Jump to content
Wyvern

Честито на варненци

Recommended Posts

Айде честито на всички, които ще изправят ламарини заради току-що миналата градушка да е.а и късмета му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да бе мама му стара :) Предната каручка така имаше следи от градушка ето и тази вече е "украсена" да му пикам на късметаГлей сега пече и слънце да се посмее на нещастието :)

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за вас но тук в кайсиева се изръси като . . . кат градушка - комшиите с гоуфове и опели са утрепаха да покриват машините си.Аз па се наслаждавах на голямата градушка и се посмях доста - не бях виждал голф тройка покрит с родопско одеяло :) - ама и ходи така , една шаренка стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм в кайсиева градина, сега ходих да погледна какво е станало и няма видими поражения. Дано всички хонди да са ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Левски валя доста слабо :) Аз все пак хвърлих отгоре едно одеало, 4 гумени стелки, 1 раздран картон и 1 сенник :P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: Разминах се без поражения. Деа и временцето му! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се разминах без щети в Левски. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е.и му меча, в района на червения само прекапа леко --- а пък ми звънят, че имало градушка във Владиславово и аз ходя кат ненормален да покривам колите. :rolleyes: За другите --- дано нямате сериозни поражения...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Още една в Левски без поражения.Добре,че има тука таме дървета.Ами мисля,че можем да ударим по една биричка за късмета който изкарахме днес(надявам се всички). :rolleyes:

Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай Моргата само мина с лека , даже много лека градушка , и на мен ми звъннаха че във някой квартали на Варна било страшно но при мен общо взето нямаше нищо , за което съм супер щаслив разбира се :rolleyes: Дано няма поражения по колите на колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единственото парче лед, което аз видях се разби в главата ми :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм без последствия май :cool::) :) , поне от пръв поглед ...иначе щеше да ми се сърди акордеона ...оствих го и отидох с легендата на разходка ...и я скрих в мола :rolleyes: че няма застраховка още

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На центъра паднаха няколко по-големи капки....Едвам сварих да скрия трите коли под дърветата :) Голям майтап ;D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без поражения във вилна зона над Кауфланд/градушка малко по-голяма от лешник(мека като снежна топка)/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Чайка и тук само прекапа, колкото да ни развали плажа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм в кайсиева градина, сега ходих да погледна какво е станало и няма видими поражения. Дано всички хонди да са ОК.

И на мен веднъж да ми провърви :) колата беше в сервиза на повдигача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особенно,но под моста след терапията беше пълно,аз там си скрих колата,понеже работя близо до това място,и нямам поражения,бързо реагирах :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме хвана на оклоловръстното преди Терапията,успях да се скрия под моста на пътя за Виница, но не след дълго се наложи спешно да напусна убежището, тъй като имаше кандидат да разгледа задния ми номердоста отблизо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...