Jump to content
xway

Малко разяснения отностно Honda Civic

Recommended Posts

Значи харесал съм си една honda civic 1996г. 1.5i 90кс бензин 2(3) врати . Интересува ме подръжката и скъпа ли е ? (примерно едно масло , ремак колко ще излезне ) . И като изцяло дали ще бъда доволен от тоя автомобил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема! Може би първата подобна.Очаквай съвет за търсачка.Колкото до маслото 4л х 5лв. = 20 лв, и ремАк 30 лв., всичко 50 лв.Кво му плащаш? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...кво е тва масло от 5 лв. :) .Подръжката не е скъпа тъй,че не се плаши и части се намират само мерак за Хонда да имаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

питам защото слушам разни приказки от познати "Японска кола -> скъпи части (подръжка) и си викам скъпи , скъпи па колко да са скъпи частите ? В момента карам Пежо 306 доволен съм от него ама почна да плаче за нова кола и викам чаи да ги видим тия хонди . Допаднаха ми много като дизайн и форма пък и търся малка и пъргава кола . Затова реших да попитам вас като по компетентни дали си заслужа колата и тва за подръжката й

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите за поддръжка не са скъпи мисля, че вече са уеднаквени с тези на немските и френските коли. Впечатления във форума само положителни ще чуеш, всеки разбира се ще хвали марката. И ще е прав, но много зависи и от колата, която ще купиш и на която ще попаднеш. Като цяло откъм поддръжка и разходи не са по-скъпи от европейските коли, даже има моменти, в които е по-евтино. Въпросът е каква кола ще си купиш, тоест на колко употребена кола ще попаднеш. И следеващия път, преди да запиташ.... попрочети малко форума, ползвай търсачката, разгледай форума, няма да ти отнеме много време, пък на много въпроси ще си отговориш. Казвам го с най-добри чувства, не се заяждам, просто като я използваш форумът като цяло ще ти по-полезен.

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах 306,а сега съм със Сивик.Сивика го купих случайно,но съм доволен.Разлика в цените по обсл. и частите има,но не голяма,колкото да усещаш че си с японска кола.Минуса на Сивика е от твърдата возия(че я усетиш яко) и меките ламарини (не дай Боже градушка).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...