Jump to content
harabijta

какво стана с 50те поста?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Регулируеми спортни пружини за Хонда Сивик публикуване Днес, 01:14 PMКоментар #1Новак*Група: NewbiesМнения: 1Регистриран на: Днес, 01:08 PMПотребител: 15158Кара: Honda civic търся си спортни прожини ако някой има предложения да пише тук Go to the top of the pageReport Post +Quote Post« Следваща (най-стара) тема · Купува части / аксесоари · Следваща (най-нова) тема » Нещо не схващам какво стана с 50те поста.Модераторите се заяждат с някои за нарошени права и търпят доживотни санкции а за други всичко може.Ам да се регистрирам наново и да ми изчезва тъпото наказание и да продавам бонбони и да правя пари на поразия.

Редактирано от harabijta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си обърнал внимание, но колегата е пуснал обява в Купува, а не в продава :huh: Виж пак правилата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като си толкова за спазването на правилата, защо го пускаш в грешен раздел, а не в Информация, мнения, препоръки? :huh: А ако под наказание имаш предвид т.нар. "worn" - аз си го имам от една година и въобще не ми пука, ако искат да ми сложат и 100%, к'во се вживявате толкова, направо не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори моя грешка.Ама още ме гризе за моята грешка и бан от страна на модераторите и дебна като чакал за издънки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори моя грешка.Ама още ме гризе за моята грешка и бан от страна на модераторите и дебна като чакал за издънки.

колега погледни обявата на ckb тои е с 37 поста и пак продава,и аз имам worn но да не ти пука все пак нашите колеги модераторите нали са за тва да ни санкционират все пак иначе ще стане бум.Нищо лично кам модераторския екип с наи добри чуства все пак имам 70% още свободен warn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега погледни обявата на ckb тои е с 37 поста

Да но Joined: 10-June 04 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега погледни обявата на ckb тои е с 37 поста

Да но Joined: 10-June 04 :huh:
МАРТО аз сам регистриран 2007 година не видях че колегата е регистриран 2004 тогава правилата са били други може би.Извинявам се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее пак почнахте :):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четете в аватара бе хора Група-NON-Commercial

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори моя грешка.Ама още ме гризе за моята грешка и бан от страна на модераторите и дебна като чакал за издънки.

:rolleyes::cool::) паднах под масата от смях колега, ама евала че си признаваш така искрено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четете в аватара бе хора Група-NON-Commercial

Много трудно човек стига ръба, за да го преместим в "Non Commercial" групата!!!Не ми се рови сега, да ти вадя мнение по мнение и тема по тема от кошчето, но ако държиш, ще ти докажем, че не си неправомерно лишен завинаги от възможността да пишеш каквото и да било в Купува/Продава - това означава група Non Commercial.Казваш, че се дебнеш ли?????.......... и за какво по-точно???С това си поведение, никога няма да ти отпадне забраната, помисли и реши сам .....А има начин да отпадне, нищо не е вечно на този свят............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...