Jump to content
I_V_O

Въпроси и отговори за състезанията на НС2010

Recommended Posts

Благодаря за бързите отговори :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А който е писал за титуляр на сметката ХондаБГ поради незнание? В изпратения имейл никъде не видях да е посочен титуляра на сметката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си написал правилно айбана няма да имаш проблеми колега.Не си ли в списъка, че си платил вече?Моля въпросите в другата тема.Мерси :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ombre преди да даваш оценка на хората и да съдиш,хубаво е да се погледнеш в огледалото и да се запиташ кой си всъщност и колко струваш, само така ще разбереш колко тежест имат думите ти. Дори в написаното от теб да има нещо вярно,между редовете се чете единствено безсилието ти да постигнеш това което желаеш,и вместо с дела да си избиеш комплексите,ти го правиш с думи...(щото е по ефтино и по лесно).

Al Capone няма да ти отговарям щото си подлога. Не може да ни каниш на драга след като отдавна приятелите на Хонда плащаме наем за Междене.

 

заявка 46, тоест мойта за затриване.

Готов ли си тези думи да ми ги кажеш в неделя на националната когато ще отговаряме на въпроси? А не искаш да ми отговориш защото съм говорил с факти.

 

И ви казвам за втори и последен път! Това е темата за състезанията спрете се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ombre преди да даваш оценка на хората и да съдиш,хубаво е да се погледнеш в огледалото и да се запиташ кой си всъщност и колко струваш, само така ще разбереш колко тежест имат думите ти. Дори в написаното от теб да има нещо вярно,между редовете се чете единствено безсилието ти да постигнеш това което желаеш,и вместо с дела да си избиеш комплексите,ти го правиш с думи...(щото е по ефтино и по лесно).

Al Capone няма да ти отговарям щото си подлога. Не може да ни каниш на драга след като отдавна приятелите на Хонда плащаме наем за Междене.

 

заявка 46, тоест мойта за затриване.

Готов ли си тези думи да ми ги кажеш в неделя на националната когато ще отговаряме на въпроси? А не искаш да ми отговориш защото съм говорил с факти.

 

И ви казвам за втори и последен път! Това е темата за състезанията спрете се!

 

аз ВИ казах желателно е доста посотове да се премахнат РЕзултат = на 0 (ЗА МОМЕНТА)

темата да остане чиста . (по този начин се натрупват негативи не го ли разбрахте)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко бе Кире, ето вече постовете на Майната и на още един колега ги няма вече. Най чудното е че бяха свързани с темата, що така изчезнаха :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук нищо неизчезва брат,просто става невидимо :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За трети път да попитам - ще има ли списък или някаква информация за колите в различните класове и евентуално колите + никовете на колегите или ще ги видим на пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, би било добре ако има...В Опел форума(примерно) си има списък в кой клас кой се е записъл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терориста, споко братле аз лично дадох съгласие да се изтрие поста ми, за да не изострим страстите преди Националната. Имам уверението, че проблема който засегнах и още доста ще се решат преди и след срещата. Надявам се всички да са добронамерени, умолявам и вас габровци, които сте истинси големи фенове, а се отдръпнахте по ред причини да дойдете на Узана и да си направим една готина среща. Спирам да пиша тук по този въпрос, че става доста офтопик. Нека да си остане тема за въпроси около състезанията. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Утре ще уведомя общината в Габрово и съответните органи,че ще изместим малко часа на започване на шествието.(За подобно мероприятие се депозира писмо до Кмета с копие до полицията с точен час и стриктно описан маршрут)В нашето писмо беше написан час на тръгване 10:00,което означава ,че патрулката която ще ни води ще е на Узана точно тогава.Ще Ви обясня как изчислихме часа на тръгването.........опит от миналата година:Маршрута го минавахме няколко пъти със засичане и спазване на скоростта,с която се очаква да се движим(30-35 км.ч.)Спецификата на мястото предполага оформянето на колоната да отнеме повече от час,прехода от Узана до Габрово е меко казано рискован за движение в колона и ще е също 1 час.Минаването през града е свързано с доста забавяния и спирания(справка НС 2009).Смятам,че от тръгването на първата кола от Узана(а тя ще тръгне след като е подредена и последната) до пристигането на последната на Междене ще ни трябват поне 2,5 часа.Утре максимално рано ще Ви уведомя за промяната.Поздрави.П.П. Писал съм го и в другата тема.

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще уведомя общината в Габрово и съответните органи,че ще изместим малко часа на започване на шествието.(За подобно мероприятие се депозира писмо до Кмета с копие до полицията с точен час и стриктно описан маршрут)В нашето писмо беше написан час на тръгване 10:00,което означава ,че патрулката която ще ни води ще е на Узана точно тогава.Ще Ви обясня как изчислихме часа на тръгването.........опит от миналата година:Маршрута го минавахме няколко пъти със засичане и спазване на скоростта,с която се очаква да се движим(30-35 км.ч.)Спецификата на мястото предполага оформянето на колоната да отнеме повече от час,прехода от Узана до Габрово е меко казано рискован за движение в колона и ще е също 1 час.Минаването през града е свързано с доста забавяния и спирания(справка НС 2009).Смятам,че от тръгването на първата кола от Узана(а тя ще тръгне след като е подредена и последната) до пристигането на последната на Междене ще ни трябват поне 2,5 часа.Утре максимално рано ще Ви уведомя за промяната.Поздрави.П.П. Писал съм го и в другата тема.

Направете всичко възможно за да промените часа за колоната че всички момчета които ще патуват в събота ще се скапят от пътуване и трябва да бързат за да пристигнат на време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да попитам пистата на колко км е от базовия лагер,и кога се очаква да бъдат колите вече на пистата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За да внеса малко яснота по въпроса. Записалите се по калсове ще ги публикуваме. Все пак още не е приключило записването. А и предстои уточняване тъй като има хора с една заявка но с две коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искам да участвам само в шествието трябвали да правиа заявка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и да заплатиш такса в размер на 10лв !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам в петък имали значение в колко часа ще пристигна ?Моля Ви ми да кажете от колко часа примерно ще има хора около комплексите.Мерси предварително !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение в колко ще пристигнеш.Ще сме там от сутринта да посрещнем феновете, да им пожелаем приятно перкарване и да Ви насочим кое как :)Ще се видим горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да пипитам дали се промени часа на започване на шествието за да си правим сметка в колко да тръгнем в Събота?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че вЬпроса на rollin е важен,защо още нямя отговор,този вЬпрос смятам че засяга ВСИЧКИ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 час по-късно започваме да се редим,което значи че ще тръгнем към 11:30 от Узана.Мислех даже да пусна анкета ,защото са на кантар нещата кое е по-важно за хората(състезанието или шествието)А едното е за сметка на другото.Денят е дълъг и ще се справим с двете неща нали?Успех и поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми казвайте ги тея работи, че да си рпавим сметката, защото се мъчим от три града да се съберем и да видим ко ще стане накрая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА това е по добьр вариант за трьгващите вьв сьбота,ombre мерси за бьрзия отговор и се надявам часа да удоволетвори всички. :dry: поздрави,НЕОСТАНА :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 час по-късно започваме да се редим,което значи че ще тръгнем към 11:30 от Узана.

Това мисля ще удовлетвори всички пътуващи в събота и препили предната вечер. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От толкова :unsure: в тая тема, не разбрах има ли някъде дадена схема на майсторското шофиране за тази година?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение какво е трасето. Важното е че след състезанието ще сте по сервизите да сменяте тампони и гуми :unsure: (който е с нови може и да устискат)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреййййй ...Че ние да не караме Опели, че след едно каране да си заминат???И пак СПАМ без отговор ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Няма схема публикувана. Всички ще я получат преди самото състезание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mисля че щеше да е добре , в крак с екологичната тематика на срещата да има още един клас в драг-а за "газифицирани" Хонди,или състезание за най-икономична Хонда - примерно.Знам че няма как да се случи тази година но се надявам догодина ако тематиката на срещата е подобна някой да се сети за това.

Поздарави, и приятно прекарване на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много колеги питаха дали ще могат да спрат от 200км/ч на Междене в драга на националната?Исчислих че да направиш 200км/ч на 400мт. трябва да вземеш участъка за 13,6 сек.Питам се има ли такава Хонда във форума?Запитан за стокова кола която да прави 200км. за 13,6 сек. излезе ->Lamborghini Gallardo с цена 180 000 до 210 000 долара.Справка моята D15B2 прави 140км/ч и неще да вдигне повече пустиняка, затова все падам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Док , Голфа е 13.5 сек на 400м (на Дупница) и си спира спокойно (не са ти вярни изчисленията). Пък и знаеш ли кога ще вдигне някой 200 на тая писта ?? :) С Кавазаки ЗХ6Р (115 кс) вдигам толкова, с кола ще се направят толкова на кукуво лято.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля да ползвам парашут за спирането, че с 300км терминална скорост бая зор ще видя със спирането :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля да ползвам противогаз за да не ви дишам масларките дето ще се пускате с тях :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много колеги питаха дали ще могат да спрат от 200км/ч на Междене в драга на националната?Исчислих че да направиш 200км/ч на 400мт. трябва да вземеш участъка за 13,6 сек.Питам се има ли такава Хонда във форума?Запитан за стокова кола която да прави 200км. за 13,6 сек. излезе ->Lamborghini Gallardo с цена 180 000 до 210 000 долара.Справка моята D15B2 прави 140км/ч и неще да вдигне повече пустиняка, затова все падам :D

само дето коли с 200 км/ч терминална дават ниски 11-ки високи 10-ятки :P(попринцип)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

терминалната скорост не е критерий за по-добри времена,защото коли 4x4 който дават средни 12-ки терминалната им е около 160км.само да кажа че моята терминална на Лесново беше 192 и дадох ниска 13-ка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-4 коли ще имат проблем със спирането :) .... и повечето които са със над 160 ще им е тегаво .... аз затова съм с нови спирачки :honda::cool::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...