Jump to content
FuckHonda

Гонка

Recommended Posts

Хахаха много гореща тема.Браво,че си му показал кой е по-по-най.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е таз кола бе???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ги въртите вие, ами ние като не можем да излъжем, че сме по малко от 109 коня :) (то като се замисля ако някой голфаджия види прелюд 3-та генерация ще се чуди това каква кола е )Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ги въртите вие, ами ние като не можем да излъжем, че сме по малко от 109 коня ;) (то като се замисля ако някой голфаджия види прелюд 3-та генерация ще се чуди това каква кола е )Поздрави

Е как каква бе, стар модел на ферари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те поне от ферарита са респектирани :) Няма да са навити на вързачка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос ако иска някой с д13 без да го лъже да го дръпне на 400 метра и си взема 20 лева :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със на chris_barnes,д13-ката може да се пробва :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със на chris_barnes,д13-ката може да се пробва :):P

и ще има само тооочкааааааааааа и 3 автовоза 4 микробуса 1 паркинг джипове и така нататък ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):P;) Аз не бих се пуснал -няма да има смисъл. Но май имаше едни голфове дето са 115 коня, с такъв бих се пробвал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да д13 тайпР после голфаджията ше ми звани да ми каже че сам са набутал с 1.5, щот 1.3 по-бяга :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:):P;) Аз не бих се пуснал -няма да има смисъл. Но май имаше едни голфове дето са 115 коня, с такъв бих се пробвал ;)

ГТИ 2.0 8V 115h.p - ногу по тежък Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говори за 3-ката няма смисъл да се пуска. Ама за 2-ка 1.8 ГТИ ~113 коня малко ме съмнява да бие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говори за 3-ката няма смисъл да се пуска. Ама за 2-ка 1.8 ГТИ ~113 коня малко ме съмнява да бие.

a terro остай са те 3ките на калибри и бмв та са пускат главно ние не сме им конкиренция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не си им конкуренция защото те са в по-бавния клас. Къде да се мерят ? ;) 16В 3-ка върви горе долу добре, ама 8 клапановата ... майкооо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу смъртта на 1 голф къф кеф породи тука у форума :);) бой бии ма ръгай че ме изеде после ще се целуваме ьааьаьаь

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа :newbie:Колеги не подценявайте Голфа толкова. Както при всяка марка, когато е пипнат както трябва и там резултатите са добри.Не случайно и най-бързата кола в БГ е Голф :plane: . единствената под 10 сек. на 402 м.П.П. Тук на пистата Междене идва често един Голф 2 турбо дизел, за който мога да гарантирам че е по-бърз от 98 % от хондите във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чух за тоя голф, че бил бая бърз. С каква турбина е че толкова ви е наплашил? :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе градски (маймуната) дай да излъжем някой за мойта АнглиШманка :plane: , да я сборя с някой гоуф - ако трябва ще я изцапам да не и личи много много каква кола е :newbie: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква турбина е че толкова ви е наплашил? :newbie:

То да е само турбината :plane: Човека си го е направил доста добре. И нас не ни плаши защото си го бием ама стокова Хонда ще му излезе отпред ама на кукуво лято. Трябва нещо то интегра нагоре .... Хондю, също забравяш Видола с голф 3 ГТИ 2.0 16в дето спокойно си наказва ВТЙ и Х22/23 -ки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора говорим за стокови коли от Варната Иначе всяка колат като се направи върви - дори и Рено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Paste-нато от лс във VW форума: "Натупах го с кола и половина някаде на 600 метра се дърпахме посока Слънчево :beer"Абе щом само с кола и половина си бил отпред, се съмнявам че ако беше с d13 щеше да го биеш, ама както и да е... Ти все пак си бил с 90 коня моно, той със 72коня карб...уж :D И неговата кола има някой жокер май, заводско и дават 14 сек до 100 все пак, а е бил кола и половина зад теб.... :book: Като цяло не ги харесвам такива лъжливи истории, ама в случая и 2-те страни са послъгали... :D ПП. Той колегата се сеща кой съм :D И внимавай като пишеш и в 2-та форума, че и други хора ги четат тез работи :)ПП2. Не се заяждам, просто коментирам фактите PEACE! :D

Редактирано от Kwot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се сърдя фактите са фактиКато се пуснат д13 и такова нещо ще се види кой е по по най.ПС: уредил съм д13 за тези дни този път и видео ще имаPeacee :book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля все ще се появи някой голфаджия да ми осере темата. :book: Ще ми казва да внимавам аве ко да вснимавам ве льо льо Аре Катинара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще чакаме видео да видим как се представя Д13-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, защо ли на най-бавните ентусиазмът им е най-голям (визирам както голфаджиите, така и хондаджиите) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ах, защо ли на най-бавните ентусиазмът им е най-голям (визирам както голфаджиите, така и хондаджиите) :rolleyes:

Значи ти направо кипиш от ентусиазъм :lol: Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, защо ли на най-бавните ентусиазмът им е най-голям (визирам както голфаджиите, така и хондаджиите) :rolleyes:

Значи ти направо кипиш от ентусиазъм :lol:
И аз кат тебе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:lol: естествено, винаги съм първи на чертата :P Ама хубавото е че обикновено съм и първи на финала :):D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сега като се замисля все ще се появи някой голфаджия да ми осере темата. :angry: Ще ми казва да внимавам аве ко да вснимавам ве льо льо Аре Катинара

И какво става? Казваш че си го бил с 4-5 коли, стоиш и се радваш на похвалите на другите, а като дойде мнение че си бил с много по малко и може да лъжеш, веднага поиска да заключват темата... Не е ли малко съмнително, пък и най-малкото това където си излъгал веднъж, какво те спира да излъжеш пак ? Редактирано от simeon.simeonov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аве Симо приятел не ти ли стига акъла, че голфаджията като копва от форума им като го паст-не може да си промени топика преди да го прати. Седя и им гледам сеира. Ко да са радвам. Радвай се, че спамиш в тоз раздел и нямаш наложен warmАре със здраве :bounce::hondarulez:

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей от мен :) Изчетох цялата тема до тук, та ми е забавно, че както лъжеш така и се засягаш. Доста забавни моменти нали :P Поне голфаджията не се развика веднага да заключват темата след новите факти ;] Един дол дренки сте с него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... така и се засягаш. Доста забавни моменти нали :worthy: Поне голфаджията не се развика веднага да заключват темата след новите факти ;] Един дол дренки сте с него :hondarulez:

Бате само ми кажи, покажи, докажи ако щеш че съм се засегнал или засягал за нещо в тази тема и ти правя Евалата цял живот.

 

От Гъза ли си го изсмука и ти не мога да разбера казах Катинар !

 

Опааааааааааа ся кат казах катинар сигурно щот съм се засегнал според тебе и симеон :worthy:

Катинара е за безсмисленото продажаване на темата - тя просто няма бъдеще.

Междудругото един приятел с хонда 1.3 натупа белия голф и си спечели 20 лева човека той ако иска ще се похвали :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...