Jump to content
K_ski

Малък проблем с клаксона

Recommended Posts

Колеги някой има ли идея защо класона ми свири само когато го натисна в долната част на волана а по средата и в страни не ще. Става дума за Civic 5 gen.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слаба маса :) отваряш почистваш и прав на свирката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разглобя волана ли имаш пред вид, ако е така като развия болтчетата от задната страна ще стане ли работата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея как точно се разглобява пустия му волан, на щипки ли е захванат бутона на клаксона че не смея да го дръпна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От зад мисля се развиват 3 кръстати болчета, а за да свалиш целия волан емблемата се маха със права отверка и под нея се вижда една гайка развиваш и дърпаш волана. Няма страшно и няма какво да объркаш .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако има ербег ще има ли разлика в свалянето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да свалям целия волан а само пластмасата която натиска клаксона, нямам еърбег.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има възглавница става голям филм има такава пусната тема има някво лентово кабелче там трябва да се внимава ала бала :unsure: и така волан не съм свалял и нз :D и моята свирка нещо позаглъхна ма не барам щото ше стане кербала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, здравейте отновоИ аз имам подобен проблем със заглъхването. При мен е 2000г Сивик и има ербег. Не съм сигурен обаче дали е от волана. По-скоро ми се струва да е самата тромба. Някой може ли да сподели къде да я потърся под къпака и има ли някаква опасност при свалянето. Също така, за волана - имам 2 бутона в ляво и дясно. За да стигна до тях и да почистя клемите трябва ли да смъквам целия волан и по принцип как става?Мерси

Редактирано от Ruminagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...