Jump to content
rollin

Долен шарнир Прелюд 4-та ген.

Recommended Posts

ЗдравейтеТея дни ттърся тука по магазините шарнир(долен) за прелюда(h23) но все ми дават такива дето не стават...Тоя шарнир взаимнозаменяем ли е с някой друг или?Някаква ориентировъчна цена да кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗдравейтеТея дни ттърся тука по магазините шарнир(долен) за прелюда(h23) но все ми дават такива дето не стават...Тоя шарнир взаимнозаменяем ли е с някой друг или?Някаква ориентировъчна цена да кажете?

с благодарност за инфото за тонколонитеLegend 91 модел !номер : Delphi TC437става въпрос за задните шарнири Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На прелюдите шарнира е по-голям, по-скъп и се намира трудно . Обади се на Омбре или на ms_auto. Предполагам ги имат, защото Омбре каза, че ще ми намери (при мен са горен преден и горен заден).Но се приготви за цифра. Единия беше 60 лв, а други 80, ако не се лъжа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами тоя дето ми трябва е долен десен и се набива(става въпрос за преден десен, долен)Тука в града сега чакам да доставят два модела уж щели да станат... единия е 40лв ,а др 19лв.

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шарнира става само за Прелюд 4-ка.Ориентировъчната цена я знаеш, средно 20-ина лева.о.е.м. 51220-SL5-003 това е оригиналния номер на шарнира ти :rolleyes: , с него няма да ти го сбъркат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а това по коя програма се намира? или те си знаят по магазините?

До сега проблема е, че кадето и да ми дадат шарнир то все конуса му е по-малък от моя...

Моя е с тези размери:

Публикувано изображение

горе е 15мм, а долу 17

Тези които ми дават са с по тънки конуси.

 

колега Player101, по номера дето казваш, че е за моя шарнир излиза пак шарнир но за прелюда 97-2001г, а моя е от 92-96г

http://www.hondapartsnow.com/genuine/honda...20-SL5-003.html

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Л.С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за маншона това си е според вкуса на производителя за разлика от другите два конуса са от съществено значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Във "Евро 07" АД го имаме на "Optimal" ,долен шарнир за горепосочения прелюд на 14,5мм стебло на 23лв парчето,но мисля че имаше и на "555" на цена от около 40лв бройката,като "555" е много истинска японска марка за ходова част. Успех!П.П. Провери във магазините във Пловдив които са на улици:МАГАЗИН ул. "Цанко Дюстабанов" № 34 тел. : 032/ 607 801; 622 273;МАГАЗИН ул. "Васил Априлов" № 22 тел. : 032/ 641 947; 641 992;МАГАЗИН ул. "Васил Левски" № 46 тел. : 032/ 961 385; 964 447;

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е както колегата казва в еврото трябва да го има на поносима цена на петиците(555),горния шарнир е кофти тръпката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кое му е кофтито?

Че трудно се намира само шарнир ,който да не върви комплект със носача! Намира се само шарнир но само за определени модели Хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Във "Евро 07" АД го имаме на "Optimal" ,долен шарнир за горепосочения прелюд на 14,5мм стебло на 23лв парчето,но мисля че имаше и на "555" на цена от около 40лв бройката,като "555" е много истинска японска марка за ходова част. Успех!П.П. Провери във магазините във Пловдив които са на улици:МАГАЗИН ул. "Цанко Дюстабанов" № 34 тел. : 032/ 607 801; 622 273;МАГАЗИН ул. "Васил Априлов" № 22 тел. : 032/ 641 947; 641 992;МАГАЗИН ул. "Васил Левски" № 46 тел. : 032/ 961 385; 964 447;

всичко ОК, ама най дебелата част на тоя шарнир дето предлагате е 15мм, а на моя дето е в момента най тънката е толкова и като сложа този хлопа... нз защо се получава така но ме посъветваха да търся на джапанпартс само техните лили с тая дебелина на конуса...ето до каква заключение стигнахме...

ами не съм сигурен, понеже като видяхме, че има разлика и направо си сглобихме колата...

СЕГААА ВИДЯХ КАДЕ Е ПРОБЛЕМА ;) значи ти откаде си ?
Първомай (Пловдивско)
значи повечето фирми производители го правят 14,5-14,6 ;) а истината е 15 мм :P затова просто ти хлопва в шенкела.. ;) значи фирмата която го прави точен е.. JAPANPARTS ;) BJ-404 e nomera na sharnira ti .. no tarsi zadaljitelno JAPANPARTS ! 032/640 821 - това е номера на магазина в Пловдив те внасят тая марка окачване ;) званни попитаи с номерчето и те ще ти кажат хората :)
Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...