Jump to content
Атанас

Mаншон на единия ми карбуратор

Recommended Posts

Колеги имам един голям проблем.Прелюда ми днеска видя голям зор защото единия маншон на единия ми карбуратор се скъса и колата започна да смуче въздух като ги свалих тампончетата излезнаха някжи малки нищожни .. направо се учудих че е имало нещо да се скъса... ходих търсих обърнах половината свят ама такова чудо няма....http://img24.imageshack.us/i/ph20100426220727.jpg/http://img82.imageshack.us/i/ph20100426220746.jpg/това са снимки на тампоните... ако някой може да даде малко акъл как биха могли да се направят или ако някой случайно има такива ще е повече от перфектно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и ти си пуснал едни снимки........Снимай ги на светло имам едни ако станат си готов ако не ще ти кажа как да си ги направиш :)бобеца каза б20а3 или ЕТ -1,8 :)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ходи ли при Матьо Шиков, да питаш дали не ги рециклира ?..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е матъо шиков :) и да двигателя ми е б20а3

Един твой градски, който се занимава с такива работи...Напиши му името в търсачката на гугъл, там има контакти и т.н...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш в Пловдив случайно да не сте в постоянно слънчево затъмнение от тия снимки нищо не може да се разбере снимай на хубава свитлина да видим дали можем да ти помегнем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш няколко решения на този проблем, минал съм през всичките:1. Поръчка от САЩ - вече невъзможно, преди 1-2 години поръчах два, но ми доставиха само един, като втори не можаха да намерят в техните складове - цената беше около 35 щд;2. От Бултрако - да се надяваме, че в Европа още ги има - цена около 135 лева;3. Носиш този маншон на добър стругар и ти изработво фланец, към който слагаш подходящо гумено съединение (вътрешен диаметър 42 мм) и с две скоби го затягаш от двете страни - единият край към фланеца, другия към карбуратора;4. Търсиш такъв маншон втора употреба и го слагаш като временно решение, защото старите са по принцип твърди и напукани и никой не знае още колко време ще изкарат.Това е, дано съм ти бил полезен с моя опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...