Jump to content
K1r1L

откаде да си купя гарнитура

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Откъде да си купя гарнитура за главата на б16/б18и колко пари струва ? Някои ако е купувал да каже цена ->марки които стават :cool: както се казва да си правя сметката :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е притупал тупана поръчай си от ибей. Тук трудно ще намериш добра гарнитура на прилична цена. От Хеед 91 може да купиш Кометик на около 230лв. но с поръчка. Моя съвет е ако някой ти предложи Еристик бягай далече дори да ти я подарява.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажеш че взимаш мога да ти поръчам добра гарнитура на прилична цена от "нашия" доставчик във Враца, цената излиза към 100-тина лв и гарнитурата хич не е лоша. Не помня марката, но е трислойна метална и три от врачанските б-серии (от общо 4 :D без мойта) карат с такива гарнитури, даже едната б18ка при наскорошното отваряне я затворихме със точно същата употребявана гарнитура и няма никви ядове. :D Ако си навит драсни някое лично или ме потърси по скайпа. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта гарнитура струваше 100лв.Марката мисля че беше STOON или нещо такова,но вече близо година(да чукам на дърво) нямам проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето виж Тази с отстъпката върви към 60-70лв. и е добра като качество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета пиша от името на Киро ,пита дали гарнитура с име НАКАНАТА/или поне така чух по телефона/ е добра .Другото което е гарнитурите за Б16а и б18Ц еднакви ли са ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен ми казаха, че ставали! Мой приятели са слагали са на Субару и до сега нямало ядове. В момента чакам доставка комплект NAKAMOTO за моята.

Редактирано от Fiend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накамото е името!Читави са :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мояата гарнитура пишеше B16A2 и пасна без проблем на B18C4.Същото пишеше и на гарнитурата на картера и на тази за капака на клапаните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за накамото става дума -същата я намрих в едно магазинче за 64 лв като гледам е ок цената за б16а пише че е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взех Накамото преди малко благодаря ви за помоща :drunk::devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А от къде мога да си намеря обикновенна гарнитура или метална за д14а1? Предварително благодаря.

Редактирано от jakiro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само да вметна, че и аз карам с такава марка гарнитура на главата (NAKAMOTO) и вече 2 години (пу да не и уруки ;) ) не дава дефекти. Но забравете, че е японска...няма шанс. По-скоро тайванска ;)Не помня някаде по опаковката да пишеше дебелината, но ми направи впечатление, че гарнитурата беше една и съща за D14,D15,D16 като се има предвид, че дебелините не са еднакви за всичките мотори. Шанс ... ;)

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е ако някой ти предложи Еристик бягай далече дори да ти я подарява.

Какъв им е проблема на Еристик? Нещо конкретно ли има или просто ей така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...