Jump to content
rosen_banchev

моля за съвет

Recommended Posts

Здравейте бъдещи колеги (надявам се). В момента се намирам в Италия и до онзи ден нямах никакво намерение да си купувам автомобил, но излезнахме с женами да се разходим и аз исках да минем през един дилър на Honda за да и покажа CR-V - то. Момчето от дилъра обаче ми показа и един Accord 2.2 дизел 2004 година, на невероятните 17000 км, тъй като собственика който я е върнал е един "младеж" 26-ти набор. Колата е страхотна с всички възможни екстри - цената е 13 000 euro, та се чудех дали са много или направо да действам за да я взема. Благодаря предварително за съветите, те са много ценни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте бъдещи колеги (надявам се). В момента се намирам в Италия и до онзи ден нямах никакво намерение да си купувам автомобил, но излезнахме с женами да се разходим и аз исках да минем през един дилър на Honda за да и покажа CR-V - то. Момчето от дилъра обаче ми показа и един Accord 2.2 дизел 2004 година, на невероятните 17000 км, тъй като собственика който я е върнал е един "младеж" 26-ти набор. Колата е страхотна с всички възможни екстри - цената е 13 000 euro, та се чудех дали са много или направо да действам за да я взема. Благодаря предварително за съветите, те са много ценни.

Незнам какво се чудиш.Акордите лично на мен много ми харесват,имат много екстри и хубава возия.За тези колометри и тази година мисля че е повече от добра цената!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли парите се мятай! Това е супер кола ( бърза лимузина ) Голям комфортен динамичен,пълен с екстри автомобил. Аз също карам Акорд,доста е по-старичък ( 98г. ). Ще я заменя само и единствено с по-нов Акорд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей :) Ами ако искаш погледни тази тема:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=10728 (но тя важи за по-старите коли)иначе според мен действай както искаш, вземи това, което ти харесва :rolleyes: , въпреки че 13 000 евро за кола 2004-та(нищо че не е карана) ми се виждат много

Редактирано от Hot Sauce

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената за мен лично е висока :rolleyes: Договори се с италианеца да ти свали , или иначе колата си заслужава напълно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената за мен лично е висока :rolleyes: Договори се с италианеца да ти свали , или иначе колата си заслужава напълно :)

Колегата е прав,наистина цената е доста висока!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

акорд на 17000 км за тези пари ми се струва изгодно.лично аз бих я взел без да се замисля/ако наистина е на тези километри/.все пак нова е два пъти по скъпа.нищо не пречи да опиташ да свалиш някои лев.все пак при покупка на автомобил трябва да има пазарлък пък каквото стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е мечта на повечето от нас.ма ако ще и на 5000км да е,направи си приказка.1000 евро да бутнеш,хак фъйдица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се прибрах, колата вече е продадена. Ужасно ме е яд, но какво да се прави явно не е била мойта кола. Искам да благодаря на всички за съветите. Със сигурност колата която ще си взема ще е Аccord, защото днес пробвах Civic и ми е мнооого тясна (висок съм 1,95), но ще е по-нататък. Благодаря отново за бързите отговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...