Jump to content
teror1sta

Starcraft

Recommended Posts

Като ме налегне тъпотията се пресещам да си дръпна някоя стара игрица и да я разцъквам. Скоро се сетих за най-добрата стратегия (според мен) ама нещо няма с кой да цъкам. Ако има фенове на тази игра да пишат да направим някое меле :lol: Аз си направих акаунт в Батъл нет Хедофф ама и хамачета ще сложим ако трябва :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме изкушавай, че ще ме уволнят, ей :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми се е доцъкало нещо дърто и класическо, с хамачито понякога не се виждат игрите :worthy: требе да имам акаунт хоф-а довечера ще видя дали ще се сетя как беше... ако не ще регна нов :(а за АОЕ2 навит ли си? че мен това ми се е доиграло, на бруд уар така или иначе съм слаб :lol: с АОЕ-то поне нема проблеми с хамачито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм зарибен да направиме един старец :worthy:))С един приятел преди цъкахме с хамачито ама като се накачулиме повече народ и почваше да лагва. След това започнахме да играеме в Garena и там беше перфектно. Ако има зарибени дайте да се уговориме нещо за някъв час примерно и да направиме едно меле :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние тука се събираме на живо за старкрафт ама и хамачи има :worthy: .... много ми сее доиграло тийм меле на биг гейм :lol: ама 4в4 ... цяла нощ една игра ... ама си трябва на живо, че иначе за толкова време хамачито ще ни издропи всичките ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Регвайте се в Хед-а . Вчера го подкарах и няма грижи. Има много леко забавяне ама нищо фрапантно.

http://www.headoff.com/index.php?p=gamers&...ge=registration

после след регистрацията трябва само да си регнете ника в батъл нета ама то те пита автоматично, трябва само да го аднете :(

 

Там има проблем с тегленето на програмката за сървъра ама аз я имам довечера ще я кача някъде , само дайте някой сайт за качване на файлове. Ще кача и останалите настройки.

 

stan4o, единствената стратегия дето ми харесва е стареца и малко Ред Алерта ама не кой знае колко.

vesso_varna , довечера :lol: Че ако почна да я цъкам и на работа и мен може да не ми се зарадват шефовете :worthy:

 

А и си намерете версия 1.13 или 1.14 -нагоре

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и програмката: http://bgshare.com/258821/BNetGatewayEditor.exe.htm

 

Стартирате преди да пуснете стареца. Давате да добавите нов сървър.

 

Server name: Headoff G.I.

Host name: fsgs.headoff.com

Timezone: +2

 

След това давате бутончето : Save to registry и сте готови. В мултиплеара на играта при Батъл.нет трябва да се появи този сървър . Давате на него искави паролката от сайта и сте вътре :lol:

 

аз съм с ник: teror1sta1 , казвайте само кога ще разцъкаме :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Brood War 1.14 - OKакаунт в хед офф - ок (stan4oo23)хора за игра?теро, хайде да ме набиеш на бързо ако искаш?може да направим игра с парола?П.П. играя само протос.. предупредих че брудуара не ми е сила...Едит: Аз си изтеглих лаунчер от http://www.easy-share.com/1905359794/HoSCL216.exeпогледни дали сме в един и същ сървър... изписва ми Server name: Headoff G.I.как е твоя ник?ако искаш скайп - stan4oo

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

теро, хайде да ме набиеш на бързо

речено сторено :D

 

Сега разцъкахме със Стан4о става за игране и не е дропило.

 

Хайде да се сберем повечко да стане мармалад :P

 

май е добре да се сложи пач v 1.16 :D Едни лапетий се смяха с мен че съм бил 1.13 :worthy: Направо се почувствах остарял :lol::(

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навити ли сте да се разберем нещо за утре вечер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oki , кажи кога. Ние тука в габрово сме имали скрит талант на брудоар ама си траел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае ще цъкаме ли :) пу някой добър от моя отбор че аз съм мнооого зле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е програмата за игри, нито хамачи нито plan са по добри, тука има мрежи на всички игри, можете да си направите стая, може в друга стая може сичко. Няма ИП адреси и глупостиhttp://www.gameranger.com/след тфа ви трябва тоя файл http://www.shacknews...tail-1161-patchза да се обнови версията и след тва вече само мислене :)ако има навити - лични :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислех, че тая игра почва да замира......Имам акаунт в Батълнет-а и почти всяка седмица убивам по няколко часа в някой Use Map Settings, но напопоследък ставаме все по-малко играчи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си се прибера във Варна и аз съм за :) макар , че съм доста слабичък на точно тази стратегия :) Вижте RED ALERT 2 е др нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги гледам, че темичката е стара... дали случайно все още играете!? Ако е така сте +1 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

перфектна е играта, мислиш супер много !аз играя с тая програма постоянно и на други игри тя имитира лан връзка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, ако има навити за игра, да си спретнем по някое време в Battle.net Според мен е по добре там, че в Хамачито се на някой няма да му покаже играта и...Аз още си цъкам, а с колеги ще е голям кеф :) Пишете на Скайп zeetz89 да се ораганизираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...