Jump to content
hondakio

Варна - Гонки

Recommended Posts

Та колеги Варненци - предлагам да се съберем нейде (събота - 3.07. или в неделя 4.07.)дали на КРЗ-то или на Метро без значение - да си излеем мъката , че не сме можли да отидем на НС , па и да заформим едно мини Хонда ВН събрание . Който е съгласен да пише - поканата важи за цялата страна , но предполагам колегите от София примерно не биха дошли :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за само да се определи ден , час и място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 04.07 май съвпада и с месечната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то май тфа е идеята, тая месечна да е малко по-така от другите месечни. Все пак повечето хора ще си правят кефа на Узана, а тука кфо - на полигона на почивка?Аз викам нещо по-интересно да е. Картинг във Виница, гонки на Суворово, бира и цаца на плажа или пък барбекю на Фичоза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще сме 4-5 човека , та идеята за цаца и бира ми се струва доста добра - мисълта ми беше да не бием път чак до Суворово ако ще одим да се гоним , а да се съберем на КРЗ-то.Казвайте какво ще е и да видим колко ще се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Та колеги Варненци - предлагам да се съберем нейде (събота - 3.07. или в неделя 4.07.)дали на КРЗ-то или на Метро без значение - да си излеем мъката , че не сме можли да отидем на НС , па и да заформим едно мини Хонда ВН събрание . Който е съгласен да пише - поканата важи за цялата страна , но предполагам колегите от София примерно не биха дошли :unsure: .

Eй имах мерак да се видим но нищо здраве да е.Ще направите снимки, а лятото специално ще дойда на хонда среща пък и може и на по бира :).Аз знам, че духом сте с нас :D Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 така и така няма да ходя на НС, а ако е в неделя тъкмо ще е месечна :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

броите и мен, за суворово май няма да се организираме . дайте да го съчетаем месечна среща и после едно КРЗ да покачим малко адреналина ;);):D:D поздрави :rolleyes:

Редактирано от Mom40_87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е 03.07 може и аз да дойда че на 4-ти вече ще съм на много далече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък може и двата дни да има мини НС във Варна :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде да слизаме долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип почти всеки ден съм там,но не вярвам днеска да има някой.Сигурно е пълно с локви и т.н :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее момчета толкова ли не може да дойдете на Узана,не е задължително да сте на хотел.Аз например ще спа на палатка,а ако е лошо времето или жената нещо почнат да я хапят комарите в събота вечерта ще се прибера във Варна.Та мисълта ми е можете да доидете сутринта да си направите кефа и да се приберем поживо поздраво същия ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Стига да не съм на работа.Най-добре ще е,да се съберем тези който няма да ходим на НС,например на полигона и след това да отидем към КРЗ в колона (Да ни види цяла Варна),и там да си вдигнем яко адреналина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее момчета толкова ли не може да дойдете на Узана,не е задължително да сте на хотел.Аз например ще спа на палатка,а ако е лошо времето или жената нещо почнат да я хапят комарите в събота вечерта ще се прибера във Варна.Та мисълта ми е можете да доидете сутринта да си направите кефа и да се приберем поживо поздраво същия ден.

Не е толкова лесно колега. Аз и в колата мога да спя, стига сутринта да има някой храст да си кажем здрасти с него ама нещата не опират само до хотела и палатката.Догодина живот и здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ то май всички варненци няма да ходят на НС за що така бе хора, а аз се чудя защо никой не пише в темата за пътуване към Узана. :) :) :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми така. Ма и ние тука няма да изостанем. там ще има шествие и тука ще има шествие. Там ше се садят дръвчета и ние тука може да прекопаме некоя градина. Там ше се бягат и ние ще се бягаме. Там ще се яде и пие и ние тула може да чопкаме семки и да пиеме бира. Кой как си го направи. Туко виж хората ни завидели и другата година напраайме НС във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има нещо на КРЗ-то и ако ще е в неделя пишете,че и аз може да дойда та да сме с 1 по-вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами предлагам да се организираме за тази неделя - въпроса е къде ще се съберем - на КРЗ-то или на някое друго място и в колко часа.В 15ч. на Лукойла в началото на Аспаруховия мост посока Бургас , как ви се струва ? Някой ако има друга идея да казва.

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре ще е,да се съберем тези който няма да ходим на НС,например на полигона и след това да отидем към КРЗ в колона (Да ни види цяла Варна),и там да си вдигнем яко адреналина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То убу на полигона , но нужно ли е да ни гледа цалата Варна и някой буркан да се закрепи към нас? Пък и всички ли знаят къде се намира полигона?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То убу на полигона , но нужно ли е да ни гледа цалата Варна и някой буркан да се закрепи към нас? Пък и всички ли знаят къде се намира полигона?

Те полигона сигурно го знаят,но наистина ако ще има гонки по-добре да не ни виждат къде отиваме в колона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да не ни види цяла Варна??Мисля,че това е практика.След месечната среща почти винаги отиваме на плажа в редица и всички погледи са към нас и към това за което си хвърляме почти всички пари.А като не всеки знае полигона,много лесно може да се обясни.Полигона се намира на почивка посока буните на плажа след бензиностанция Шел в дясно,преди спускането към буните големия байр в ляво.Има и чичо гугъл също,ако не съм бил ясен за някой.И също защо да се "залепя някой буркан",при положение,че ние в града ще караме бавно все пак е някакъв вид шествие,и чак след като слезем на КРЗ тогава вече ще си вдигаме адреналина,а не по улиците на града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво ся - полигона ли остава?Час - 15ч. ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ то май всички варненци няма да ходят на НС за що така бе хора, а аз се чудя защо никой не пише в темата за пътуване към Узана. :lol::):lol:

Кои са тези всички Варненци :lol: а и не е задължително да сме заедно до там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се видя,че никой няма да каже час и дата,за това нека я кажа аз.

 

Дата: 04.07.2010г. - Неделя

Час: 15:00ч.

Място:Полигона-Почивка

 

Събираме се колите,и тръгваме в колона към КРЗ,и си вдигаме яко адреналина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва е мнение, браво на Красен, айде ще се видим в неделята :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да дойда, пригответе едно стикерче за бивш голфаджия :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с много колеги от Варна,и мисля,че ще се получи нещо много добро.Очакват се много коли и хора да дойдат на полигона на почивка и след това на КРЗ,поздравления за което.В момента сигурно колегите си правят кефа на Узана,обаче в неделя,и ние ще си го направим подобаващо.Пригответе си апаратите,измийте красавиците,и да покажем,и ние който не сме на НС,че можем да се забавляваме!Предлагам след като се съберем на полигона на почивка да слезем всички в колона до края на плажа(до бариерата),и обратно,и да продължим до КРЗ така.Мисля,че ще бъде уникално.П.С.На предната месечна среща направихме така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с много колеги от Варна,и мисля,че ще се получи нещо много добро.Очакват се много коли и хора да дойдат на полигона на почивка и след това на КРЗ,поздравления за което.В момента сигурно колегите си правят кефа на Узана,обаче в неделя,и ние ще си го направим подобаващо.Пригответе си апаратите,измийте красавиците,и да покажем,и ние който не сме на НС,че можем да се забавляваме!Предлагам след като се съберем на полигона на почивка да слезем всички в колона до края на плажа(до бариерата),и обратно,и да продължим до КРЗ така.Мисля,че ще бъде уникално.П.С.На предната месечна среща направихме така!

Ма никой не е казал, че няма да можете да се забавлявате и да стоите свити в ъгъла.Аз много се радвам, че има висок дух.Важна е общата идея.Айде да си изкарате добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се и аз да мога да дойда, да се запознаем, че имам някой други въпроси за хондичките. Пък и ще поснимам http://photo-tsanislav.blogspot.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отивате към КРЗ ако е към или след 18:30 може да се отбиете на гости аз ще съм на първото КПП вляво посока КРЗ. За съжаление съм нощна и съм зле с финансите иначе и аз щях да присъствам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да дойда колата ми е развалена :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там,колата е измита,след малко отиваме да и пълним гориво и идвам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да дойда колата ми е развалена :rolleyes:

Какво стана Митак какво и има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неща брат, освен че ми фърли водата вчера, не ми бачка перката на радиатора, паля я с кабели абе мани мани. Малко остана вчера да и драсна една клечка и да я остая там дето беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...