Jump to content
Майната

Организиране на моШна колона Пловдив-Узана

Recommended Posts

Момци, утре ще гледам да се свържа с Вас, да не е дори и днес.Стикерите на Асеновград и Пловдив са при мен!п.п.Към колегите от първомай.Утре вашите стикери ще бъдат при мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо утре кьм 14:30pm сьм вьв пловдив,часьт удобенлитие да се чуем и да взема стикирите на кОлегите,мой тел.0899 905 661 ИВАН.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за Петъчната група събираме се последно в 13:00ч на оговореното място и се изчаквама максимум до 13:30ч.

Да повдигнем темата, за да няма после.....ама аз мислееееххх....., аз пък не съм разбраааал..... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес щяха да ми звънят поне 4 човека за стикерите, никой не се обади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях вьв ПЛОВДИВ,Асенавградската група ще си вземе стикерите на седмичната,Данчо донесиги тогава или ги дай на някои колега даниги даде !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде неостанааааааааааааааааааааааааааа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Струвамисе както писах по рано ЗАТИШИЕ ПРЕД БУРЯ,само аз ли смятам така !!! :):)

Редактирано от COUPE V-TEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струвамисе както писах по рано ЗАТИШИЕ ПРЕД БУРЯ,само аз ли смятам така !!! :):)

Ще видим дано си прав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме Ви на КПП-то. !!!Ще стигнете до една синя шатра на Узана,на която Ви чака обработка на заявката,получаване на гривна за контрол на достъпа,лист с дневния ред,правилник за вътрешния ред на срещата и указания за посоката за настаняване в съответния хотел.Подгответе се за 3-4 минути внимание за всеки :)По пътя от Габрово за Узана ще видите Петоъгълни знаци за посоката.(нарочно са такива , иначе може да се пропуснат)Айде,че не остана и бирата се стопли вече :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

някой да пътува по-рано, предиобеда?търся си компания от Казанлък (не че е много пътя)0898 489967 - Иво

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коеги днес Иванов ми остави всички стикери за участниците в Национална среща 2010.Утре ще ги нося на месечната среща.Ако някой е пропусне до 17.00 съм в Мишелин центъра за гуми на Карловско шосе, а след 17.00 .....!тел.0899/854434 - Петър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rifto, напомням да заредиш батериите на уоки-токитата!Тебе като най-спокоен шофер та туряме най-отпред да водиш колоната, аз този път оставам най-отзад с Лексуса да ва наглеждам сичките кой кви ги върши :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как Лексуса, това национална Хонда среща ли е или :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бpе, ще докаpам и едната хонда - акоpда :) но е с много шиpоки гуми отзад и ако се натоваpим всички опиpа в ка.ницитеа сивика ми идва тесен нещо.......... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не момчета Майната е за прекритие пред Полицаите ако ни спрат и кажат че правим колона и затрудняваме движението имаме извинение че има и други коли а не само ХОНДИ. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ;) ;) :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ДО ВСИЧКИ МАЙНИ,МАЙНИЧКИ И МАЙНОВЧЕТА ОТ МАЙНОВСКАТА ОБЛАСТ:lol:

ДЕТО СЕ КАНИТЕ ДА ОДИТЕ НА КУПОН.

1.ПИЕНЕТО Е ЗАБРАНЕНО ОТ МОМЕНТА В КОИТО С КАЧИТЕ ПО КОЛИТЕ,ПО ВРЕМЕ НА ПЪТУВАНЕТО,ПО ВРЕМЕ НА ПРЕСТОЯ ВИ НА УЗАНА И ПО ВРЕМЕ НА ВРЪЩАНЕТО:D ДЕМЕК 3 ДЕНЯ НИКЪФ АЛКОХОЛ! ША ПИЕТЕ КАТ СА ВЪРНЕТЕ В КЪЩИ.

 

2.НИКВИ ПЪРЖОЛИ,КЮФТЕТА,ЛУКАНКИ,МЕЗЕТА И СЕКВИ ДРУГИ ГЛЕЗОТИИЙ! НАЙ-МНОГО ВИ СЕ РАЗРЕШАВА ДА РУПАТЕ КРАСТАВИЦА, АЕ ОТ МЕН ДА МИНЕ И ДОМАТ, ПОСОЛЕНИ НО НЕ И ОБЕЛЕНИ:P

 

3.ОТ МОМЕНТА В КОИТО СЕ МЕТНЕТЕ ПО МПС-ТАТА, ВИ СЕ ЗАБРАНЯВА СЛУШАНЕТО НА ТРАШ,ХАРД,КЛАСИК,МЕТЪЛ И СЕКЪФ ДРУГ ВИД РОК МУЗИКА:P ВСИЧКИ СА ДЛЪЖНИ ДА ЗАРЕДЯТ АЗИС И ПО-СПЕЦИАЛНО ОНАЯ ПЕСЕН ДЕТ ХЪЛЦА ИЛИ НЕ ЗНАМ ТОЧНО КВО ПРАИ! НИЩО ДРУГО ДА НЕ СЕ ЧУВА ПРЕДИ,ПО И ДО КРАЯ НА СРЕЩАТА.

 

4.ТЕЯ ДЕТ СА КАНЯТ ДА СА СЪСТЕЗАВАТ-ТАЯ НЕМА ДА СТАНЕ:DТОТАЛНА ЗАБРАНА! МОЖЕТЕ ДА ПРИСЪСТВАТЕ НА ПИСТАТА И КАТ ПОЧНЕ ФОРМУЛА 1,ВСИЧКИ ВКУПОМ ТРЕБЕ ДА СА ОБЪРНЕТЕ С ГРЪБ,ДА СИ ЗАТВОРИТЕ ОЧИТЕ И БОЖЕ,КОЛКО СЪМ БЛАГОРОДЕН, ДА СИ ЗАПУШИТЕ САМО ЕДНОТО УХО!

 

5.СЕКС:P СЕКС ЛИ? ША ВИ ДАМ АЗ ЕДИН СЕКС!

 

6.ША Я ЗАПОМНИТЕ ВИЕ ТАЯ СЕЩА;)

 

 

КОИТО НЕ СЛУШКА ЩЕ БЪДЕ БАНАТ ЗА ВЕЧНИ ВРЕМЕНА;) И ДЕЦАТА МУ И ТЕХНИТЕ ДЕЦА!

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Абе само не разбрах че ся одиФ до пазара за краставици, само нарязани ли? Или може и цели?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само не разбрах че ся одиФ до пазара за краставици, само нарязани ли? Или може и цели?

Виж точка №5! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ,даите някакъв тел ,аз искам да се присъединя с петъчната ,но не познавам града .Ще доида от Пазарджик и като влезна в Пловдив ще съм така ;) .Ако някои иска да ме напътства как да ви намеря да драсне един тел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ,даите някакъв тел ,аз искам да се присъединя с петъчната ,но не познавам града .Ще доида от Пазарджик и като влезна в Пловдив ще съм така :tooth: .Ако някои иска да ме напътства как да ви намеря да драсне един тел.

0887334908Айдееееееееееееееееееееее ;):tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мое съжаление ще пропусна петъчната колона :tooth: , ще тръгвам събота ;). запазете един парцел за една палатка :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете ме и мен,идвам със вашата колона,ще се чакаме със енигмата във пазарджик и ще дойдем при вас,да увеличим бройката на пловдивската колона ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...