Jump to content
fresh4y

Сивик 5 хеч. 1.6 125 к.с Vs Ауди А3 1.8 125 к.с

Recommended Posts

пасата е друга бира, а спокойно не се засягам по колко форуми съм писъл-спорел последните 4-5 години :tooth: Но не съм съгласен аз сравнявам моя сивик хеч, но особено от зад си е по тясно от ауди 80 то не е само пасажерската седалка за хора направена не казвам, че в сивика е тясно от пред си е доста удобно дори но едно приятелче който е 187см 85-90 кила от зад в сивика не му е удобно хич за разлика в 80-ката не се оплаква. Иначе не знам как ти е тясно в аУдито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мотора 125 конски сили дори е 1590 кубика, едновалов, ако трябва да сме точни.Мъртви коне? - субективно възприятие :)За мен "мъртви" са когато прочетеш в талона голяма конска цифра, а като скочиш на педала чакаш нещо да се случи...

колега не говори глупусти 1.8 е 20 клапанов мотор !!! все още нз да са измислили мотори 20в на 1 вал и си е 1.8 не 1.6 и си е 2-валов Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8-125к.с наистина са си малко мъртви коне, както и 1.8Т

Грешката ми е, че в едно от мненията се обсъждат два мотора на Ауди, а аз съм приел, че първия се отнася за Хонда...Вярно е, големи глупости съм написал. Мерси за поправката :D

Ауди А3 1600 кубика 125 конски сили -НЯМА!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Ауди наистина ще припада след твоята Honda ! :D На късо разтояние просто Ауди-то няма шансове .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах то бива секти ама чак пък толкова! Колеги,вие вече се оляхте, аудито било по-тясно от сивика,возело по-твърдо, събудете се моля!!!! Имал съм сивик 5-та ген. повече от 2 години, и много добре знам за каква возия става въпрос. От 3 години имам наблюдения върху А4 (карал съм и съм се возил доста), както и на 80-ка, и да ми говорите че сивика возел по-меко направо си е голяма смешка, за комфорта изобщо няма да коментирам! А тоя сивик наистина на старт ще бие А3-ката, тя и не претендира за скорост, както казах преди. Колкото до сравнението на ТТ-то с S2000, хондата естествено е една идея по-бърза, нормално, конете са и повече. Айде обаче да ги мерим за багаж, задни седалки,4x4, ала бала....И тогава ще почна да сравнявам S2000 и R8 и там хондата ще припадне. Както виждате, всяка кола си има + -ове и - уси, но да казваме на черното бяло не е коректно. Хайде със здраве. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Научи се да четеш всичко подред ;) Не съм казал че А4 вози по скапано от СИВИК ! А че вози доста смотано спрямо това дето го "хвалят" .... А пък за Ауди 80 се подписвам с двете ръце че е ХИПЕР тясно !!! И защо сравнявате ауди седан с 5 ген хетч ;) ;) Отзад сивика бил по тесен :D Сериозно ? А я ми кажете отпред как е аудито ?? Влизаш сгънат на 8 :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P TT-то имало задни седалки ;) то там е по-малко мястото от във ЦРХ бе. А иначе Р8 можеш да го сравняваш със НСХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 100% подкрепям терориста за аудио 80.Тая кола е адски гадно измислена.За слизане, качване, стоене отпред отзад и въобще насякъде.В по-неудобна кола не съм се качвал наистина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре хващам рулетката да видим спора :D

Редактирано от edimen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пишете за Ауди 80 моля ;) Темата отдавна е изчерпана, и като цяло без много смисъл, но се заговори за возията.. Сравнете със Сивик Седан, или Купе, които са с по-близко до въпросната кола междуосие, което не е от значение, и със стандартното им окачване, което също не е от значение - нека това Ауди има по-добрата возия :) За поведение в завой при стандартно оборудвани коли не говорим:D А пространството вътре - седнете в Ауди 80 отзад и отпред, и после в Сивик отзад и отпред, и правете разликата....

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре хващам рулетката да видим спора :D

Хвани някой човек около 110 кг и 190 см и го натикай в аудито (ако успееш) снимай го и после същата процедура в сивик. Качи после снимките да се похилим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре хващам рулетката да видим спора :D

Хвани някой човек около 110 кг и 190 см и го натикай в аудито (ако успееш) снимай го и после същата процедура в сивик. Качи после снимките да се похилим ;)
Че такъв човек няма да мога да го мушна отзад изобщо :D иначе сега няма кой да разкарвам нагоре надолу за глупости.. хайде така и така темата е тръгнала към глупости я да видим дали има разлики, на моя хеч дължината на задната седалка е ~125см(това е от пластмаса до пластмаса на двата края) при купето същото ли е?ПС Аз ако кача двама по 110 кила и мойте ~76 и D13ката ще трябва да я бутам по баира :D (това в кръга на шегата разбирасе) Редактирано от edimen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мааа чуек, т'ва сивика е най-великата кола ве... предстай си к'во става ко си купиш акорд.Туй алди е супер смех - 1.8 пък само 125 коня. Пък японската сила ..1,8 - 200 коня ... а? а? лудница а ? Да не говорим че 1 един японски кон се равнява на поне 5-6 немски ...е на ... Д13ката спокойно прай 220-230 на равно ... а тва смешно алди 100% не мое се намаже и на малкия пръс на сивика.А тоя 125 коня цвик, че и VTEC ( яката раута чуек )... по най-проста аритметика требе дига поне 300 ... А за возията нема ко да коментираме .. те колегите си го казаха, по-широко, по-комфортно от сивик 5-та НЕМА !!! Всъшност ... след началото на 90те истински коли няма ... тъй че май 4-та ше се окаже най-якия автомобил - евър!!!А така Хонда рулс, а Хондажиити най-якити пичуи ! Риспект !

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разсипа ме :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не уе човек. Ауди са по-по най хипер дупер коли. Не знам защо ама ще да е шот са АУДИИИ :D Уаааа. .......

 

 

edimen , не ти говоря за отзад ;) Ако имаш някой френд го сложи отпред на пасажерката седалка на аудито :D . Отзад остава и хеча да е по-широк :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе тая тема не беше ли за това кой е по-бърз :D:D А за задните седалки на ТТ-то споменах в сравнение със S2000, защото при хондата са си 2 места, а аудито поне има повече място за багаж,и като паднат си се получава достатъчно място, като за такъв тип кола. За куатрото няма да споменавам да не ме почнат сега че не било истинско,било халдекс ала бала,ама зимата нека е зле с тоя халдекс. Исках да кажа,че има модели и на Хонда, и на Ауди които си имат качества, и тъй като темата все пак беше за бързина на старт между А3 и сивик, ДА, сивика бие! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето мнение е в полза на Хондата и аз съм имал съревнование с такова ауди и моята д14 се представи мн добре.Така че Хонда бие и бих заложил на нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...