Jump to content
LSSAH

Виртуален визуален тунинг на Прелюд 4 - харесва ли ви?

Recommended Posts

Здравейте. Докато ровех за готини снимки на Прелюд 4, попаднах на тази - Публикувано изображение - и реших да отворя Шопа (не магазина, а ФОТОшопа :D ) и да я преправя по мой вкус. Интересно ми е вие какво ще кажете за крайния резултат - Публикувано изображение:) Ако някой иска да си види колата как ще изглежда с различен цвят на купето, джантите, прозорците, фаровете и прочие да каже - с удоволствие ще си поиграя пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен цвета на колата, нищо друго което си направил не ми допада. Да поясня - Сами по себе си джантите или тъмните фарове и мигачи не са лоша идея, но събрано всичко заедно не става добре. А пък идеята да пребоядисаш решетките до фаровете въобще не ми харесва. Иначе поздравления за труда. трябва наистина да си ФЕН за да имаш такова желание за работа. Пожелавам ти да се сдобиеш с такава красавица като тази на снимката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами да ти кажа аз това го започнах на шега да видя какво ще стане. Не съм го мислил много кое какво да е. Съгласен съм, че не е най-удачната комбинация от цветове, но пък ме кефи много това синьо :) Благодаря за пожеланието, и аз се надявам скоро да имам такъв 'убавец (мойто ще е мъжко). Ще я пробвам и по друг начин тази снимка и довечера ще пусна резултата тук :) Иначе си признавам - луд съм по 4-ия Прелюд :DП.С. Де*а, боядисъл съм гумата в синьо в бързината, извинявам се.

Редактирано от LSSAH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удари и един гланц на прага, че и той малко странно седи след интервенцията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....цвета на колата и джантите нещо на от Субаро плагиатство ми прилича ;) .Иначе затъмнените фарове и малко по малко стъкла си е готино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кен Блок ме запали по Субару-то :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като си боядисал колата си забравил да отлепиш книжното тиксо ей там отзад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих я оставил точно както е на първата снимка ... само бих сложил оранжевите JDM мигачи, вместо тези белите :D... ама са красиви тия прелюди :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен лично по-ми харесва оригинала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

общо взето добре изглежда тунинга, не седи претрупано, а джантате са супер TOORA, и моита е със същите.

Редактирано от maxpower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като всеки тук изразява собствено мнение и вкус значи мога и аз да си кажа, че всички тези тунинг фарове, стопове и т.н. просто никак не ми харесват ... Изглеждат точно като ефтино направени пластмасови китайски играчки ... Кой знае къде ги сглобяват в Китай и тука се продават толкова скъпо ... По хубаво от оригиналното нема !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета на джантите нещо не си пасва с колата. Може би с някоя графика на колата ще стои по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В една друга тема бях писал да се организираме и да си напраиме турнир по фотошоп. Така, че ако си зарибен може и хедс ъп батъл да си направиме :)А по темата, малко тъмни ми идват цветовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично праговете не ми се вързват с бронята. Също така едно по-различно крило отзад би допълнило визията, а да и огледалата задължително в същия цвят като купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...