Jump to content
H22_turbo_Vtec

H22a С кой комп е най-добре.

Recommended Posts

Колеги предстои ми покупка на компютър за Н22а.Искам да попитам кой компютър е по-добре да си купя?Не искам да имам ограничител на скоростта и определено ще има чип в бъдеще.Единият вариянт е п13 оригинален на който се прави цокъл за чип.Незнам как стои въпроса с ограничителя и колко струва чипаДругият вариянт е п28 направен за х22а.Дайте съвет кое е по-добре и кое колко пари ще ми легне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малкия опит който имам ти препоръчвам P72. В момента съм с p13 , оригинален с ограничител. Доволен съм от него, но до колкото разбрах не са толкова податливи на чип-осване.За себе си съм решил, че ще си взема p72 когато нямеря някой на добра цена.А този цокъл и другите работи относно премахването на ограничителя ... не съм ги чувал.Гледах едни съесем отделни утройства , които премахват този ограничител. Струват около 200 долара.За p28 не съм чел много , но знам , че го препоръчват пред p13.Също така имало разлики и в това за кой пазар е JDM или USDM. За Щатите няма ограничител ( така съм чел ), но бил програмиран по по-различен начин... не вадил същите показатели като Японската версия.Чесно казано , голяма бъркотия е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги гледай в перспектива и търси нещо , което лесно след време ще можеш да преработваш.Знаеш за какво говоря !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля така но събирам малко повече инфо че тия цокли чипове не са ми ясни кой ги прави и кви пари излизат и колко са надежни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На Р13 се слага цокъл и се маха спийд лимита ;) Аз съм така и нямам прблеми :)Емо ще ти свърши работа

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги гледай в перспектива и търси нещо , което лесно след време ще можеш да преработваш.Знаеш за какво говоря :)

Колеги вие хубаво знаете за какво говорите, но ние не знаем.Кое е това нещо, което лесно може да преработваш Р28 или 30?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...