Jump to content
ottok

Изгасна в движение и не мога да запаля

Recommended Posts

здравей те. карам honda civic 92 година . случи ми се следното . Докато карах в движение ми изгасна колата. два дена преди това бях сложил газ защото ми даваше разход 10/100 . мислих че е от газта нещо но не е така. мой познат дойде и видя колата и установихме че не достига ток до свещите . според него е или бомбината или някакъв чип (мисля че каза разпределителен чип) бих изкал да чуя и мнението на хората от форума . ако може и да ми препорачате и сервиз защото мойто майсторче не са му ясни тоците . благодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сервиз хубаво да препоръчаме,но за кой град ? Аз залагам на бобина :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) От пловдив съм.представа горе доу колко ще ми струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или комутатор...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорих с мой познат.предложими да е закарам на формолата в кичюка . някъкви одзиви за там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм от пловдив,формулата са много пекани.ако си от кършака можеш да идеш при моя майстор,който ако ще те успокоя кара хонда.казва се Гено.сервиза е на ул.Поп Златан11.винаги имат много работа и ше трябва да почакаш,но като те видат,че си с хондела може и да превариш някой :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,провери комутатора или бубината .При мен беше почти същото ,като я откарах на маистор ,тои замери бубината и каза " всичко е наред -първична вторична намотка имат съпротивление не е от нея".Смених комутатора пак не ще .Оказа се бубината -вярно ,че не е прекъснала но явно това не е критерии за да не работи.Мисалта ми е да си намериш със сигорност работещи комутатор и бубина и да пробваш.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си закарах кучката на ремонт.Оказа се че делкото ми за нищо не става.майсторчето ми каза 200-250 лв и то втора рака !!! . някой нещо да каже по въпроса? каза и друго , че тая цена е за цялото делко. имало и вариант за по евтино. ако някой може да ми каже от какво се състой цялото делко. и същност делкото една цяла част ли е или се състой от няколко части

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв двигател си тая цифра за делко е убийство, наскоро купувахме за Д16З5 за 80 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво толлкова му е на това ,че нищо не става баси.Тук във форума има колеги ,които имат авточасти и могат да ти помогнат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами в момента нямам голям талон и немога да вида номера на двигателя. ако някой може да помогне да обади. ще се радвам някой да одари едно рамо !!! иначe и на мен ми се видя доста голяма сума за това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то номера на двигателя го пише и на двигателя и не ти трябва големия талон за да го видиш !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таман се върнах от сервиза. значи хората ми предложиха ново делко 250 лв втора рака.аз се свързах с мой познат и тои намери делко за 170 лв . номерът на мотора ми е D15B . ако някой има делко за мен нека ми пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни хубаво номера,D15B или има и цифри след това.Ако е D15B2 или D15Z1 делкото е по евтино :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...