Jump to content
Martin Raynov

Към модераторчето.........

Recommended Posts

Пич,върши си работата като хората и мисли преди да триеш постове на хора като мен!ПС:Мисля,че съм прекалено търпелив и възпитан човек,но въпреки това пускам тази тема(трябваше да я пусна доста отдавна).ПС2:Към всички модератори:Ще приема ако тази тема бъде изтрита,но не мога да приема неадекватни обяви в разделите за продажба на автомобили и части.ПС3:Модераторчето,от което ми писна е събирателен образ на всички,които не носят отговорността,която са поели!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи сега Марто, кое е това модераторче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кажи сега Марто, кое е това модераторче...

Не ме вълнува кой е,а да се подобрят нещата към по-добро и форумът да става по-готин. Редактирано от Martin Raynov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще ти се обясни , че всичко е точно , че е станала грешка, че ще те компенсират....мое и кутия бонбони да ти пратят....абе нещо обичайно .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тъкмо днеска хваля целия екип щото ми се струваше, че от доста време не бяха влизали във форума, а то глей са кфа тема излезе. Кфо стана колега, какво направи този модератор?Мир да има и :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера срещу какво се бунтувате?Марто, с какво си по-различен от останалите потребители за да се съобразяваме преди да изтрием твои постове?----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Аз изтрих на Мартин Райнов пост от Купува/Продава, защото:"Правилаза ползване на форумите на HondaBG.comЗа всички Купува/Продава форуми:Забранява се коментирането в темите! За некоректни теми има репорт, винаги сме реагирали, дори със закъснение!!!Нищо лично, просто правила!!!

Кажи сега Марто, кое е това модераторче...

Не ме вълнува кой е,а да се подобрят нещата към по-добро и форумът да става по-готин.
Това може да се случи, ако си помагаме взаимно, а не само да нападате модератори и все те да са ви виновни за нещо!!!Колко пъти потърсихте причината за нещо в себе си, в другия и тогава в екипа по поддръжка на форума???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно ве Мишо, просто на хората от Търново, Шумен и село Долна Мунка не трябва да се трие нищо. Щот сме докачливи и съ сърдим. Аз също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърди се колкото си щеш, това няма да те отърве от бирата и пицата при Цецо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно ве Мишо, просто на хората от Търново, Шумен и село Долна Мунка не трябва да се трие нищо. Щот сме докачливи и съ сърдим. Аз също.

Аааааа и от Видин са докачливи и от Видин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, дребос Търновски, сега ще те фрасна и теб за СПАМ и Офтопик, нямаш ли си бебе да гледаш, та ни се бъркаш в нещата модераторски :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миленка, ако знаеш само как съм си пийнал и съм се рамазал в диваня. Само да рече някой да са пУдбъзика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пич,върши си работата като хората и мисли преди да триеш постове на хора като мен!ПС:Мисля,че съм прекалено търпелив и възпитан човек,но въпреки това пускам тази тема(трябваше да я пусна доста отдавна).ПС2:Към всички модератори:Ще приема ако тази тема бъде изтрита,но не мога да приема неадекватни обяви в разделите за продажба на автомобили и части.ПС3:Модераторчето,от което ми писна е събирателен образ на всички,които не носят отговорността,която са поели!

Правилата са за да се спазват! Това че не си ги спазвал не ти дава право да обиждаш тези които следят за тяхното прилагане.

Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др., е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.

Това е извадка от правилата!

Потребители, които смятат че са несъобразно или некоректно предупредени, трябва да се свържат с Модератора с лично съобщение. Ако потребителят е бил предупреден неуместно (от Модератор), то Модераторското предупреждение ще бъде махнато.

Това също е извадка от правилата.П.С. Не ти отива да роптаеш срещу хората които следя да се спазва ред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде заключвайте да не се спами повече,вече има и друга такава тема.Вече дадохте обяснение

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа модератори,аз съм различен с това,че възроптах срещу вас!!!Ако не бяхте търпяли индивида Максо да разваля доста от темите в този форум,може би щях да си замълча. ПС:Никога повече няма да ви критикувам,ако ми кажете колко милиметра гарнитура е нужна,за да затвориш Б16А блок с Б16Б биели!? ПС2:Мишо,познаваме се и те уважавам,но това не ми пречи да те критикувам. ПС3:МИР!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа модератори,аз съм различен с това,че възроптах срещу вас!!!Ако не бяхте търпяли индивида Максо да разваля доста от темите в този форум,може би щях да си замълча. ПС:Никога повече няма да ви критикувам,ако ми кажете колко милиметра гарнитура е нужна,за да затвориш Б16А блок с Б16Б биели!? ПС2:Мишо,познаваме се и те уважавам,но това не ми пречи да те критикувам. ПС3:МИР!!!

Много правилно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ПС:Никога повече няма да ви критикувам,ако ми кажете колко милиметра гарнитура е нужна,за да затвориш Б16А блок с Б16Б биели!?

Само за протокола тази статия аз съм я превеждал и я има в раздел технически.Нямам нищо против критиката, стига да е градивна и да бъде подплатена с факти!Не си само ти който възроптава срещу модераторите, ти си едният от малко който го е направил сравнително културно.Както каза мир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ПС:Никога повече няма да ви критикувам,ако ми кажете колко милиметра гарнитура е нужна,за да затвориш Б16А блок с Б16Б биели!?

Не си уточнил с кви бутала. :ph34r: Всичко B16A, биели B16B гарнитурата тря да е разликата във височините на блоковете...около 9-те мм. :lol: Ай ся няма да критикуваш. :lol: Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ПС:Никога повече няма да ви критикувам,ако ми кажете колко милиметра гарнитура е нужна,за да затвориш Б16А блок с Б16Б биели!?

Не си уточнил с кви бутала. :P Всичко B16A, биели B16B гарнитурата тря да е разликата във височините на блоковете...около 9-те мм. :P Ай ся няма да критикуваш. :P
ти кога стана модератор :ph34r::lol::lol::D:P ) :D:P:D:P (пиша ти единица !) :o:) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти кога стана модератор :ph34r::lol::lol::D:P ) :P:P:P:P (пиша ти единица !) :o:)

Шт! :D Ти мълчи там, еденица, еденица ма давам **скрити** жокери на модераторите, щот не ми е приятно да се подклаждат такива спорове във нашият иначе доста добре сплотен клуб /даже екип бих го нарякъл/. Пък и след като възражението е от човек, който познавам достатъчно добре да го знам каква душица е ... и ми става още по-мъчно. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях темата и коментара на Мартин и бих казал, че в неговия случай правилната реакция би била да натисне бутона Публикувано изображение и да напише своите съмнения на модераторите пък те да си правят сметка после. Предварително е ясно че ако коментира ще бъде изтрит. Защо ли? Защото веднага ще се появи някой който да каже: "защо за него може, а за мен не". А като гледам в нашия форум има доста такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще ти се обясни , че всичко е точно , че е станала грешка, че ще те компенсират....мое и кутия бонбони да ти пратят....абе нещо обичайно .....

Това го написа ,защото си много умен или защото си изтъкан от креативност и целта ти е да дадеш градивна критика?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,изтъкан е от негативизъм и липса на ужавение към другите.Ако на някой му се занимава може да му разгледа постовете и тона с който пише.Не знам като толкова не му харесва тук,какъв го подпира още?Марто,не се гневи пич,по-добрия вариант е да пишеш на някой от модераторския екип.Наистина понякога възцарява неразбираема за мен демокрация към някои индивиди,но модовете също са хора.Нещо,което всички забравят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще ти се обясни , че всичко е точно , че е станала грешка, че ще те компенсират....мое и кутия бонбони да ти пратят....абе нещо обичайно .....

Това го написа ,защото си много умен или защото си изтъкан от креативност и целта ти е да дадеш градивна критика?
Второто баце ,второто :ghost:...напрао съм изтъкан !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф аве едмундо ти пак ли изпълзя от дупката си?Аре марш да си хейтърстваш някъде другадепп.Честно човек ти не си умен,спри и да се правиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure: Наздраве на екипа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...