Jump to content
Стефан Пасков

хонда фенове-фенове на каракачанки

Recommended Posts

понеже аз съм фен на тази порода,имам 5 кучетаот тази породате освен добри пазачи,са невероятно преданни и красиви животниутре ще кача и снимкита мисълта ми е ако има и други ,които мислят като мен да си споделяме тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така :) И аз от 10тина години вече се радвам на каракачанка,и се надявам още толкова да й се радвам :) Мога да кажа само че са много добри кучета,със силен характер(не обичат да го пренепрегват) и невероятни пазачи! Ето и малко снимки на Барс : http://img37.imageshack.us/gal.php?g=barsm.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре и аз да се запиша Белчо или мафиотското му име е Белия :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам две невероятни животни , страхотни пазачи , страхотно красиви .Всеки си обича любимците но аз съм влюбен в тая порода кучета , особенно в моите :) . Който е идвал на моргата знае колко са дружелюбни :) .До няколко дена ще кача снимки .Радвам се че има и други фенове на тия невероятни животни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е моя Мечо :) .Малко е мързелив и е с характер ама работим по въпроса ;)

Като го взех беше такъв

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Сега е такъв

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

ПС:Не гледайте такова животно в апартамент.Нямате си и на идея каква беля си хващате на главата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много хубави кучета :) Относно характера...всички са си така,поемат по един път и няма промяна(твърдоглавци) ;) Моя е много див,като беше по-малък бягаше като изоглавен и по цял ден не се връщаше...а се грижиме добре за него,нито е лигавен нито тормозен..просто дивак хаха!П.С Давайте още снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих и тук сродни души :angry: това е много хубаво,утре ще кача снимки вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и снимки на моите любимци

Джина-женска,възраст 2 години

Публикувано изображение

Мечо-мъжки,възраст 9 години

Публикувано изображение

Куджо-мъжки,възраст 1.5 години

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Рекс-мъжки,възраст 2.5 години

Публикувано изображение

а това е моята слабост,не е чиста каракачанка/баща и е кръстоска м/у неаполитански мастив и източно азиатска овчарка,а маика и е каракачанка/

Тера-женска,възраст 1 година

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм много голям фен на каракачанките ... според мен най - красивите и готини животни ... със супер силен характер :) Имах преди един любим, обаче го подарихме защото нямаше къде да го гледаме, но след като си направихме вила веднага си взехме още един ... Много - радост доставят тези кучета :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах женска на 3 месеца обаче умря от гана горката.Още ми е мъчно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приетелката ми има на 2 години е...мъжко...добре сме го охранили,пък и никога не е пускан на женска и не му е спрян растежа...нямам снимки да ви покажа колко е голям...Може да не е мое ,но си го обичам като мое!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах женска на 3 месеца обаче умря от гана горката.Още ми е мъчно.

Ейй наша немска овчарка умря така :tooth: Сега забелязвам темата.Само едно въпросче - как се чустват кучетата във апартамент?Все пак те са едра порода ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй наша немска овчарка умря така :honda: Сега забелязвам темата.Само едно въпросче - как се чустват кучетата във апартамент?Все пак те са едра порода ....по принцип това са кучета пазачи/каракачанките/ трябва нещо да пазят,стадо,дворобщо взето са създадени да са в движение,затвориш ли ги в апартамент залиняват а може и да умратимам доста приятели които са се пробвали,но се отказват,защото наи-малкото представете си да го вкарате този"китеник"в апартамент

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Във фирмата в която работя (фирма за кучешки храни) има един звяр 65-70 кг :honda: скоро може да ви го покажа :honda:

Редактирано от naka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...