Jump to content
No Limit Performance

ТРЪГВАНЕ ОТ БУРГАС ЗА НАЦИОНАЛНА 2010, ПЕТЪК 08:00ч

Recommended Posts

ОТ Бензиностанция "ЛукОйл" на изхода за магистралатаЧАСН НА ТРЪГВАНЕ: 08:00Събиране с коли от Сливен, Ямбол, Нова и Стара загора ще го уточним до дни. Пичовете, викам да се организираме , тия които ще тръгваме петък, та да пътуваме заедно :D Не че нещо ама като гледах другите клубове как окопираха магистралата с продължение на десетки километри и им завидях ... но мисля, че сме в състояние да им покажем как става по маняшкия начин :P При нормално каране вероятно ще успеем да стигнем за около 4-5 часа та .. час на тръгване около 9-9.30 сутринта мисля е нормално?Така или иначе тръгваме 4 автомобила до момента... всички останалите сте добре дошки.Ако имате предложения се чувствайте ДЛЪЖНИ да ги споделите :) за това е и тази тема.Няма само майните да се събират яяяя :PОбсъждайте на воля, че не останааа ...п.п. аз пак да запитам .. някой да му се намира надуваем басейн хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че ще пътуваме заедно с колегите от ямбол може да ви чакаме в сливен , и газ кам габрово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичовете, викам да се организираме , тия които ще тръгваме петък, та да пътуваме заедно :D Не че нещо ама като гледах другите клубове как окопираха магистралата с продължение на десетки километри и им завидях ... но мисля, че сме в състояние да им покажем как става по маняшкия начин :P При нормално каране вероятно ще успеем да стигнем за около 4-5 часа та .. час на тръгване около 9-9.30 сутринта мисля е нормално?Така или иначе тръгваме 4 автомобила до момента... всички останалите сте добре дошки.Ако имате предложения се чувствайте ДЛЪЖНИ да ги споделите :P за това е и тази тема.Няма само майните да се събират яяяя :PОбсъждайте на воля, че не останааа ...п.п. аз пак да запитам .. някой да му се намира надуваем басейн хахаха

има басейн на Прима С и на Импулс, за който не зная ще го напълнят лиаз надуваем ще нося :) поляни колкото искаш преглеждайте си банските

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажете кога ще тръгвате за да може да се организираме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа хахаха кака Ниа пак ще спаси положението .. аз си подготвям банските, хавлията, плувките и ... ви чакам с басейна хахаха :P:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не те намеря заспал в басейна в Събота сутринта, когато пристигна.Сещай се как ще те събудя

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Които са във Еделвайс да знаят, че и там има басейн - малък, но за сметка на това студен. Вчера го пробвах - беше супер.Само ако знаете как ви завиждам, за това, че ще си покарате заедно.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп и аз съм за тва патуване .... имам 2 слободни места при мен мога да кача .... някой при мен...... имам питане не сам се записал за хотел ... :o палатки ще може ли се опават някаде там наоколо ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, има си и място за палатки и за всичко. Но за най лесно влез в сайта http://www.hondabg2010.com/register.html и си пусни резервацийката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Как става ПУСТОТО Плащане...: по банка или там на място!??!??!Все съм неразбрал нещо!

Редактирано от Not_Impossible

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е по банков път , ако сте се регистрирали скоро ще получите имейл с нужната информация за начина на плащане.Вероятно ще може и на място, но едва ли ще има места освен тези при палатките.За това действайте по бързо от линка които бях пуснал по горе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа много яко ще е да тръгнем голяма група... ще има :) :) по пътя. Задействала съм даже едно огромно знаме ХОНДА... даже не знам дали ще можем да го носим :) ПС. Дано го пазят това знаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора няма ли желаещи от Варна или Шумен да си образуваме колонка или КОЛОНИЩЕЕЕЕ кам Габраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз да попитам, че нещо не зацепвам... това тръгване го планирате за Петък или Събота?Ако е за Събота и аз да се запиша в групата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петък.Ако искате за събота си ирганизирайте нова група, защото май и тогава ще е голяма навалица :redx:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще доставя някоко човека в събота :redx:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За събота се разбирайте да си правите още една колона :D Ще има доста мераклии и за тогава , сигурен съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на Шубрак теам ще я приемете ли във вашата колона :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е че бива времето бре.Дано се задържи така и за напред, че една година вече ми подгизна и косния мозък .. не желая да се повтаря ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междодругото само да спомена, телефона ми е 088888 76 75 Ангел, ако някой нещо не му е ясно и да се доразберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще минаваме през Шипка да се има на предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Обърщам се към тези, които потеглят събота:Желая да Ви информирам, че колоната за шествието ще се формира събота в 9 и 30 на Узана. Моля при възможност да съобразите вашето пътуване и да бъдете преди 9 и 30 на Узана за да направим още по-голяма колона. Ще се видим на НС. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да пътува от Бургас петък следобед или рано събота? търся превоз за един приятел. всъщност и той има кола, и може и с неговата да дойде, ако има някой без кола (че да не пътува сам)моят телефон е 0898489967 - Иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...