Jump to content
victor_xtz

Възможно ли е да са паднали цените толкова много?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
http://automall.cars.bg/?t=carsХора, не че ги имам парите ама това изобщо реално ли е ... конфискувани Cayenne, Х5ци, SL 350, BMW 745 и тн за по малко над 30 хил лв :thumbs2::( Очите ми станаха на палачинки при тази гледка... :angry: Редактирано от victor_xtz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако обявата за вектрата на 2-та страница е истинска мисля да я клавна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това им е остатъчната цена по лизингите , с които са взети. Не забравяй , че за 3 години цената на автомбила , излязъл от магазин е на половина / има крива на обезценяването / ...

А тези автомобили са иззети / конфискувани / традиционно поради неуредени финансови задължения , като идеята е максимално бързо да се погасят задълженията ...

Да не забравяме , че и пазара на автомобили никога няма да е същият , какъвто беше - след тази "КРИЗА" следва " ДЕПРЕСИЯТА " , която е не по-малко страшна ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам на повечето обяви пише

Автомобилът е конфискуван от банка.

. Според мен повечето автомобили са били на лизинг и например ако цената им е била 90 000 лв и са изплатени 60 000 , а другите 30 000 хиляди няма откъде да ги изплатят банката им взема колата и я пуска на сумата която остава да се изплати за да може да си върне парите затова са такива цените на колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина изгодни предложения. Който има пари... сега е момента .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако гледате достатъчно телевизия, подобни коли е много вероятно е да са с неясен произход.От друга страна Кайен на 7-8 години 2,5 тона е толкова амортизирана кола и поддръжката и е като на нова, неоправдано. :thumbs2:

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,не бъдете поредните изхвърлили се българи.Не им гледайте цените,а се замислете защо в чужбина никой не кара такива коли.Замислете се колко струва поддръжката на такава чума само за каско,ГО,гуми,масла и разход на гориво.Новите коли са пълен кенеф,така че не ламтете за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди няколко дни видях един познат с Кончерто. 94-та, с климатик, Д15В2, запазен салон, тук-там "износен" лак на боята.Купил го за 300 кила сливи или около 700лв !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,не бъдете поредните изхвърлили се българи.Не им гледайте цените,а се замислете защо в чужбина никой не кара такива коли.Замислете се колко струва поддръжката на такава чума само за каско,ГО,гуми,масла и разход на гориво.Новите коли са пълен кенеф,така че не ламтете за тях.

Донякъде съм съгласен с колегата!Аз лично бих си купил нова кола от марката ХОНДА! Новия Сивик излиза около 45хил. лв някаде и мога да кажа че е почти същия клас като някоя бмв 5ца ! Проверено от личен опит !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно е реално за Х5тиците да са по 30 хиляди. (пък и гледам че са от старите, който пак им е много)В мобилето почват от 18 хилки до кам 40 за старите според нивото от оборудването. Аз ако реша че искам Х5 за тези пари ще си взема новия средно оборудване, просто Германията ми е малка.Все пак не са първа младост коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Висок разход на гориво.Скъпа подръжка.Скъпи ГО, застраховки и т.н.За тези пари си вземете HONDA LEGEND.SH-AWD. И тея бракми не ви трябват.П.С. Преди месец ми се молеха да купя една S-klasse 320 CDI,2002г. на 150 000км, само за 15 000лв.Беше като нова. :D Ама аз ХОНДА, та ХОНДА! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не им гледайте цените,а се замислете защо в чужбина никой не кара такива коли.

Колега, не е баш така , допреди няколко години, преди да има криза и да започнат да натискат яко за екология и харч на гориво, x5, xc90, range rover, q7 и всякакви подобни големи градски suv-ове секараха супер много навън, разбира се от хората с пари. За Кайена съм съгласен, че е простотия. И да, наистина, поддръжката на тея коли идва доста ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Преди месец ми се молеха да купя една S-klasse 320 CDI,2002г. на 150 000км, само за 15 000лв.Беше като нова. :wub:

Абе специално с тия внимателно, че в Белгия гледах точно такива държавни продаваха на по 8-900 000 км. за 4500 евра (ако си купиш повече от 2 имаше и отстъпки). Та, досещате се такива кой ги купува и къде ги докарва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...