Jump to content
deqngenov

затамняване на стопове

Recommended Posts

как да си затамня стоповете без да стават чисто черни,просто леко затамнени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с по-светъл спрей или с по-малко ръце. и нанасяй равномерно, че стват грешки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спреиче бате по сфетъл и ти си определяш колко да е тъмно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как по светъл спрел като черното си е черно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С черен трансперантен спрей. Колкото повече ръце ги минаваш толкова по-тъмни стават. Накрая ги запечатай с лак, защото след втората автомивка ще се е обелила боята. Другият вариант да ги затъмниш е с фолио, ама какво е точно фолиото с което ги правят не мога да ти кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инженерите са измислили граници в които да светят стоповете. И то не е защото са нямали друга работа.Затъмнявайки стоповете ставаш опасен за себеси и за този зад теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че е чак толкова опасно ;) но става много готино. За опасност да вземем за пример някой американски коли на които мигача и стопа е едно и също и на сфетофар трябва да се вглеждаш в стопа да се ориентираш дали мига

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sand0, Това че са потъмнени, не означава че не светят ;) Може да погледнеш в подписа ми. @deqngenov, Моят съвет е да ги направиш със спрей. Не съм сигурен с какъв точно, да не те подведа.. За фолиото съм чувал само негативни работи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спрей на дипли колор си вземи, той е за стопове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно си значи че не светят. В слънчеви дни си нося торбичка с кокали които да фърлям на седалката и да чета по тях дали келеша пред мен с тъните стопове спира или не!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заучените приказки ги знаем.. Има си чалъм да се направят добре :tongue1: Това че някои хора си ги боядисват с боя и четчица е друг въпрос. Така наистина няма да светят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди правих тези щурутии,правих го със спрей черен мат и го пръсках от далече да пада само мъгла ,така можеш да прецениш затъмняването, при нужда пак го повтаряш и накрая като изсъхне черното го менаваш с лак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо, на тъмно се вижда, макар и по слабо, но аз говоря за през деня на слънце!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уверявам те че и на светло се вижда идеално. Сравнявал съм я на място с друг хеч с оригнилани стопове (на светло!) защото имах подобни притеснения..1 към 1... Просто има разлика от затъмняване до затъмняване. Ако е с качествен спрей, няма ядове. Незнам на какви екземпляри си попадал...

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да си затамня стоповете без да стават чисто черни,просто леко затамнени

Всички спреиове са малко или много "пунта мара"! Иди при бояджия и си ги направи с база и лак както се боядисва кола,като преди това хубаво ги изтъркаи с 1000 водно! Така става наи-истинско.Там на место ще прецените колко черни да бъдат и . . . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно дебело фолио точно за стопове, на което му дават гаранция около 10години, ако не се лъжа! Издържа и на жега и на слънце и на зима, на всичко! И с него става перфектно, личен опит :worthy: Разтърси се в интернет, съжалявам, че не си спомням как се казваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола си дойде от Германия със затъмнени стопове! Направени са с някакво фолио, което стои някак си полупрозрачно и стоповете изглеждат затъмнени фабрично! Явно тва фолио си е точно за тая работа, щото през деня светят перфектно, все едно го няма (през нощта още не съм ги виждал)! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате аз съм от видин и мисля 4е съм те виждал ако искаш и се засе4ем някъде спри да види6 мойте как са станали спрея ми го направиха за 15 лева с по сфетла боя с пове4е нанасяне до преценка и така. доволен съм как с станалом

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м ако несе лъжа твоита кола нели с кристални стопове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и да се оцвети лак и с него да се лакират двата едновременно да не стават грешки в наситеността

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

flok мойте стопове са си сток не са кристални а целта на затамняването е да изглежда по добре колата визуално защото е бяла и сам виждам бяло с черни стопове стой много добре а ако искаш може да се видим на по кафенце и да обненим опит(който аз нямам само ще слушам)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...