Jump to content
hondю

Най-лошият път в света

Recommended Posts

Евало си е майката там аз с хондата май няма да мога да мина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че това път ли е? :blink: Края на февруари пътувах до Унгария, и въпреки че бях предупреден от румънец, че участък от пътя е зле, на връщане реших да проверя какво е лош път по румънски стандарт, е няма такъв леш, дупките бяха повече от асвалта, по 30-40 сантиметра дълбоки :) Но това по-горе си мисля, че ще е предизвикателство за офроуд маниаци с подготвени машини....Тукашните състезания по офроуд се провеждат по магистрали, сравнено с туй нЯщо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее... На мен обаче ми направи впечатление ето тази снимка http://3.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/TAzP...he_world_52.jpg :) 70! Нито километър отгоре,да не се глобаваме! :):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да си сложат камери за скорост :blink: Скоро и в Търново пътищата ще станат такива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя знак е за зимата ве - кат замръзне да не карат с превишена скорост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да за зимата е, но "лятоска" става комично :)П.П: комши, махай го тоя сивик. вземай C/H-rv че наистина страхотия.. :blink:

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Има леко ремонтче по 'Магстралата' та намалете от 130км/ч на 70км/ч уааааааа :D:) :) ;):blink::)


Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олелееееее :blink: Много им е нужно ограничението, но е интересно милиционерите как ще стигнат до там аджеба? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя е супер бря какво му е? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth::):D То и с подготвена за офроуд машина не можеш мина от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е реално зимата няма никакъв проблем да се кара отгоре =d Само лятото е проблемно :tooth: Иначе май някъде в канада има подобен път и на 70% от него се кара върху замръзнали езера, ако случайно нацелиш топъл вятър има голяма вероятност да се озовеш в езерото, щото ледът се е отпуснал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като махнем поизтритата маркировка какво му е на пътя? :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то тва ясно че птя зимата няма проблеми ,ама лятото варно като минават хората как се справят е мн.странно защо не са взели мерки поне малко от малко да се отъпче с машини и да се засичпе с чакъл поне .То това на нищо непрелича камиони обърнати ,а за офроуд направо си е рай там ,само за тренировки е :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетивата и мозъка ми категорично отказват да приемат видяното за истина.Направо съм сразен като от шамар с лопата.П.П. Като знам обаче колко са диви руснаците ........сигурен съм ,че има хора дето минават РЕДОВНО по трасето за да отидат на вилата примерно :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

По скоро са тез които препечелват някоя рубла като товарят коли на камионите и ги транспортират през трасето :tooth:

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси мамата повече от път няма да се оплаквам. Има и карта даже да се знае къде е. А колкото до офроуд с някакви джипове си е направо смешно. При условие че триосни камиони за които знам (поне досега ) че много трудно закъсват някъде не знам как някакъв джип въобще ще мине от там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя сигурно от времето на Петер 1,а този знак значе 70 см в час :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси мамата повече от път няма да се оплаквам. Има и карта даже да се знае къде е. А колкото до офроуд с някакви джипове си е направо смешно. При условие че триосни камиони за които знам (поне досега ) че много трудно закъсват някъде не знам как някакъв джип въобще ще мине от там

TLC-тата си бичат яко през калта и не им дреме хич :rolleyes: Някъде из офроудбг имаше и българин минал по тоя път мисля, че с Дефендър, но може и да бъркам ( почти съм сигурен че беше някъф лендроувър )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как затъват до рамата тия камиони просто не знам как карат въобще - явно на снимките е валяло до преди 15 мин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси мамата повече от път няма да се оплаквам. Има и карта даже да се знае къде е. А колкото до офроуд с някакви джипове си е направо смешно. При условие че триосни камиони за които знам (поне досега ) че много трудно закъсват някъде не знам как някакъв джип въобще ще мине от там

TLC-тата си бичат яко през калта и не им дреме хич :) Някъде из офроудбг имаше и българин минал по тоя път мисля, че с Дефендър, но може и да бъркам ( почти съм сигурен че беше някъф лендроувър )
То от там май само дефендър нива и Г класа могат да минат ,и пак не е много сигурно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...