Jump to content
georgivanov1

Катастрофа на Цариградско в София

Recommended Posts

еее добре де, а кой трябява да следи за изпълнението на закона ? аз ли ? как така не са виновни ченгетата ? ами че те не знаят как да си вършат работата на най-ниско ниво ! аз ли да ги уча ? наказания има - няма кой да ги наложи ... англичаните пресичат на червено като овце, когато наоколо няма ченге ЗАЩОТО НЯМАТ СИСТЕМА ЗА НАЛАГАНЕ НА НАКАЗАНИЯ В ТАЯ СИТУАЦИЯ т.е. хората са еднакви навсякъде ! не ви е виновен манталитета на Българина, а смотаните ни ченгета ... как не се намери едно съвестно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее добре де, а кой трябява да следи за изпълнението на закона ? аз ли ? как така не са виновни ченгетата ? ами че те не знаят как да си вършат работата на най-ниско ниво ! аз ли да ги уча ? наказания има - няма кой да ги наложи ... англичаните пресичат на червено като овце, когато наоколо няма ченге ЗАЩОТО НЯМАТ СИСТЕМА ЗА НАЛАГАНЕ НА НАКАЗАНИЯ В ТАЯ СИТУАЦИЯ т.е. хората са еднакви навсякъде ! не ви е виновен манталитета на Българина, а смотаните ни ченгета ... как не се намери едно съвестно ?

не си прав,има свестни полицаи,но има много дето са пълна измет,която съботират първите.просто събират хората си от кол и въже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да участвам в дискусии от този сорт, не за да дразня някого, а защото през скромния ми 44 годишен живот , 25г. шофьорски стаж и 10г. полицейски стаж съм се оказвал от всички страни на дискутираните тук ситуации.Избягвал съм катастрофи с автомобил и мотоциклет при скорости над 120 и съм катастрофирал с двете мпс при скорост 20. Бил съм и обикновен гражданин и ши:devil:а "кука". Имам приятели загинали в нелепи катастрофи и приятели убили някого при катастрофа. Снимал съм безброй ситуации като тази тук и в повечето от тях съм бил гадния вестоносец. В момента сравнявам видяното и наученото в БГ с това, кое как е извън БГ.Така че ако съм обидил някого, най-искрено се извинявам. И ако някой все още не е разбрал за какво иде реч, здраве да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого си прав...за съжаление..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да участвам в дискусии от този сорт, не за да дразня някого, а защото през скромния ми 44 годишен живот , 25г. шофьорски стаж и 10г. полицейски стаж съм се оказвал от всички страни на дискутираните тук ситуации.Избягвал съм катастрофи с автомобил и мотоциклет при скорости над 120 и съм катастрофирал с двете мпс при скорост 20. Бил съм и обикновен гражданин и ши:devil:а "кука". Имам приятели загинали в нелепи катастрофи и приятели убили някого при катастрофа. Снимал съм безброй ситуации като тази тук и в повечето от тях съм бил гадния вестоносец. В момента сравнявам видяното и наученото в БГ с това, кое как е извън БГ.Така че ако съм обидил някого, най-искрено се извинявам. И ако някой все още не е разбрал за какво иде реч, здраве да е.

Няма огодия колега, все ще има сърдити

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата Краси Мир. Никакви лоши чувства колега няма, просто нещата се свеждат дотам, че всеки е правил и ще прави грешки. Явно житейският ти стаж те е сблъсквал с доста гадни ситуации и приемаш нещата навътре, както доста хора. Работата за мен е, че /не ми се търсят теми/ в предишни теми тук имаше някакви отвратителни коментари : абе щом е рейсър да мре, не ме е*е дали е от форума и тн. В това си мнение визирам една катастрофа с хонда при, която колата напуска платното за движение и се блъска в дърво при, което мисля беше загинало шофьорчето. Такива грозни мнения имаше на колеги от форума, че....... не знам и аз. Тук става такова линчуване, че поне на мен ми е грозно. Само като прочета: Да мрът бе и.......... Абе май*ата му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Няма огодия колега, все ще има сърдити
Така е ,много си прав,но нали затова е Форум...мисля че служи за обсъждане на подобни и други ситуации,а също да служат за пример на други

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нямали сте писта, ами искайте си бе. Голямо плюене, голяма работа братче, в англията как било, еди къде си как било. Ами навсякъде ги има рейсърите и ще ги има. След като се правят коли над 100 коня ще ги има. Ако някой път на Междене стане инцидент, не дай си боже, пак ли ще бълвате токлкова плява. Ако на божурище, на калояново, на сливен стане инцидент. Някой може ли да обесни тогава кви доводи ще изкарате. Има ли да става, ще стане.

Само да си изясним нещо, че тук стана гузен негонен бяга и нещата се приемат много общо и твърде лично, докато писаното много отчетливо се отнася към определена група участници в "движението по пътищата", определена група полицаи, които до един са пряка функция на манталитета у нашенско.http://vbox7.com/play:3f3e7a74Как ще коментирате това клипче? Какви изводи може да си направите от него относно организацията на мероприятия от подобен род?Ако организираните прояви в БГ са на подобно ниво, то какво остава за импровизираните такива, визирам подобни гонки с каручки?!Навсякъде по света организацията на подобни състезания е свързана освен със всичко друго и със едно нещо, наречено престиж. Тоест това носи престиж на организаторите. При подобен инцидент най-малкото, което те ще отнесат е космическа глоба, космическо обезщетение за близките и забрана за организиране на такива мероприятия за дълги години напред. Много вероятно ще има и осъдени.И ще спра дотук. :lol: Редактирано от Тодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злополуки със зрители на ралита ( визирам тях защото затворения маршрут не е писта ) има ежегодно по цял свят и за тях не са виновни само организаторите ... поясни какво имаш предвид ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злополуки със зрители на ралита ( визирам тях защото затворения маршрут не е писта ) има ежегодно по цял свят и за тях не са виновни само организаторите ... поясни какво имаш предвид ...

Мисля, че е ясно какво имам в предвид, но все пак ще кажа, че това от клипчето не е никакво рали а пистово състезание "дефакто". Защото не съм видял рали, в което по едно и също време да има 30 състезателни автомобила на пистата или затвореният маршрут в пряк контакт един със дург! Трябва ли да давам дефиниция на понятието "рали" или гугъл да го направи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

това на клипчето си е баш пистово състезание,не е никакво рали,но няма значение.на едно италианско преследване в Кюстендил също имаше инцидент със зрители,но за съжаление чак след него организаторите разбират какви отговорности имат наистина.не е лесна тази работа с организирането,защото хем трябва да задоволиш безумното желание на тълпата да са близко,хем да ги предпазиш.то и тая скапана пътна помощ няма място там,щото и пилота можеше да си резне тиквата в нея ако не беше гъзнем-пълен ташак.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз смятам, че тази тема е с доста широка аудитория и просто всеки ще си твърди неговото, но в крайна сметка дали е на пистата извинявам се много или е на улицата ако има жертви трагедията е една и съща. Споменах за пистите, защото някой от вас каза, че трябва да има такива места, ами има ги, но ще сме тези, които сме на улицата в интерес на истината и ако не се пазим ние самите, то няма кой да ни опази. Никой никъде не е застрахован от инциденти и не зависи къде са станали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:3f3e7a74Как ще коментирате това клипче?

Слаба организация и лоша дисциплина!Това се случва често на състезанията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има нещо гнило в цялата работа и наистина нямат някакъв знак, който да сигнализира, че чистят ами само някъв човечец дет му свети якето...Имат вина и те според мен и сега да се измъкнат и почват да търсят виновен, че някви се състезавали,че единия сам се блъснал, та после се ударил в другия....ГОляма каша и никога няма да се разкриват такива случаи, шот всичко е корумпирано и накрая си го нагласят, както им е удобно и страдат невинни хора, както винаги.. :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има нещо гнило в цялата работа и наистина нямат някакъв знак, който да сигнализира, че чистят ами само някъв човечец дет му свети якето...Имат вина и те според мен и сега да се измъкнат и почват да търсят виновен, че някви се състезавали,че единия сам се блъснал, та после се ударил в другия....ГОляма каша и никога няма да се разкриват такива случаи, шот всичко е корумпирано и накрая си го нагласят, както им е удобно и страдат невинни хора, както винаги.. :tooth:

Абе колега, кви знаци те, огромен камион с пуснати лампи не са видели, ти знаци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е ясно какво имам в предвид, но все пак ще кажа, че това от клипчето не е никакво рали а пистово състезание "дефакто". Защото не съм видял рали, в което по едно и също време да има 30 състезателни автомобила на пистата или затвореният маршрут в пряк контакт един със дург! Трябва ли да давам дефиниция на понятието "рали" или гугъл да го направи?

Добре, не е нито писта , нито рали - БФАС му викат "затворен маршрут" защото НЕ Е писта ... айде сега ми обясни какво имаш рпедвид точно .. защото от това което пишеш трябва да си направим извода, че ежегодно по цял свят има жертво по ралитата, защото те са по-опасни, понеже НЯМА 30 състезателя в прек контакт помежду си ! ??!?!Не казвам, че е хубаво, но какво отношение има това към катастрофата на цариградско?

Абе колега, кви знаци те, огромен камион с пуснати лампи не са видели, ти знаци.

Как реши, че не са го видели ? Как реши , че е бис с пуснати лампим като 5 свидетели твърдят, че е миел на тъмно ? Можеш ли да ми опишеш обстоятелствата на катастрофат, защото аз гледах 2 часа и не можах да си представя какво се е случило ... единственото което мога да кажа, е че колите не бяха се блъснали в камиона, но и не бяха се движили още 100М, както би следвало да се очаква от коли с голяма скорост ... ограничението на цариградско все-още е 80км/ч, а цялата случка беше се развила на 10-20 метра дължна ... има си експертизи за спирачен път и скороста на колите ще се разбере - не знам защо гадаете и обвинявате хората ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е ясно какво имам в предвид, но все пак ще кажа, че това от клипчето не е никакво рали а пистово състезание "дефакто". Защото не съм видял рали, в което по едно и също време да има 30 състезателни автомобила на пистата или затвореният маршрут в пряк контакт един със дург! Трябва ли да давам дефиниция на понятието "рали" или гугъл да го направи?

Добре, не е нито писта , нито рали - БФАС му викат "затворен маршрут" защото НЕ Е писта ... айде сега ми обясни какво имаш рпедвид точно .. защото от това което пишеш трябва да си направим извода, че ежегодно по цял свят има жертво по ралитата, защото те са по-опасни, понеже НЯМА 30 състезателя в прек контакт помежду си ! ??!?!Не казвам, че е хубаво, но какво отношение има това към катастрофата на цариградско?
Пфф, човече, какво да ти обяснявам като съм го написал просто и ясно, ЧЕТИ! Сега ми кажи ти на затвореният маршрут в Монако как му викат и коя формула си прави състезанията там всяка година, например?А относно въпроса ти какво общо има? - Ами, чети и ще разбереш... :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...