Jump to content
EmZvr

Амортисьори за сивик англичанка

Recommended Posts

Здравейте колеги, налага ми се да сменя 2-та задни амортисьори. От едно магазинче си пазарувам с 20% намаление и там ми предлагат следните модели:Оригинални на Delphi за 170лв дватаЯпонски на Kayaba за тези цената не знам каква еMagnet Marelli тези са най-скъпите за 232лв дватаСпоред вас кои са най-добри ? По-скоро се колебая между Delphi и Kayaba.. И маслени или газови да взимам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са добри стига да не са менте,Токико са добри,а по книга сиги дават газови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не са менте, но в магазина няма Токико, иначе за тях съм чувал че са добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Delphi ми се виждат доста евтини. Моите оригиналните също бяха такива (задните), но ги смених с Kayaba Excel-G. Бяха по 157 лв парчето обаче. Отзиви не мога да дам, защото карам с тях от много скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал съм цените сметнати с намалението от 20%, за това са такива ниски цените. Без него делфито са 214лв двата.

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви ти са амортисьорите в момента, колега? Сменяни ли са в БГ или с тези си е дошла колата?Ако са "чужбинските", виж ги какви са и слагай същите! За да не сменяш после пак, както направих аз!

Редактирано от gena_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз това си мисля, с Delphi дойде от Италия, предните не са мръднали и щом те са издържали 11 години би трябвало да са добри. Все пак исках да чуя мнения и за другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам две смени на две коли с Делфи...пълен провал, отвратително меки и несигурни с доста къс живот, в момента акорда ми е пак със същите боклуци и резултата е плачевен....ще ги махам.Потърси читаво Токико....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм с 4бр. Каяба. Стегнати газови амортисьори(Excel-G) са и аз ги харесвам. Вози леко по-твърдо но пък стабилно. Аз също бях с Делфи и четирите, но возят по-меко. Избора е твой - дали гониш комфорт и си караш нормално или искаш по сигурна и стегната возия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...