Jump to content
XauMaHaTa

Honda Prelude 2.2 Si Vtec H22a 200 Ps

Recommended Posts

Здравейте. Тъй като съм нов във форума...реших да покажа/по-скоро да се изфукам с/ :):) новата си придобивка.Това си е истинска Японка произведена 1992 г. и регистрирана 1999 г. Миналата седмица я докарах на ход от Англия. Колата е в супер състояние /с много малко забележки/ и е най-хубавото нещо, кето съм шофирал до момента. Ето и малко снимки /извинявам се, че е малко мръсничка/:http://xaumahata.snimka.bg/automobiles/prelude-bb1.509045

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти изби рибата бе мой! Да си жив и здрав да си я караш и много безаварийни! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти изби рибата бе мой! Да си жив и здрав да си я караш и много безаварийни! :)

Благодаря!!! Още не мога да и се нарадвам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хохохох супер колица :) само където е с десен волан голяма тапня ...един малък въпрос каква марка е предния стрът бар

Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееелелеее ,верно ли има такива екземпляри 92 произведена 99 регистрирана .. малеее тази кола къде се е скатавала толкова години :) Браво ,колега много е хубава и да я пазиш! Това си е ценен млад екземпляр..! Интересна работа! Честито! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееелелеее ,верно ли има такива екземпляри 92 произведена 99 регистрирана .. малеее тази кола къде се е скатавала толкова години :) Браво ,колега много е хубава и да я пазиш! Това си е ценен млад екземпляр..! Интересна работа! Честито! :)

И аз се учудих за регистрацията, за това предпологам, че е първа регистрация в Англия, но пък състоянието и е изключително добро...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,страхотна кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега,да си я караш със здраве :) ПП Да прав си регестрацията е 99 защото тогав ае вкарана в Англия,иначе си е производство 92 по талон,но аз мисля че е 93та ако се провери по рама,защото 92ра и 91ва мисля че са със сив салон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хохохох супер колица :) само където е с десен волан голяма тапня ...един малък въпрос каква марка е предния стрът бар

Няма как да не е с десен волан, защото BB1 SI VTEC 200 к.с. са правени само за Япония :);) Това е най-големият двигател на 4г.Не съм гледал марката на стрът бара...по-късно ще пиша, като го погледна....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито, много безаварийни с красавицата със звяр под предния капак.А тук си прав

Няма как да не е с десен волан, защото BB1 SI VTEC 200 к.с. са правени само за Япония :):) Това е най-големият двигател на 4г.

Производството на този модел започва през '91 и е само за японския пазар. Доколкото съм чел за VIN-a, твоята би трябвало да е октомври 1991. Такава е и английската регистрация - J, т.е. '91г.Още един път ЧЕСТИТО Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито много готина количка изглежда :) ))) !!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ти........... Благородно :) . Честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един малък въпрос каква марка е предния стрът бар

TANABE SUSTEC.... и двата са такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеална е :) Честито!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви!! В момента това е втория семеен прелюд /другият е BB3 и основно жена ми го кара :-)/ :) и искам да ви кажа, че разликата е огромна. Обмисля се евентуален суап...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам за това казвам че е тапо за държава като българия пътища направени за коли с лява дирекция да се карат с дясна :) иначе колицата е супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо му няма на десния волан, свиква се бързо. И е екзотика също така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни км! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....жИстока !! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе ,тя е копие на моита бе фен ,само дето аз съм '91г. и съм със сивия салон.И моита е '99г. първа регистрация ,но това както казаха колегите е регистрацията в Англия,същата година писаха и на българския талон :rolleyes: като я регистрирах. пс. много е гаден е спиид лимитара-нали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, звер отсекъде!!! Пък за десния волан - не е толкова голям проблем, може да се обърне :) Айде с кеф да си я караш и със 100 октанов бензин :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези неща ми напомнят с кав мерак си зех и моята.Направо треперих докато я карам....май ще се откажа да я продавам.....и много безавариини и да си я обгрижваш добре и редовно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе ,тя е копие на моита бе фен ,само дето аз съм '91г. и съм със сивия салон.И моита е '99г. първа регистрация ,но това както казаха колегите е регистрацията в Англия,същата година писаха и на българския талон :) като я регистрирах. пс. много е гаден е спиид лимитара-нали :rolleyes:

В кой район на страната и се радваш?? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези неща ми напомнят с кав мерак си зех и моята.Направо треперих докато я карам....май ще се откажа да я продавам.....и много безавариини и да си я обгрижваш добре и редовно

Ще се съгласите ли с мен, че Прелюд е незабварива кола, като никоя друга. Такава, която ще я помниш вовеки и в същото време изключително достъпна като цена?! Усещането да управляваш нещо подобно те кара да не искаш да спираш! Тази кола има дух - различна от всяка друга съчетаваща красота, мощ, елегантност, сексапил, сигурност. Колеги, за мен това са бутикови коли, особено BB1 и BB4!!! Поздравявам всеки фен на Прелюд и особено онези, които са запленени като мен по 4-та генерация.Благодаря на всички за поздравите!!!:D:):D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, невероятна, расова машина!Безброй безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе ,тя е копие на моита бе фен ,само дето аз съм '91г. и съм със сивия салон.И моита е '99г. първа регистрация ,но това както казаха колегите е регистрацията в Англия,същата година писаха и на българския талон ;) като я регистрирах. пс. много е гаден е спиид лимитара-нали ;)

В кой район на страната и се радваш?? ;)
Като гледам сме доста далече ,аз съм от Добринище ,ако идваш на националната може там да ги гледаме ,и евентуално да направим едно съревнование на 400м ;) .Ако искаш може да ти дам тел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, окончателно реших да направя суап в BB3-то. Така, че ако на някой му трябва нещо да ми пише ЛС. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съгласите ли с мен, че Прелюд е незабварива кола, като никоя друга. Такава, която ще я помниш вовеки и в същото време изключително достъпна като цена?! Усещането да управляваш нещо подобно те кара да не искаш да спираш! Тази кола има дух - различна от всяка друга съчетаваща красота, мощ, елегантност, сексапил, сигурност. Колеги, за мен това са бутикови коли, особено BB1 и BB4!!! Поздравявам всеки фен на Прелюд и особено онези, които са запленени като мен по 4-та генерация.Благодаря на всички за поздравите!!!:blink::):blink::)

Рядко съм споделял това усещане за да не ме помислят за луд ,ама явно не съм сам. Тъй ,че подкрепям ти мнението с 2 ръце !!! Удоволствието е един път!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъмм, извинявам се ако цапам темата, ама вярно ли видях че си пуснал колата на части? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то някак си на 51-вия пост :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, окончателно реших да направя суап в BB3-то. Така, че ако на някой му трябва нещо да ми пише ЛС. :lol:

Защо ще разваляш оригиналното Si, за да правиш суап на друг Прелюд?! По-скоро направи бегачката с ляв волан, а другата я разкарвай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, продай цялата кола на някой фен, който ще я оцени такава каквато е. Ще можеш да си купиш мотор за суап-а и да ти останат парички. Не знам как няма да ти е мъчно да съсипеш такова бижу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, продай цялата кола на някой фен, който ще я оцени такава каквато е. Ще можеш да си купиш мотор за суап-а и да ти останат парички. Не знам как няма да ти е мъчно да съсипеш такова бижу.

Прав си, но такава кола както ти казваш не се търси случайно! Но към момента не съм видял никой да търси нещо подобно! Продават се прелюди 2.0, 2.3 на цени от по 3500 - 4500 и то доста трудно. Виждам обяви на европейски BB1 за по 6000 лв и така си седят половин година. Има от къде да се вкарат още няколко такива като ще излязат между 5000 - 6000 лв и ако има ценители нека ми пишат ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то някак си на 51-вия пост :angry:

Има ли някакво значение това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами водим си една статистика с колегите от край време...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами водим си една статистика с колегите от край време...

За спамери като мен... :P:lol:;):o:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за търгаши като теб...който се изкарват и големи фенове!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за търгаши като теб...който се изкарват и големи фенове!!!!!!

Не искам да влизам в някакви спорове или разяснения, в крайна сметка всеки има право на мнение, а и темата придоби друг образ, който няма да поддържам. Надявам се едмундо да имаме възможност да поговорим някой ден относно търгашите, феновете и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...