след малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги хаиде днес да се разходим до КРЗ , пък дано да се получи нещо. И се надявам да се отзоват повече колеги на поканата !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл,доло вече няма нищо за съжаление.Не се сабират повече от 5 коли,незнам защо се е получило така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с кой колега от форума да прескочим до пистата в суворово да огледаме положението?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам да се съберем няколко хонди и някой който знае къде точно е пистата! и да поогледаме терена ! аз лично съм ходил 1 път само преди 2-3 години на сбирка на голфаджии ! оставям тел за връзка.. предлагам да е по светло знам че е работна седмицата но.. :) някой са по свободни от другите! 0896655068 0889375998 - Дидака !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля ако решите нещо уведомете ме по телефон ! :) паля към гранд мола на шопинг терапия ... нямам търпение да прескоча до суворово ... аи на магистралката може да се покара с кеф до там !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година бях на Суворово, пистата е дълга към 300-400 метра ( асфалтирания участък ), след това "дълго" трасе идва нива .... тоест като включиш 3та и спираш, Dedovoto ако си синята 4-ка дето е 1.3 ти накрая на 2ра предавка ще трябва да спираш ... Бонус към обстановката е и 10тина метра пясък и чакъл в началото на правата ( там от където се стартира ). Бонус 2 е диви мангали, които се обръщат по таван из нивята и не ги ебе дали ще ударят някого или колата му :)Бонус 3 пътят до това модерно съоръжение минава през селото ( дупки яки ) и след това точно преди асфалтирания участък има около 1-2 км. каране през нивата тоест по черен каруцарски път където аз със заводско окачване опрях 1-2 пъти не ми се мисли за спортно ... Това са моите впечатления от миналата година, тази ме съмнява да е станало по добре, като се има в предвид зимата и шибаните дъждове ...С две думи крака ми повече няма да стъпи там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз закъснях малко в сряда за седмичната и минах към 10 без 15 видях две Хонди и си тръгнах. На КРЗ вече никой не слиза, камоли да бие път до Суворово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chirenski с сивата д15ка съм :D ааааа момчета на някой да му се намират няколко декара свободен терен близо до магистралата който мога да асфалтирам за да ви направя писта !?дяволите да го вземат имам чувството че тая варна е в девета глуха :huh:да няма къде да си изпънеш таратайката!! живея на на 2 метра от булевард сливница близо до пожарната вечер след 1-1:30 яко се пържат пичове разни ноооооо това ли е варианта от отец паисий доо затвора правата посред нощ баси ужаса...аааааааааа менче КОМАРИТЕ намаляха ли на крзто?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chirenski с сивата д15ка съм ;) ааааа момчета на някой да му се намират няколко декара свободен терен близо до магистралата който мога да асфалтирам за да ви направя писта !?дяволите да го вземат имам чувството че тая варна е в девета глуха ;)да няма къде да си изпънеш таратайката!! живея на на 2 метра от булевард сливница близо до пожарната вечер след 1-1:30 яко се пържат пичове разни ноооооо това ли е варианта от отец паисий доо затвора правата посред нощ баси ужаса...аааааааааа менче КОМАРИТЕ намаляха ли на крзто?

И аз живея на 2 м от Сливница,самоче съм до Лятно кино тракия ;) . Найстина вечерта е ад .... от Пожарната до Нептун е като писта , дори не искам да се сещам какви работи съм виждал докато съм бил на балкона си...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аксаково -Слън4ево е перфе да си окотиш ко4ината,след 11 няма трафик ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ? Някой нещо на му се слиза долу !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имали надъхани за довечара да напражим едно крз ако ли не може и за лукоил-а .два дена пропуснах събиранията но днес съм свободен и може да се разходим :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо аз и един колега замисляхме как да слезем до доло :( Кажи един час и ще сме там ;)П.П Ако има повече навитаци може и на Лука да се качим :(

Редактирано от vi4o0o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо аз и един колега замисляхме как да слезем до доло :( Кажи един час и ще сме там ;)П.П Ако има повече навитаци може и на Лука да се качим :(

обмислям за към 9-9:30 да сляза, ама ако мислите за лукоил пишете да знам каде да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре... 9.20-30 сме на КРЗ :(

Тръгвам и аз натам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аиде довечера да променим мястото на срещата 21:00 да сме на ликоил и дано да сме повечко хора :thumbs1::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за ,само да се съберем повечко иначе няма смисъл :thumbs1:

на лукоила със сигурно ще има пожечко хора , все пак е петък вечер Редактирано от Mom40_87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре аз ще се дойда дано да има и други :)

Може и аз да се изсипя пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой кара пред мен ще се кача и аз, че нямам винетка..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...