Jump to content
ZaRRicK

Лични съобщения.

Recommended Posts

Може ли да се добави опция в менюто за лични, да могат изпратените съобщения перманентно автоматично да се копират в папка изпратени, а не всеки път да трябва да се отмята: "запамети в...", че доста съобщения се затриват така по не внимание, за което си е моя вината де. Просто ако има такава възможност би било доста удобно.Ако пък вече има такава опция, от къде се пуска, защото аз не можах да го намеря?!Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

На първо четене в момента не виждам (или по скоро не намирам) такава опция. Ще я потърся по внимателно и ще пиша пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и на мен това ми пречи и бих искал да става автоматично, понеже често забравям да чекна опцията и съобщенията си заминават, без да ги имам в "изпратени". Ако може да се направи нещо по въпроса би било добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "ЗА" тази идея! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Когато намеря тази опция ще я пусна. Ако някой който може да помогне да даде идеи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от тези които могат да помогнат,но и аз ще се радвам,ако я тази опция а най-добре автоматично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз прерових опциите на форума - такава възможност няма. Единственото вероятно според мен е, ако може да се променят default настройките на форума, така че отметката да е сложена всеки път. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина варианта, за който се сещам е да се редактира темплейта и да се добави там да си е маркиран, но това ще го направи задължително за всички потребители :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така е сменен хостинга, може направо да увеличите (удвоите) размера на кутиите на всички потребители и да направите опцията включена по подразбиране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън щях да пускам такава тема. Дано успеете да направите нещо по-въпроса, че аз съм с къса памет и искам да си ми стоят в "Sent.." :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така е сменен хостинга, може направо да увеличите (удвоите) размера на кутиите на всички потребители и да направите опцията включена по подразбиране

Еййй да, аз много бих се зарадвал на една по-голяма кутия, че сега ми се налага да трия здраво :) А попринцип си пазя всичко..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Може да си архивирате личните. Има го като опция в личните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето решението - ЦЪКП.п. Забравих да кажа, че не съм го пробвал, та не гарантирам :lol:

Редактирано от MachineMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...