Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги! От известно време тавана ми увисна. Може да се каже, че съм наясно как да отстраня проблема, но нямам време да свалям всичко и да го лепя или да го сменям с ново парче плат. Понеже ми се налага да пътувам спешно и искам да измисля временно решение, че колата ми заприлича на палатка вече. Можете ли да ми помогнете с някакъв съвет, колкото да закърпя ситуацията за няколко дена? Благодаря за вниманието!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за временно му набучих габърчета тук таме и добре седи ама това временно стана вече повече от две години :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за временно му набучих габърчета тук таме и добре седи ама това временно стана вече повече от две години :)

Хаха... Мерси за съвета колега. Дори ако ги разположа правилно може да изглежда като украса :D Значи държи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,може да опиташ със сринцовка с лепило да го подлепиш на няколко места.Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега подреждаш си ги грубо през около 10см и гледаш да ги разположиш като квадрати.Сам ще се учудиш от резултата.Поздрави :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и моя взе да провисва, ама за това с кабарчета не бих се сетил. В такъв случай може и някакъв вид "картина" да се изобрази :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...