Jump to content
Stefan Lalev

Въпрос за контролни точки

Recommended Posts

Здравейте колеги, миналата седмица ме спряха за превишена скорост с 32км отгоре/извънградско/ глобата ми доколкото разбрах е 100лв и един месец без книжка :lol:НО въпросът ми е ... имам по спомен около ~10 точки останали само даже мисля че бяха 12 но не съм сигурен.Интересува ме колко точки ще ми вземат сега да не вземат да свършат.Акта ми го писаха миналата седмица и ако ще ходя на възстановяване на точки то трябва да е днес най-късно утре затова се допитвам до вас колко точки ще ми вземат.И как мога да разбера колко точки ми остават.Благодаря предварително на отзовалите се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като си плащаш акта ти дават един документ на който пише колко точки имаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, миналата седмица ме спряха за превишена скорост с 32км отгоре/извънградско/ глобата ми доколкото разбрах е 100лв и един месец без книжка :lol:НО въпросът ми е ... имам по спомен около ~10 точки останали само даже мисля че бяха 12 но не съм сигурен.Интересува ме колко точки ще ми вземат сега да не вземат да свършат.Акта ми го писаха миналата седмица и ако ще ходя на възстановяване на точки то трябва да е днес най-късно утре затова се допитвам до вас колко точки ще ми вземат.И как мога да разбера колко точки ми остават.Благодаря предварително на отзовалите се

Глобата е 100 лева, един месец без книжка и отнемане на 10 точки, при повторно нарушение над 31 км.ч. ще те глобят с 300 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко точки могат да ми останат най-малко за да не ми вземат книжката за 6 месеца?И ако евентуално ми свършат точките какво става?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Братле не рискувай,

изкарай си едно възстановяване
ще ти върнат 13 точки струва около 80 лева



Ако изчерпате лимита си от всички 39 точки, автоматично ставате неправоспособен шофьор и трябва доброволно да върнете свидетелството си за управление в сектор "Пътна полиция - КАТ", където се водите на отчет.

Срокът от 6 месеца, през които сте неправоспособен, започва да тече от момента на връщане на свидетелството.

На изпит за възстановяване на вашите точки и правоспособност може да се явите не по-рано от изтичане на 6-те месеца от момента на доброволното връщане на свидетелството за правоуправление в КАТ, след като сте издържали психотест.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: не след психотест а след положен успешен изпит за СУМПС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7к.т. за превишение 31-40км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, миналата седмица ме спряха за превишена скорост с 32км отгоре/извънградско/ глобата ми доколкото разбрах е 100лв и един месец без книжка :redx:НО въпросът ми е ... имам по спомен около ~10 точки останали само даже мисля че бяха 12 но не съм сигурен.Интересува ме колко точки ще ми вземат сега да не вземат да свършат.Акта ми го писаха миналата седмица и ако ще ходя на възстановяване на точки то трябва да е днес най-късно утре затова се допитвам до вас колко точки ще ми вземат.И как мога да разбера колко точки ми остават.Благодаря предварително на отзовалите се

Глобата не е 100 лв а 150 и 1 месец за точките не съм сигурен преди няколко месеца имах акт и търпях същото наказание .. :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глобата не е 100 лв а 150 и 1 месец за точките не съм сигурен преди няколко месеца имах акт и търпях същото наказание .. :redx:150лв. е в населено място.Извън населено място е 100лв. и 7к.т.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, важното е че до годишната среща няма да оставям книгата пък след нея ще си почина един месец. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма дума не казвай че рогатия си няма рабора, не знаеш утре какво ще стане...вземи мерки...говори с някой познат инструктор...или си намери такъв, те знаят как да ти помогнат да си възтановиш точките...или поне част от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...