Jump to content
hondю

Крадат Honda Accord.

Recommended Posts

След три години колата е открита със скъп оптичен и силов тунинг.

 

Историята започва през 2006 година в САЩ, когато неизвестен извършител задига колата на преподавателка в бруклинско училище.

 

Автомобилът е Honda Accord от 1996 година (една от най-често срещаните коли в САЩ) и вероятно поради тази причина нюйоркската полиция не успява да я намери цели три години.

 

Публикувано изображение

 

Преди няколко месеца органите на реда откриват колата случайно в депо за вторични суровини, но в напълно изрядна форма. Нещо повече, по нея са направени сериозни доработки - нов по-мощен двигател, нова механична скоростна кутия, големи лети джанти, кожен салон и много други - изненада, която би зарадвала всеки автофен..., но и учителка с дете на една година.

 

Дамата споделя, че дори не знае как се работи с механичната скоростна кутия (преди кражбата автомобилът е бил автоматик), а новият двигател я плаши, но все пак е щастлива, че колата е отново при нея.

 

 

Източник: АУТОМЕДИЯ.БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дали няма да минат да ми "праснат" 1.3-то ако им звънна :)... Ех тея ръчни скорости, кой враг на американците ги е измислил? :) :) :)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 желаещ за "Overhauling".п.п. Ако може оставете ми автомата, че вече съм на възраст.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се бъзикате,но познавам човек в БГ на който така му задигат кошника и след 3 дена си го намира със сменени носачи,без преебани амортесьори и т.н. :) говоря ви за Фиат Панда или нещо подобно.той самия ми каза колко е била зле колата като са му я вдигнали и после била без забележка....яката работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха !!! Яко!!! Сега остава да не си сваляме ключовете от колата и да прекрепим бележка за необходимите ремонти по колата от които има нужда. . . . .ха ха ха !!!!Пък нека и документите да са си вътре да не го притеснява полицията човека!!!ха ха ха!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един човечец от моя град му бяха откраднали колата.Не успяха да я намерят повече от година,при което той си купи друга.Малко след това му я намериха в отлично състояние и сега си ги кара и двете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвала на такива съвестни крадци :):D :D Взема да си оставя адреса пък току виж ме огряло :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвала на такива съвестни крадци :D :D :D Взема да си оставя адреса пък току виж ме огряло :)

Как ти е адреса?Знам за подобен случай ,ама крадците гепат колата вечерта човека вика полиция.На сутринта колата пак там каде е била с бележка с какъв бензин я караш ?Човека не обърнал внимание и си карал през деня ,на вечерта колата пак я няма :D :D .И така цяла седмица ли та две .А пичовете си сипвали и се возели.Това по тошево време с безоловния бензинец.П.п у та не ми земат моя акорд :D Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета малко са съвестните крадци ама щом е крадец няма съвест според мен .Преди няколко години (6 )точно както колегата fenabg е написал посъщия начин взимаха колата на моита приятелка карахая и на сутринта там и така известно време докато една сутрин калата беше там но радиаторчето липсваше .Свален съвестно без рязане на маркучи и чупени скоби .И след това маи спряха да я взимат.Така че много малко са случите с добър краи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xaxaxa аз все сам чувал да ги вращат натрошени намерени някаде в канафки .....ама да я върнат с тунинг ... :D

Редактирано от Tenzo-R-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам...но първият пост просто разби...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

х :) а и мойта блъсната хонда, дето седи 4, 5 месеца в гаража точно от такива майстори крадци се нуждае ; хаХа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...