Jump to content
Matrulian

Табелките под номерата - Honda Fan Club

Recommended Posts

и за мен 2бр. от тези за номерата, казвайте на кой да плащам и кога :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

KICK говорим за Варна тука. Ти можеш директно от Омбре да си земеш.Варна, до тук са изявили желание:k_u_d_o_s - 4 бр. лентички за номерvi4o0o - 2 бр. лентички за номерCrazy job - 2 бр. лентички за номерBig^PaF - 4 бр. лентички за номерhondakio - 2 бр. лентички за номерLoony - 2 бр. лентички номерWingMan - 2 бр. лентички за номер + 1 бр. стикерv1k7or - 2 бр. лентички за номер + 2 бр. стикериmen4e - 5 бр. стикериmartjo - 1 бр. стикерatoma - 2 бр. лентчки за номерПловдив:honda_9977 - 1 бр. лентичкаГорна Оряховица:KpaTyH - 2 бр. лентички

Редактирано от kicko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен сте ме пропуснали 2 стикера и 2 лентички за номера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за другите градове като Враца неможеш ли да пратиш по Еконт ??? 2 стикера и 2 ленти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене също сте ме пропуснали 2 стикера и 1 лентичка искам ... Кажете къде да доида и на кого да дам пари ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KICK говорим за Варна тука. Ти можеш директно от Омбре да си земеш.Варна, до тук са изявили желание:k_u_d_o_s - 4 бр. лентички за номерvi4o0o - 2 бр. лентички за номерCrazy job - 2 бр. лентички за номерBig^PaF - 4 бр. лентички за номерhondakio - 2 бр. лентички за номерLoony - 2 бр. лентички номерWingMan - 2 бр. лентички за номер + 1 бр. стикерv1k7or - 2 бр. лентички за номер + 2 бр. стикериmen4e - 5 бр. стикериmartjo - 1 бр. стикерatoma - 2 бр. лентчки за номерПловдив:honda_9977 - 1 бр. лентичкаГорна Оряховица:KpaTyH - 2 бр. лентички

:) пак не съм разбрал :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kicko извинявам се много, ако тона ми ти е прозвучал така :huh: Не съм имал в предвид, че се несериозен, а просто изразих мнение някой да се нагърби със задачата да ни достави работите, за което ти благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив:RIFTO - 4 бр. лентичкимоля да ме добавите към списъка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе хора много искам да си взема лепенки на хонда фен клуб към кой да се обърна да ми се изпратят , ще си ги платя няма ядовее ! Вече станах исторически с тия лепенки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ianiovski, извинявай, че не писах, исках да ги взема първо и тогава да пиша. Не съм те забравил, следя темата и си записвам кой колко бройки иска. Проверих в сайта на Еконт с калкулатора колко ще ти струва - София -> Враца, от офис до офис, пратка до 1 кг. с наложен платеж 8 лв. (2 лентички по 3 + 2 лепенки по 1) ще струва 5.19 лв. Ще се уговорим по тел. или на лични като взема лентичките и стикерите. Може и от Пловдив да ти ги пратя, че заминавам на море и да не чакаш доато се върна - гледам че цената е същата независимо дали е от София или от Пловдив. Прати ми тел. номер на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кога щчхте да идвате на към Варна, че аз претък или събота ще ходя да си взимам колата от Козлодуй и на връщане да си ми е със стикер :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да казва кой ще събира паричките, за да знам на кого да давам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана накрая ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук - 34 лентички и 15 стикера - днес след 5 трябва да ида да ги взема. Само дето не виждам никаква организация от ваша страна, но засега съм все още оптимист.Момчетата от другите градове ще ги оправя, само Варна ме притеснява леко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна с какво те притеснява!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненци дайте да се организираме да съберем парите на колегата, ако искате да се съберем довечера, тези които сме заявили лентички и/или стикери някъде и да съберем парите, за да може колегата като дойде в понеделник да не го бавим, мисля че идва на почивка и няма да му е много приятно да се занимава с нас. Ако искате към 21:00 на ОМВ или на полигона на Почивка или ако някой има друго предложение да го каже. Аз се сещам за тези места защото са познати на повечето от нас.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем,обявете цената на стикерите и на лентичките,обявете 1 отговорник който ще държи парите,кажете място и час и сме там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 лентички по 3 + 2 лепенки по 1

Краси, аз предложих и място ама май няма ефект явно трябва друго незнам и аз. Аз мисля да се уговоря с колегата и да си взема моите защото гледам няма да се съберем никъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна, до тук са изявили желание:k_u_d_o_s - 4 бр. лентички за номерvi4o0o - 2 бр. лентички за номерCrazy job - 2 бр. лентички за номерBig^PaF - 4 бр. лентички за номерhondakio - 2 бр. лентички за номерLoony - 2 бр. лентички номерWingMan - 2 бр. лентички за номер + 1 бр. стикерv1k7or - 2 бр. лентички за номер + 2 бр. стикериmen4e - 5 бр. стикериmartjo - 1 бр. стикерatoma - 2 бр. лентчки за номерАйде бре Варна , де останахте? Оревахте орталъка , а пък ся никой неще да потвърждава! Митак , аз съм за ОМВ-то , днес ли , кога , казвайте и да съберем пари - и наистина кажете колко струва стикера и лентата за номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна, до тук са изявили желание:k_u_d_o_s - 4 бр. лентички за номерvi4o0o - 2 бр. лентички за номерCrazy job - 2 бр. лентички за номерBig^PaF - 4 бр. лентички за номерhondakio - 2 бр. лентички за номерLoony - 2 бр. лентички номерWingMan - 2 бр. лентички за номер + 1 бр. стикерv1k7or - 2 бр. лентички за номер + 2 бр. стикериmen4e - 5 бр. стикериmartjo - 1 бр. стикерatoma - 2 бр. лентчки за номерАйде бре Варна , де останахте? Оревахте орталъка , а пък ся никой неще да потвърждава! Митак , аз съм за ОМВ-то , днес ли , кога , казвайте и да съберем пари - и наистина кажете колко струва стикера и лентата за номера.

Давайте да го направим днес 21. Ама кажете все пак колко $

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята поръчка отпада, но ще съм много благодарен на някой колега ако си поръча повечко стикери да каже и да си взема от него 1 след около седмица или Сряда на седмичната примерно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм силно "ЗА", но няма да мога да дойда тази вечер защото прекалено късно видях за уговорката за събирането на парите... Моля някой който ходи и има възможност да плати моите 4 табелки за номера, а аз на седмичната плащам директно... благодаря предварително на "щасливеца" проявил разбиране и колегиалност .. 1 бира от мен :wub: само да ме държи в течение да знам от кой да ги търся :wub: vi4o0o Гарантира за мен :wub: (без значение дали иска или не :rolleyes: )

Редактирано от Big^PaF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се уговорим за утре примерно на ОМВ, за да могат и другите колеги да имат време да прочетат темата и да дойдат и те да си заплатят работите :rolleyes: Ако сте съгласни са утре давайте да ходим и да даваме паричките на някой сериозен от нашите и по-свободен, за да може да се срещне понеделни с кик и да вземе работите :wub:Айде поздрави от мене и благодарско на кик, че ни върши голяма услуга :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм по-свободен и мога в понеделник да се срещна с него - само дайте утре да съберем пари , на омв-то в 20ч. става ли? Кажете и най-накрая калко струва един стикер и табелка за номера да знам кво да събирам.

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре ще мога да мина за малко ( колкото да оставя парите :wub: ) само кик да обяви цената.. пък тогава ще решим кой да отиде на срещата в понеделник... на мен лично ми е все едно кой ще отиде... само да не стане някоя магия да изчене всичко (и пари и лепенки ) :rolleyes: макарче не съм срещал такива хора тук, но никога не се знае, знае ли се :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм , май ще купя всичко което кик даде и после ще ви го продавам с 20 процента отгоре :rolleyes: Аз се нагърбвам да събера пари , ако някой иска да ми заеме мястото - моля.Мъча се да направя услуга , а не да събирам табелки и пари от вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МЕН ПАК МЕ НЯМА С СПИСЪКА С ЛЕНТИ И ТАБЕЛКИ КОЛКОТО И ДА ПИША.П.С.Сега ще ме включите ли все пак като писах с големи букви,или трябва по-големи :rolleyes:.П.С2.Казвайте място дата час и колко пари и да се мятаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм , май ще купя всичко което кик даде и после ще ви го продавам с 20 процента отгоре :wub: Аз се нагърбвам да събера пари , ако някой иска да ми заеме мястото - моля.Мъча се да направя услуга , а не да събирам табелки и пари от вас.

Аз съм там братле да дам пари за табелките ми :rolleyes: ама после като ми ги даваш да не ми искаш 20% още :wub: изчакай малко да го прочетат всички и да видим какво ще кажат, щот нали знаеш че повечето са силни само в нет-а "искам туй, искам онуй" пък накрая нищо "аз не мога, аз вече неискам". дай им малко време.иначе евала ти правя за това че се захващаш с това :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и утре няма да мога да дойда. До понеделник съм в Козлодуй. Хондакио на тебе разчитам брат да ми вземеш едно стикерче, а аз в понеделник като си дойда ще ти се обадя, пък ако е по-рано да идеме заедно да се видиме с колегите от пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

k_u_d_o_s - 4 бр. лентички за номерvi4o0o - 2 бр. лентички за номерCrazy job - 2 бр. лентички за номерBig^PaF - 4 бр. лентички за номерhondakio - 2 бр. лентички за номер 2 стикераLoony - 2 бр. лентички номерWingMan - 2 бр. лентички за номер + 1 бр. стикерv1k7or - 2 бр. лентички за номер + 2 бр. стикериmartjo - 1 бр. стикерatoma - 2 бр. лентчки за номерКрасен - 2 бр ленти 2 стикераМенчето - 1 бр стикерЗначи - за Варна 24 ленти за номерата и 9 стикера Очаквам отговор от КИКОп.п. лента за номер - последно е била 3лв. стикера е 1 левче

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='hondakio'

п.п. лента за номер - последно е била 3лв. стикера е 1 левче

 

Аз това го написах още на предната страница ама кой да чете............

 

Утре по добре през деня да се съберем да съберем мангите щото вечерта пак ще има неразбрали или възпрепятсвани.

 

Предлагам Утре 24.07.2010 в 18:00 да се съберем на ОМВ-то на което са седмичните, и всеки да носи пари. Който неможе да дойде да напише тук че неможе. Който няма пари пак да пише за да се разберем кой колко да даде за да покрием на колегата разходите.

 

Поздрави.

 

пс: ако някой има друго разумно предложение нека да пише тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да сметнем твоето за последно и крайно,че вски до утре може да си дава предложения!Ще седнем ще пием по нещо,и ще съберем парите като бели хора :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. 18:00 там, ще се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо, днес ги взех. Лентички за номерата за всички + 10 тъмни и 10 светли стикера. Цените са каквито са били преди: 3 лв. лентичка за номер, 1 лв. стикер. По-горе като писах на колегата от Враца за цената на доставката пак ги бях написал цените.Благодаря на atoma за разбирането - аз наистина отивам на почивка в Албена и ще мина през Варна на отиване и на връщане. hondakio ми е оставил номера си и ще му се обадя като наближа Варна.Искам да питам нещо, има ли някой от вас който няма процепи на пластмасата под номера и смята да си я лепи лентичката? Питам защото когато се лепи, отзад щифтовете за закрепване трябва да се махнат, и понеже има 2 лентички с липсващи щифтове, по-добре да ги дам на някой който и без това ще ги маха тези щифтове....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам процепи колега ако искаш аз ще ги взема. Ще ти драсна на ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета аз неска няма да мога да дойда на ОМВ, понеже съм на работа.Имам парите имам и желанието :) на седмичната ще дам парите на който ми е взел лентичките.. благодаря ви предварително :tooth::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та значи днес на омв-то в 18 часа - гледайте да дойдете и да оставите парички.Ще се видим там :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тан сме в 18:00ч.Ще пийнем по нещо студено ще съберем паричките и така :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще закъснея, ако го видите, изчакайте ме :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...