Jump to content
georgivanov1

Спирачна система Brembo

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги,мисля да сменям спирачната система с BREMBO и искам някое друго мнение дали са надеждни и какви са цените горе долу

Тук попаднах на тема за тези спирачки и има различни мнения

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,мисля да сменям спирачната система с BREMBO и искам някое друго мнение дали са надеждни и какви са цените горе долу

Тук попаднах на тема за тези спирачки и има различни мнения

Виж Това

Накладки

Дискове

 

Много ги хвалят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези и аз съм ги гледал,защото бях чул добри отзиви. Хеед91 ги доставят и в каталога им има цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз под система разбирам главно апарати и помпа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз под система разбирам главно апарати и помпа :)

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз под система разбирам главно апарати и помпа :)

Забележката е напълно правилна.Заглавието, трябва да е дискове и накладки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега с брембо Макс съм и накладки ЕВС (да подчертая черни) няма такова спиране! добре си се насочил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някои колеги ме разбраха какво исках да кажа ,а другите малко се подиграха,но ще го преглътна.Ставаше въпрос за дискове и накладки Брембо.Нещо не съм много доволен от спирачките на Сивика ми и смяатам да ги сменя с други.Насочил съм се точно към тези

колега с брембо Макс съм и накладки ЕВС ...

и просто исках някое друго мнение от вашия личен опит Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои колеги ме разбраха какво исках да кажа ,а другите малко се подиграха,но ще го преглътна.Ставаше въпрос за дискове и накладки Брембо.Нещо не съм много доволен от спирачките на Сивика ми и смяатам да ги сменя с други.Насочил съм се точно към тези

колега с брембо Макс съм и накладки ЕВС ...

и просто исках някое друго мнение от вашия личен опит
Само да вметна,че и аз съм с Брембо Макс и накладки ЕБЦ Ултимакс(това са най-обикновените от този производител) и впечатлението ми е ,че разлика в спирането в сравнение със стоковите дискове и накладки почти няма. Твърдя това, защото пробвах комбинации между накладките и дисковете(Брембо+Ниссин;стоков диск+ЕБЦ). Просто в сравнение със съвременните автомобили Сивиците явно не са от най-спиращите. Да не споменавам и твърде чувствителния ABS, който също доста се "старае" да ограничи спирането.Ако искаш потърси съвет как може да се засили действието на спирачната система-дали с по-големи спирачки,по-силно действаща спирачна помпа или и аз не знам какво. А, може би има и друг начин-купи си скъпи накладки-има всякакви-Hawk, EBC(green) и т.н.Извода, който искам да направя е,че спирането(поне при мен) не се повлиява особено от дисковете. Не съм пробвал надупчени дискове, но не бих и го направил(не мисля,че би имало някакъв ефект). Успех на всички! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...