Jump to content
Майната

Организиране на моШна колона Пловдив-Узана

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги, както обещах на месечната среща, пускам по-отранко темата, за да стиковаме часа и мястото на събиране на колоната, в която както винаги пловдивчани ще пътуваме заедно и организирано. Надявам се да определим час на тръгване, който ако не на всички, то поне на повечето от нас да е удобен. Предложенията на месечната се въртяха за 13-14 часа в петък 02.07.2010г. Предполагаемото време за пътуване до Узана, включващо едно спиране за кафе/шкембе на с. Шипка или на върха при кротко и сигурно каране в колона е около 4 часа. Тръгнем ли в 13ч - пристигаме в 17, ако тръгнем в 14ч - пристигане 18, така че това мисля са удачни часове, за да имаме време да се настаним в хотелите, палаткаджиите да опънат колибите си и да се впишем в купона. Като соломоновско решение аз предлагам за начало час за тръгване - 13.30ч от познатото старо място - до Лукойла на Карловския надлез. Разчитам на мощната подкрепа на колегите от Асеновград, Първомай, Хасково Пазарджик, защо по пътя да не ни чакат и потеглящи от Карлово, Казанлък, Стара Загора.........и всички останали на които сме по път и в удобно време. Моля, давайте и вашите предложения за най-яката колона към Национална среща 2010!!! :blink::):blink::):P:)

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

жалко, че ще пропусна понеже ще идвам в Събота, но си мисля, че голяма част от Пловдивската група ще тръгне в Събота...?

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще приемете ли и мен в колоната :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който разбира с нас се групира. Всички са поканени и Асеновградската тайфа е на линия както винаги в петък сме на Карловско. За часа е ОК но нека всеки си даде мнението и да се оточни удобен час за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен е супер 13:30 pm :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и аз съм за.прибавете още малко време за всеки случаи винагисе случва някои да се забави поради някаква причината, че нека да се обяви точен час за събиране и точен час за тръгванемисля, че това ще е от полза за всички. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Разбира се всички желаещи са поканени, та дори да идват от Русе през Пловдив към УЗАНА! :) За нас пловдивчани ще бъде въпрос на чест да се присъединят към нас колеги от други градове.Монка, чакам те в четвъртък брат, а и в сряда да дойдеш ще започнем отрано тренировката за Националната :PАко искате друг час за събирането, моля давайте конкретни презложения за часа и не се притеснявайте - нека заедно решаваме всички!

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво направо ви завиждам аз сам на работа УЖАС няма начин да дойда :(Пожелавам ви весело прекарване и нека някой от горе да ви пази живи и здрави. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0:30min чакане за закаснелите мисля че е достатачно(демек 13:30pm на лукоил 14:00pm трьгваме). :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на линия петък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,завиждам ви благородно от Гърция.пожелавам ви късмет и всичко да е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не мога да кажа на 100%,но Карловската група ще тръгваме в събота,тъй като повечето сме на работа в петък(включително и аз) до 17:00-19:00 и просто няма как.Ние ще се присъединим към съботната група надявам се тогава броя на групата ни да е 10+(само карловската)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, а мен дали ще има някой евентуално да може да ме качи че съм без кола? Ако има желаещи за компания по пътя да пишат и на лично. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, а мен дали ще има някой евентуално да може да ме качи че съм без кола? Ако има желаещи за компания по пътя да пишат и на лично. Поздрави.

Колега ела на седмичните срещи и ще се намери някой да те вземе няма да те оставим щом си мераклия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам малко по ранен час, примерно 12:00 сбор и към 12:30 - тръгване.Нека малко по рано да сме там , все пак да имаме време да се настаним,по едни душ да си вземем и т.н.В тези жеги 4ч. път си е доста , не всички имаме климатици , в колона се пътува бавно.Ако ще се чакаме и с колеги от други градовеАз си го представям така :пристигане 16.00-16.30ч. 30мин. - да се паркираш, и ако се видиш с някой приятел....от 17.00 до 19.00 малко почивка, душ и др. такива, а който е с жена може и да се проточи до 20.00ч. - все пак ще е тежка вечер и да няма оправдания ,, ама днес пътувах и ..... ,, - ще се глобяваме.Към 20.00 засядане в кръчмата или там кавото има и до.... тази година ще излезне и култовота песен ,, ХОНДА КЮЧЕК 2 ,,.Това е мое мнение.Много ми се иска да се съберем повече машини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петьо, нарочно предложих по-късен час, а именно след 13ч, за да могат тези, които ще работят до обяд да се включат в колоната. Но каквото реши мнозинството - аз съм ЗА!Само това ли се събираме за петък бре......я по-сериозно :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, а мен дали ще има някой евентуално да може да ме качи че съм без кола? Ако има желаещи за компания по пътя да пишат и на лично. Поздрави.

Колега ела на седмичните срещи и ще се намери някой да те вземе няма да те оставим щом си мераклия.
Аз съм идвал на една, с танкиста, ако има кой да ме земе от военна ще дойда, иначе трябва с рейса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ( и сестра ми Аня евентуално) може да пътуваме с вас :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета, а мен дали ще има някой евентуално да може да ме качи че съм без кола? Ако има желаещи за компания по пътя да пишат и на лично. Поздрави.

Колега ела на седмичните срещи и ще се намери някой да те вземе няма да те оставим щом си мераклия.
Аз съм идвал на една, с танкиста, ако има кой да ме земе от военна ще дойда, иначе трябва с рейса.
Колега разберисе някой да те вземе ако не и с рейса ела. Ти хем те боли хем те сърби. За седмична неможеш да дойдеш кадето ти е в града а искаш да те вземем за НС. Неми се обиждай ама. Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно трьгването в колкото часа решите аз сьм винаги на линия !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много вътрешно го приемаш, Борислав, казах точно че ако някой от центъра идва да ми пише, ако не с рейса, ни ме боли ни ме сърби ... Представа си нямам от Пловдив освен от централната му част, може да напишете с кой рейс се стига от военна болница до мястото на срещата.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колега Animal имаш лично съобщение виж си пощата

Редактирано от RIFTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Него приемам лично ако съм те засегнал извинявам се но който търси намира. А с интернет е толкова лесно всичко че всеки може да намери каквото го интересува.Сори пич.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се понясъм в петък ама несе знае по кое време за сега но има време ще видя да доида на седмичната да видим какво става и със стикерите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да дигна малко темата да се види от повече Майнички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабо участие на майните за националната тази година...........защо ли??? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май кризата доста влияе на всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е слабо участие в организирането на колоната но не и в националната..... Ще се видим там момчета, ние пристигаме в събота :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към тези, които тръгват събота:Бих искал да Ви информирам, че колоната за шествието ще се формира събота в 9 и 30 на Узана. Моля при възможност да съобразите вашето пътуване и да бъдете преди 9 и 30 на Узана за да направим още по-голяма колона. Ще се видим на НС. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събота около 8 и нещо трябва да сме там тоест тръгваме в 6 от ПЪРВОМАЙ ....... пловдивчани може да пишат и да се чакаме заедно да фъркаме :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за Петъчната група събираме се последно в 13:00ч на оговореното място и се изчаквама максимум до 13:30ч. потегляме в стегната колона без изпълнения от когото и да е било. Който смята да бърза да патува сам за да няма изпълнения по пътищата. Ще направим две спирания по пъте и ако има закъсняли ще имат възможност да ни настиганат. За спирките нека Майната да ги сподели че не разбрах точно на кои места ще спираме. Хайде момчета неостана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, часа и мястото на потеглящите в петък вече са написани от Боби, явките за изчакване на закъснели са следните:1. След с. Баня минаваме покрай с. Марино поле, пресичаме жп линията и свиваме надясно по подбалканската. Точно там има нов ресторант с паркинг, на който спираме за 5 мин да пуснем по една водна пръчка, да се прегрупираме и продължаваме.2. След с. Шипка преди навлизане в прохода има ресторант с голям паркинг. Там ще отделим 1 час за шкембе-чорба с мнооооого чесън и газ нагоре.3. На върха ако не е препълнен паркинга още 10 мин за снимки и глътка свеж въздух.Ако няма аварии или изостанали не се предвижда друго спиране, но всеки от нас ще си запише телефона на водещата кола отпред и в случай на нужда /малка или голяма/ ще може спре колоната на подходящо за целта място. Последната и първата кола ще държат постоянна връзка по Уоки-Токи за да няма изостанали в случай на авария. Относно скоростта - по правилник, в стегната колона, без никакви изцепки. На който не му харесат правилата има право да пътува извън колоната. Съвета ми към съботната група е да си направят подобна организация. Най-важното е да се завърнем живи и здрави приятели!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а може ли да ми кайете докога е краиния срок за плащане на заявката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич Обьркалси темата(но мисля че беше до днеска) :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвета ми е свържи се с админа, може и да измислят нещо. Доста хора отказаха резервациите и вероятно има свободни места още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще пристигнат стикерите при мен, за това ще държим усилена връзка :(0878876364Данчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерите са в мен колеги!Ще се свържа с тези, които трябва да получат.НАко някой е в Пловдив и е в движение ежедневно :0878876364 Данчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте..Може ли някаква информация за съботната група,за да може да се опитам да организирам хондаджиите тук в гр. КарловоАко ще има такава която ще минава покрай нас,защото тази група покрай първомай не е най-удобната за нас

Редактирано от Ghost_MC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩО МИСЕ СТРУВА ЧЕ ЗА ПЕТЬК МАЙНИТЕ ЩЕ СМЕ НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 10-15 КОЛИ.Даите по сериозно,да направим (моШна кулона). !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вероятно ще сме толкова, все пак доста ще тръгнат в събота, първомайци и карловци - също са в събота......важното е да се съберем на Узана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...