Jump to content
Se†heriaL

Една идея за шаблон

Recommended Posts

Значи колеги, решил съм да си направя логото на хонда на шаблон и да си го боядисам на стената. Проблема ми е, че не съм се занимавал до сега с такова нещо. Чел съм по темата, гледал съм клипчета, но си е друго като си го пипнеш. Та въпроса ми е: знаете ли къде примерно могат да ми го изпринтират в размер метър на метър да речем и от къде мога да си набавя толкова голям картон, за да мога да го изрежа после, понеже хартията може да пропуска? Може и да съединя няколко картона но да са по големжки, та ако може някой да ми каже и такова чудо от къде да си набавя също ще е добре. Освен това някой ако може да каже с коя боя става най-добре ( в случай, че е правил такова нещо ) ? Мисля да го направя с черен спрей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко голям искаш да е шаблона? Аз бих ти предложил ако имаш принтер да си принтираш емблемата на хонда (разбирасе с възможно най-големия размер като за А4 лист) и след това да я изрежеш, да я пречертарш на един картон за да си сигурен, че няма да пропусне през тънката хартия и да си го драснеш на стената :D . Аз така съм правил и върши работа с малко повечко желание :book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си отрежеш емблемата от самозалепно фолио няма да струва повече от 10тина лева дори и да е метър на метър голяма :book: залепваш на стената мажеш върху фолиото и после го отлепяш. За мен това е най-добрия вариант.п.с. ако няма кой да ти отреже фолиото или ти искат повече от 10тина лв. пиши Л.С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле после искам да си снимаш стената и да я постнеш да я видиме. Иначе незнам къде биха ти принтирали толкова голямо нещо особенно на картон (в някоя рекламна агенция освен). Аз бих ти препоръчал да си земеш картона от някоя книжарница и да си нарисуваш с молив логото. Рисуваш триеш и след много мъки се ще се получи, режеш го и минаваш със спрея. Ако искаш да си напишеш само HONDA може да стане и с хартиено тиксо (аз така си писах на симсонката, че е yamaha yzf r1), а ако ти се занимава с картона може да си напишеш Хонда фен клуб като на стикерите със черен мат и червено и тогава вече ше е лудница.П.С. Успех и искам снимка после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , препоръчвам ти да вземеш от някой който има проектор за стена - връзваш го към компа и проектираш директно на мястото където си решил да правиш кондиката - очертаваш с молив и те ей ти емблема на хонда или на нещо друго.Този вариант ми се струва най - удачен и най-безболезнен откъм финансова гледна точка и с най-малко усилие и бягане . Успех и дай после снимки да видим какво се е получило :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maniac :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с проектора наистина ми хареса като идея, обаче не се сещам кой има проектор. Ще го видим де.Мерси за предложенията и за подкрепата, определено ще постна снимки като го направя :PАко някой има и други идей да не се стеснява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.maniaprint.bg ;)Виж адресите, отиди, носи си файл с размера, в който искаш да ти го принтират и те ще свършат останалото. Имат на място картони, такаче можеш да си избереш. Изрязването обаче не съм сигурен, че е възможно да ти го направят там, но пък и ако е достатъчно голямо и с ножицата ще се оправиш сравнително добре. Ако пък искаш да е рязано на машина и държиш на това, ще те свържа с печатницата, с която работи моята фирма. :PУспех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, мерси много колега. Изрязването аз ще си го направя, въпроса е някой да ми го принте на голям формат и да си намеря голям картон на който да го лепна.Още веднъж мерси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи логото, нагай някой да ти го вкара във векторен формат (CorelDraw, AutoCad) и отиди на лазер да ти го изрежат от лист ламарина. След това знаеш как става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи логото, нагай някой да ти го вкара във векторен формат (CorelDraw, AutoCad) и отиди на лазер да ти го изрежат от лист ламарина. След това знаеш как става :)

http://tranz.it/load.php?id=VuAekPtTO0GvPQVr555772

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...