Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Колеги платих вчера #43, но не го виждам в списаците ? Преведох парите от сметка, която е в ДСК !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, най-вероятно превода ще бъде отчетен днес и утре сутринта ще публикуваме актуалната информация.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мдам, но при плащане от друга банка има срок до 3 / три / работни дни да се получат парите по сметката в отсрещната банка. Факт.

По принцип е така, но в повечето случаи още на другия ден са по сметката. Редактирано от Razorsedge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#95 #142 платени тази сутрин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги платено е и 141. Чакам потвърждение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заявка #168 платена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и заявка #10 платена :punk: а един въпрос ? До колко дни ще получим стикери за таз годишното мероприятие :bye: извинявам се ако е имало питане и не съм го прочел :lol: поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще преведа по заявки 58,59,60.Извинявам се за забавянето.Надявам се да не бъда "изхвърлен" :punk: от списъка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги закъснях да плата нощувката за хотела,срока ми беше до днеска,но нямах време и днеска отидох да плата но банката затвори в 4 и 30,и нямаше как да плата,дали ще мога да плата утре сутринта дали ще има някакъв проблем,че съм закъснял,писах на майл-а,но никой не ми отговаря,да не е дадена резервацията на някой друг ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам, тези, които ще идат само за съботния ден, шествие тва онова, и няма да участват в състезания и др. подобни, какво трябва направят и да платят?! :punk: Сори, ако е обяснено вече, но не ми се рови пак в тези 40 страници! :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще плащаш, че участваш в шествие. Е то хубаво сме пазарна икономика, но чак пък толкова :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срока за плащане до кога е колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"r16, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 191!До няколко дни ще се свържем с теб!" - юруш, и аз на маслините... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще плащаш, че участваш в шествие. Е то хубаво сме пазарна икономика, но чак пък толкова :(

Не съм изчел всички условия, но останах с впечатлението, че плащам за драга.... Какво става в такъв случай, ако някой познат фен се освободи в последния момент и успее да дойде в събота, а не е платил? Не може да се включи в колоната ли? :) То в днешно време и фен да си на нещо не е лесно да го покажеш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще плащаш, че участваш в шествие. Е то хубаво сме пазарна икономика, но чак пък толкова ;)

Не съм изчел всички условия, но останах с впечатлението, че плащам за драга.... Какво става в такъв случай, ако някой познат фен се освободи в последния момент и успее да дойде в събота, а не е платил? Не може да се включи в колоната ли? :) То в днешно време и фен да си на нещо не е лесно да го покажеш....
Мен също ме интересува страшно много това , защото няма как да знам предварително дали ще мога да дойда или не , и ако дойда и се окаже , че не мога да участвам никъде или да спа в хотела .... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Желая да Ви информирам ,че се преустановява заявяването на тениски за срещата. Всяка заявка за тениска ще бъде невалидна и няма да имаме възможност за изработката й. Тино, по-късно ще ти отговорим и на тебе точно и ясно :(Поздрави от ЕкипаНе остана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох си заявката записах се но имейл не получих и сега да идвам ли дане идвам ли ко да правя каде да платя и колко да платя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и във Вторник (когато си подал заявката) екипа беше ангажиран с други дейности по организацията. Вероятно тази вечер ще получиш мейл с информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка заявка за тениска ще бъде невалидна и няма да имаме възможност за изработката й.

Имаш в предвид оттук нататък ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това има предвид. :(След като бъдат уредени всички заявки за тениски до момента, ако останат някакви резерви ще можете да ги закупите на място, но няма да са повече от десетина и няма да има всички размери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става сьс списька с номерата на заявките чието плащане е факт,платих вьв вторник сутрин и още нищо.НЕДАВАМ ЗОР ПРОСТО ? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес до край на деня ще качим актуална ифнормация на платилите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би някой е питал за стикери , не съм видял но кога ще ги получим и когато на една заявка са 2 коли само 1 ли е със стикер ? благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес до край на деня ще качим актуална ифнормация на платилите.

мерси за бьрия отговор :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте... ще има ли стикери за НС 2010 на месечната среща София ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Относно стикерите.Вече се изработени и сега тръгват по отговорнице в градове.Предполагам, че ще се свържат в теми за всеки град или чрез личен контакт, ако сте от по-малки градове.Стикерите са по 2 на брой за кола.Относно въпроса за София и месечната- най-вероятно ще Ви ги донесат тогава.

може би някой е питал за стикери , не съм видял но кога ще ги получим и когато на една заявка са 2 коли само 1 ли е със стикер ? благодаря предварително.

Колега, ако не си уточнил в заявката си, че искаш стикери за 2 коли няма как да получиш 2 комплекта.Поздрави Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заявка #173 платена с един ден закъснение. Просто бях на работа и нямаше кога :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от няколко дни опитвам да се регистрирам но без успех.имах регистрация от предното регистриране за 18-19-20,но сега за новите дати 2-3-4 немога да се регистрирам,излиза ми съобщение че съм регистриран вече.някой ще ми каже ли дали съм регистриран и ако съм кой ми е входящия номер,за да си платя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Заявката ти е номер 185. Но в бележките си писал че искаш стая в Импулс, а такива за съжаление свободни няма. Може да получиш само потвърждение за входа за самата среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо времето май пак ще е против нас и ще трябва да го уборваме с хубава ракия и мешени скари :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бе Фаундъре :) уговорена е брат, споко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуална информация за платилите:7891013141516171820212223252627282930313234353637383940414243454851525354556162`64656667686970717274757677798182848687888990919293959899100101102104105106107108109115116120121122123124127128129130133134135140141142144145146149151152153154155157158160163168162171174Утре сутринта отново ще актуализираме инфото.Спокойна вечер от целия екип :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее и ние сме в отбора. Ще се ходи на панаир :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сьм спокоен,ще се видим скоро !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз сам спокоен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се видях :) Там смеееееееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...