Jump to content
difcho

2-ри кръг "Тайм Атак" и "Дрифт Шоу"

Recommended Posts

След 3-месечна пауза дойде времето да се проведе и 2-ри кръг от шампионата „Тайм Атак”. Обратно на всички очаквания, той ще се проведе в Плевен на добре познатата за всички картинг писта намираща се в парк Кайлъка. Едва преди няколко дни стана ясно, че наистина ще се състои това мероприятие, след като повече от 2 месеца нямаше никаква яснота дали изобщо шампионата ще продължи през тази година. Едновременно с обявяването на 2-ри кръг, стана ясен и календара до края на сезона, който ще включва общо 5 кръга. Новото трасе тази година е супер-специалния етап във Видин и е непознат за повечето любители.Мероприятието в Плевен, ще протече по познатата схема от Калояново, а именно – модифицираните автомобили ще проведат своите тренировки в събота, докато серийните автомобили ще участват само в неделния ден. Единствената разлика спрямо предишното мероприятие е, че в неделя след финала на клас М2, ще има достатъчна порция дрифт за всички зрители и фенове. Официалното откриване е в неделя от 12:00 часа.Пълно инфо за мероприятието -->> http://www.driftclubbulgaria.com/http://www.facebook.com/pages/manage/updat...ria/98367297930

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добри новини!

 

КАто се има предвид и промяната в датите на националната хонда среща там сме със сигурност.

 

От Габрово поне 2 или 3 коли надявам се :P

 

 

П.П. Само за уточнение, че в горния пост липсват датите: 2-ри кръг Тайм Атак, ще се проведе в Плевен на 19-20 юни.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм свободен може да дойда да викам за вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Габрово поне 2 или 3 коли надявам се :blink:

Aз се надявам за 3-4 :) Ако не мине котка път сме там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Хайде, който не се е записал да не чака повече, че не остана :lol: Бат Емо, стегна ли колата ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към този момент за два от класовете има опасност да няма втори кръг... Това са М1 (модифицирани до 2000 куб. см.), където подадените заявки са само 2 и S2 (серийни над 2000 куб. см.), където пък няма нито една подадена заявка. Подадените заявки в S1 (серийни до 2000 куб. см.) отново са най-много и почти със сигурност на финалите от този клас ще участват първите 16 времена от тренировките.В най-оспорвания клас - М2 (модифицирани над 2000 куб. см.), Дрифт Клуб България са окупирали всички места за участие.Подаването на заявките продължава и картинката най-вероятно ще претърпи промени, както обикновенно се случва в последните 2-3 дни преди всяко мероприятие.В S1 има доста хонди :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В S1 има доста хонди :)

:) е и ние да окупираме един клас :) Абе ако няма никой за с2 пишете ме мен там поне да се кача на стълбичката :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятността за два от класовете да не се осъществи втория кръг от шампионата "Тайм Атак", днес отпадна напълно след подаването на още 5 заявки в клас М1 и 4 заявки в клас S2.Интересно, че двата Прелюда от Калояново все още не са подали заявки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пистата по време на мероприятието НЯМА да има машина за гуми!Участниците в "Дрифт Шоу-то" трябва да са на пистата в неделя най-късно в 11:30 часа. От 11:30 до 12:30 часа ще се проведе технически преглед за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито 1-во място..опс техническа грешка :lol: 2-ро място на hondю

ето един надпис, който качва 5 коня

Публикувано изображение

и една снимка на купата в колата

Публикувано изображение

поздравления и на другите колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито 3-то място в клас S1 на 6ген хетч (ще ме извинява колегата ама съм много тъп и пак забравих как се пише :) ). И естествено честито 1-во място на Хондю :) А, Марта , що и аз така се обърках не знам :lol: Честито 2-ро място за Хондю :lol: Аз няма да казвам какво направих, най вероятно ще можете да го гледате в ютуб в рубриката: " Най - голямия идиот на пистата" :lol:;):lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро ,като за първо състезание си е идеално, а и с тези кънки на колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито и от мене на двамата колегиhttp://vbox7.com/play:90e80af6Не съм снимал аз клипа, още повече ми направи впечатление коментара отдолу

Редактирано от Butch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Hondю е за дисквалификация ;) Вика че карал Сивик пък то било ЦРХ :lol: :lol:

 

Nikolay Kozloduy, аз сигурно съм единствения на тази писта дето я е минавал цялата на 2-ра предавка на прекъсвач :lol: :lol: Като оставим майтапа съм доволен от резултата с оглед на някой фаК тори като гумите например :)

 

А от моя страна имаше и "доизправяне" на правата ;):D Ама както казах: който е бил там - посмял се е . Тези дето го пропуснаха могат само да съжаляват :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене на двамата колегиhttp://vbox7.com/play:90e80af6Не съм снимал аз клипа, още повече ми направи впечатление коментара отдолу

За тфа, че клипа не е сниман и качен от колега е ясно - с тая емблема на Мерцедес на аватара и с тфа, че е писал CRX.Ама аз не разбрах Ондата ли би и на кой е. Предполагам, че е на някой от Габрово нали те са с 4ките.Много здраве и още успехи на всички ондаджии които са се пускали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито момци ама заради вас не мога да спя цяла нощ и по точно заради Маугли. Как можа да направи такова нещо-КАК????

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Наздраве :shock:

 

Публикувано изображение

 

 

СНИМКИ

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка кой какво е нарпавил без кодови имена ,че нищо не разбираме. :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички Хонди карахте страхотноНа другото състезание ме вместете в вашия бокс не е хонда ама ми беше некомфортно от едната страна БМВ а от другата ТиграАз бях с бялата Тойота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

EEEEE Колега, защо не каза ? Щяхме да ти направим място :D Само дето нямаше да може да ме разкараш от колата, защото тойота са ми от любимите коли. МНОГО благодаря за помпата :D:huh: Я ако не е тайна разкажи какво си правил по двигателчето на тойотката, че ми е интересно :blink: Така външно нищо кой знае какво, което ме навежда на мисълта че в двигателя е страшно :lol:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми беще кеф да полафим малко но както предполагам сте видяли колата духна гарнитура и я сменяхме на пистата :blink: Е аз вече нямям хонда поради лоша среща с един камион но марката си ми остава в сърцето.Ето линк към темата за тойотата ако на някои му е интересно може да разгледа http://www.toyotabg.net/viewtopic.php?t=12...asc&start=0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка кой какво е нарпавил

Клас S1Второ място- за колегата hondю, след две допълнителни серии от обиколкиТрето място- 6-ген ,също колега от форума(как му е ника не знам)В другите класове нямаше хонда присъствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко времена от свободните тренировки.

Публикувано изображение

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми беще кеф да полафим малко но както предполагам сте видяли колата духна гарнитура и я сменяхме на пистата :) Е аз вече нямям хонда поради лоша среща с един камион но марката си ми остава в сърцето.Ето линк към темата за тойотата ако на някои му е интересно може да разгледа http://www.toyotabg.net/viewtopic.php?t=12...asc&start=0

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Chapstur, браво за труда и мерака ;) Следващия път ще ти досаждам. Сега видях че имате работа по колата и ми беше неудобно :)

 

 

Ето и малко клипове:

 

- 3 Хубавели ;)

- Хондю срещу Делсол Б18

- Хондю срещу Опел тигра 1.6

- Финал С1: Хондю срещу Астра ц20хе

 

Дето кара Хондю все бие :blink:

 

Жикааа, не сте снимали най смешната част :)

 

ето и малко снимки:

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Хм, пак съм се объркал че Хондю бие на финала . Още не мога да разбера защо така ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...