Jump to content
I_V_O

Въпроси и отговори за състезанията на НС2010

Recommended Posts

Док , Голфа е 13.5 сек на 400м (на Дупница) и си спира спокойно (не са ти вярни изчисленията). Пък и знаеш ли кога ще вдигне някой 200 на тая писта ?? :) С Кавазаки ЗХ6Р (115 кс) вдигам толкова, с кола ще се направят толкова на кукуво лято.

терминалната скорост не е критерий за по-добри времена,защото коли 4x4 който дават средни 12-ки терминалната им е около 160км.само да кажа че моята терминална на Лесново беше 192 и дадох ниска 13-ка

хахахаах ей братле май ще дойде кукуво лято,тъй като гледам колегата :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видите наклона на пистата и ще ви се разбият мечтите за тези скорости :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве не е чак толкоз голям наклона :lol:Проблем ще са тея циментени плоскости и тресенето. Лично аз ще имам доста голям проблем със спирането с тоя АБС, голямо помпене ще падне. Ама като гледам дължината и какви са поляните след края на пистата голямо скачане ще пада, особенно на тези с по мошните коли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

откачаш бушона на абс и си готов ,аз лично никога некарам на абс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално,аз и без това пак имам проблеми с налягането :lol: и ще карам на Олимпийския принцип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те го дават да вали ..... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Теро ще направим шамански ритуал против дъжд :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дават го ДЪЖД ?!?!!?!? ;):) (времето) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

стига е верно ли ? То ако ще вали закво да бием 600км и да неможем да се пускаме ,ебати и късмета :) Утре някой да даде прясно инфо какво е времето и как се очертава:D

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да вали и да не вали все таз вече ,за жалост тоз път майсторите си оставиха ръцете по колата ми ,и нестига това ,ми усуркаха и колата ужас :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И да вали и да не вали все таз вече ,за жалост тоз път майсторите си оставиха ръцете по колата ми ,и нестига това ,ми усуркаха и колата ужас :lol:

човек ти винаги за каквото и да било все се оправдаваш с нещо :D нищо лично Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да вали и да не вали все таз вече ,за жалост тоз път майсторите си оставиха ръцете по колата ми ,и нестига това ,ми усуркаха и колата ужас :lol:

човек ти винаги за каквото и да било все се оправдаваш с нещо :D нищо лично
да прав си колега няма как да не се оправдавам ,аз съм лъжец !И който ме познава и знае колата ще го потвърди че съм само да чупя стойки .Нищо че уговарях 3ма човек да идват с мойта кола и днес и вечрта в 20 30 ми стана адски тъпо как да им се оправдая и на тях че няма как да идим с колата ми .Радвам се че поне ти ще се забавляваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да вали и да не вали все таз вече ,за жалост тоз път майсторите си оставиха ръцете по колата ми ,и нестига това ,ми усуркаха и колата ужас :rolleyes:

човек ти винаги за каквото и да било все се оправдаваш с нещо ;) нищо лично
да прав си колега няма как да не се оправдавам ,аз съм лъжец !И който ме познава и знае колата ще го потвърди че съм само да чупя стойки .Нищо че уговарях 3ма човек да идват с мойта кола и днес и вечрта в 20 30 ми стана адски тъпо как да им се оправдая и на тях че няма как да идим с колата ми .Радвам се че поне ти ще се забавляваш.
хах в голяма грешка си но както и да е... дреме ми че няма или пък ще ходиш просто винаги се оправдаваш с нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

koе е грешката че казах че само се управдавам ли ? Ти би ли тръгнал някъде на дълъг път с кола която са и загубили половината неща и ти го сервират в последния момент ,защото до тогава са търсили да намерят ,та аз даже нямам щека за маслото а няма да ти казжвам как са омазани хлабините и че щеше да ми трябват 20л масло за да ида,както казах хората които ме познават само те знаят коко ми е гадни че неуспях да доийда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

koе е грешката че казах че само се управдавам ли ? Ти би ли тръгнал някъде на дълъг път с кола която са и загубили половината неща и ти го сервират в последния момент ,защото до тогава са търсили да намерят ,та аз даже нямам щека за маслото а няма да ти казжвам как са омазани хлабините и че щеше да ми трябват 20л масло за да ида,както казах хората които ме познават само те знаят коко ми е гадни че неуспях да доийда :lol:

Горе главата братле :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво пиша си 1:0 за мене в батъла 1,6 vs 2.0 Направи всичко възможно за Сливен да си ток.И аз имам проблеми за които не ми се говори,видях как ми върви количката на 0.9 :lol:Поздрави на всички участници в състезанията.Стягайте се,че много купи тръгнаха към Варна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее Драгич прасни една снимка на купата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Драгича,Витек Инсайд и Прокурора!Колите ви са НЕНОРМАЛНО мощни,евала:lol:Другите пичове също се представиха страхотно,мисля че се получи отлично състезание! :P Страхотно се представиха всички :) Рибата се оказа не само хвалипръцко,а си отнесе две купи като стой та гледай :)Браво пич:lol: Господарчето също отнесе купите.Ще пропусна някой,за това свалям шапка на всички участвали и прекарали си страхотно на пистата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее Драгич прасни една снимка на купата :lol:

:lol: Утре снимки и на двете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее Драгич прасни една снимка на купата :lol:

:) Утре снимки и на двете
Имам много хубави снимки от драга, утре ще постна малко снимки за тези, които нямаха възможност да присъстват :lol:П.С. Честито на печелившите и продължавайте все в този дух, с малко късмет догодина може и аз да се включа. Поздрави на всички, които направиха тази национална среща такова запомнящо се събитие. Благодаря ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз искам да поздравя Драгича и Алекс ДЖ :) те ме зарадвха най - много.И един итересен факт - компаният ми беше от Аксаково и момичето вика кой бие аз посочвам на Драгича колицата, а тя вика браво от къде е човека :) Още един път браво на всички благодарим ви за страхотното шоу, добрата работа на организатроите(Капоне знаем те вече бате умната :P ) и на многобройните фенове допринесли за страхотната обстановка :lol: :lol:

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...