Jump to content
dani13

Шибидах

Recommended Posts

Вчера докато си карах на магистралата с около 130 км.ч ми изхвърча стъклото на шибидаха :D , незнам как стана, беше затворен. Не можах да го взема, защото излетя чак в насрещните платна. Някой може ли да ми каже къде мога да търся такъв шибидах за Сивик 6 ген. или ако някой случайно има такъв счупен да го взема, за да го представя пред застрахователите, защото незнам сега дали ще ми уважат щета, след като няма стъклото и може да кажат, че аз съм го свалил. Иначе шибидаха продължава да си работи без проблем, машинката не е пострадала, просто ми трябва стъклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за да го представя пред застрахователите, защото незнам сега дали ще ми уважат щета, след като няма стъклото и може да кажат, че аз съм го свалил.

Кажи им че са ти го откраднали през ноща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама за целта си трябва яко театър... по-добре направи някакви драскотинки някъде като от взлом сякаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За откраднати детайли не се плаща,не си прави никакви зулуми по колата защото ще ти платят само за повредените детайли.6-та Англичанка или Японска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За откраднати детайли не се плаща,не си прави никакви зулуми по колата защото ще ти платят само за повредените детайли.6-та Англичанка или Японска?

Англичанка, а ако си кажа истината ще признаят ли щета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за информация - застрахователя (Армеец) призна щетата, сега ще изчакам да видя колко ще ми заплатят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАха егати случката :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за информация - застрахователя (Армеец) призна щетата, сега ще изчакам да видя колко ще ми заплатят.

Колега, най-добре си прочети общите условия към полицата.Повечето компаний не изплащат обезщетения за липсващи детайли (с идеята, че е възможно да са умишлено демонтирани с цел застрахователна измама).Това трябва да е описано в условията. А това, че са ти приели претенцията не означава, че ще я платят , виж в опис-заключението какво са ти писали като степен на увреждане, дали е "СМ","Н" или "липсва".Поздрави :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А най-лесния начин беше да посетиш някой авто-стъклар, да го помолиш за две шепи стъкла и някакво уплътнение, "поръсваш" умерено и си готов! :blink:

Редактирано от Fiend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха . . .добре че не си отрязъл главата на някои случаино преминаваш моторист покраи тебе!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно притеснително с тези шибидаси на Англичанките, доста често срещан проблем.Мисля, че трябва да се открие къде е слабото място на тези люкове, и да се измисли вариант за подобряване-заздравяване.На един приятел на англичанката му изхвърча и за малко да очисти хората в колата зад него :lol: .Това е опасен проблем, към който тряба да се подходи сериозно. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка получих писмо подписано от изпълнителния директор, в което е посочен отказ да се изплати щетата - "въпреки събраните доказателства, съгласно закона, елемент който не е предоставен за оглед на застрахователя, не се изплаща".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дайте да измислим нещо, което да предодврати подобни последствия и изхвърчания.Усилване на конструкцията знам ли..

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...