Jump to content
Димитър Коев

Вече никой не може да отрича

Recommended Posts

Няма да говоря по въпроса. Това казва всичко -

:):):)
Toва видео е още от 2008 година,ще изчакаме още годинка за да видим дали ще се появи нещо такова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2008-а имаше няколко записа на муле с купе от S2k. Това изглежда ново. Може и да бъркам, но вече от няколко места има нови сигнали, които едва ли са случайни. Единственото кофти нещо е че позиционират модела като директен конкурент на LFА или поне така се говори. Всички знаем колко струва един LFA. Пак ще я гледаме 20 години след излизането на модела (както днес гледаме NSX) и ще се чудим кога ще можем да си я позволим (ако до 20 години не забранят двигателите с вътрешно горене).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен до някъде и самия факт, че Хонда продължават да разработват 'яки тупалки' ми носи морално удоволствие. Но се надявам да се навъдят нови по-спротни модели и в по-евтините сегменти (CRZ TypeR :lol: ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да говоря по въпроса. Това казва всичко -

:D:lol::D
Toва видео е още от 2008 година,ще изчакаме още годинка за да видим дали ще се появи нещо такова
+1Все още се надявам и да преосмислят дизайна на това нещо... :lol: Имаха достатъчно време през тея две години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този прототип се появи още миналата година по списанията със същия камуфлаж, след което Хонда съобщиха, че прекратяват производството. Според мен в момента отново е подновена разработката, но да видим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този прототип , който тестваха във видеото в последствие се оказа Honda HSV-010 GT - състезателен автомобил специално разработен за японската серия Super GT

 

Публикувано изображение

 

 

След това се чуха слухове, че ще се прави шосейна версия на този автомобил, но дали ще е под името NSX и дали изобщо ще го има никой не е потвърдил официално на 100%.

 

Публикувано изображение

 

 

Истината е някъде там :lol: ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HSV има доста по-различна конструкция от това маскираното на клипа. А това последното е 3D визуализация на един руснак и е просто поизчистен вариант на HSV. Модела който спрягат за сериен е доста по-различен като дизайн, особено на предницата, макар, че има сходни елементи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, дай снимков матриял на това, което каза, че доста интересно ми стана. А в интерес на истината търсих нещо подобно из гугулут обаче без резултат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се стигне до серионо производство вида ще е този. Без арките на предните колела и някои други елементи. По-високо разположени фарове, друга маска и т.н...

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива работа. Само това мога да кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А дано, ама надали...Клипа, скиците, приказките са стари от преди световната финансова криза, коги бенцина беше 2.70 тук при назе :) - т.е. говорим за 2008-а година. Уви, от тогава само дето се появи състезателния HSV10 (края на миналата година) , който наистина много прилича (а най-вероятно и е съшата кола) от по-горния клип и скици, но - няма да се продава, само за състезания е в японските ГТ серии (нещо като копие на 24 часа на Льо Ман)...... поне за сега. Дано се появи нещо истинско расово спортно возило от Хонда близко бъдеще (не че ще си ги купим на момента де), да има за какво да сбираме стинки следващите 10-15 години.

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Хонда отдавна се отказаха да правят нов НСХ. Този клип е стар от преди 2 години, тогава още искаха да правят нещо, но ставаше въпрос за Акура Спортс. Сега обаче, въпреки финансовата криза са се решили да направят HSV в сериино производство. HSV e почти изцяло базиран на НСХ, като можем да очакваме по-мощни агрегати (мисля че ставаше въпрос за 5 литра V10 500+ коня) и разбира се в дизайна който е много добър. В Super GT HSV вече е изместил NSX и съм сигурен, че ще го наложат и като автомобил в серийно производство. Според мен HSV е доста по-добър вариант от онзи NSX който е на клипа, поне на HSV-то двигателя ще е по средата разположен (което е доста голямо предимство при съвременните супер коли)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда HSV (Honda Sport Velocity) 010GTдвигател HR10EG V8 (90гр.) 3397 куб.см. 500+ к.с. 392Н.м.дълж. 4,675 м.; шир. 2м.; междуосие 2,7м.; тегло 1100кг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда HSV (Honda Sport Velocity) 010GTдвигател HR10EG V8 (90гр.) 3397 куб.см. 500+ к.с. 392Н.м.дълж. 4,675 м.; шир. 2м.; междуосие 2,7м.; тегло 1100кг.

Този двигател е за Super GT 500 и е точно 500 коня (защото такъв е регламента),а серийната ще е V10 500+ коня.http://news.automedia.bg/read/9196.html Така ще изглежда серийната версия, но дори и в този сайт са малко неинформирани. Написали са 3.4 V8 600 коня за GT версията (няма как да бъде затове е GT500 защото всички коли са 500 коня, както и в GT300 са 300 коня). По скоро серийната ще бъде 600 коня!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък дизайна ми харесва,хонда продължава да ни изненадва явно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...