Jump to content
Cenov

Пак почнаха да крадът като луди

Recommended Posts

Може ли да се връщаме в 90 години когато се чудихме как да си опазиме колите?Бях си направил малко музика към киловат и полувина преди 2 години, момчетата в Тояга се постараха много да я направат така че да неможе да се сваля лесно.Всичко беше наред до вчера или тази сутрин когато тръгнах да карам детето на градина,отидох и какво да видя стъклото долу а Алпинчето го няматаблото е тотал бяха го къртили с щанга за та свалиат мултимедията седалките прецакани кожата на нищо не прилича.Обадих се на 166 от там ме прехвърлиха на раионното и така от 7 и 30 до 12 часа ходене по мъките.Сега се чудия дали да права нещо или да си сложа едно касетофонче от техномаркет и да съм му ебал мамата на всичко,ебати скапаната държава И така колеги исках просто да кажа пазете се пак се почна всичко отначало народа огладня,оставяте жапката отворена и нищо в колата за да нея разбиват,защото на един комшия просто му взеха якето и му преровиха жапката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова мизерствам с фабричните колони, които са във вратите и търкалям едно изстрадало Пионерче.Ако искам мултимедия/навигация/интернет в колата - закачам си нетбука на стойката. Като слизам го свалям и си тръгвам с него - нищо не оставям в колата. За съжаление много ниско(не)квалифицирана работна ръка остана без работа и сега краде на поразия. Отделно е постоянният контингент наркомани, които крадат абсолютно всичко, за да си изкарат дневната доза (бяха ми откраднали избушения катализатор на старата кола от мазето)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова мизерствам с фабричните колони, които са във вратите и търкалям едно изстрадало Пионерче.Ако искам мултимедия/навигация/интернет в колата - закачам си нетбука на стойката. Като слизам го свалям и си тръгвам с него - нищо не оставям в колата. За съжаление много ниско(не)квалифицирана работна ръка остана без работа и сега краде на поразия. Отделно е постоянният контингент наркомани, които крадат абсолютно всичко, за да си изкарат дневната доза (бяха ми откраднали избушения катализатор на старата кола от мазето)...

Е това ли е решението !да мизерстваме в собствената ни държава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та ние не сме спирали от както сме се родили!Не знам за възраста на повечето фенове,но аз съм на 39 и от комунизма съм захапал и от 89 год. та до сега си е все същото даже и по-лошо става!Поне тогава наркоманите бяха доста по-малко!Полицията беше по-полиция от сегашната и престъпноста не беше във възход като сега!Не знам аз ли съм черноглед или живота до момента ме е направил такъв,но според мен все по-на зле отиват нещата и оправия за обикновенния българин скоро не виждам колеги!За жалост. . .!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. На мен по сред бял ден, на платен паркинг в центъра на София, ми отвориха колата за да ми откраднат уникалното яке Хонда Фен Клуб(поръчано от Ямбол)+дамското яке на приятелката ми и чадъра и. Хаха! Даже пича е имал време, и спокойно си е отворил багажника и ми откраднал куфарчето с инструменти, след което си ми беше затворил колата...цивилизовано, така както я бях оставил. :)БГ СЪКС!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. На мен по сред бял ден, на платен паркинг в центъра на София, ми отвориха колата за да ми откраднат уникалното яке Хонда Фен Клуб(поръчано от Ямбол)+дамското яке на приятелката ми и чадъра и. Хаха! Даже пича е имал време, и спокойно си е отворил багажника и ми откраднал куфарчето с инструменти, след което си ми беше затворил колата...цивилизовано, така както я бях оставил. :)БГ СЪКС!

Якооооооооооооооо!!! Без думи!!! ха хаа ха ха ха ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се краде напоследък, на един съсед му счупиха предния прозорец заради винетката, колата е Шкода 120Л, та човека после с зор си намери и преден прозорец. Ужас е просто по улиците, особено вечер. Много лошо за колегата пуснал темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заради това тази вечер просто излезах с 3ма приатели и брат ми и натравихме една лека венета за загрявка а утре може и повече дано им държи поне седмица ако не после пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заради това тази вечер просто излезах с 3ма приатели и брат ми и натравихме една лека венета за загрявка а утре може и повече дано им държи поне седмица ако не после пак

ВЕНЕТА ???????????.....???????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа е с тия крадци наистина,на едно приятелче преди 4-5 дена чисто нов Пайнер за 500лв му дигнаха за минута докато слезе до магазина за цигари :X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заради това тази вечер просто излезах с 3ма приатели и брат ми и натравихме една лека венета за загрявка а утре може и повече

дано им държи поне седмица ако не после пак

ВЕНЕТА ???????????.....???????????

 

Май е ВЕНДЕТА ........................или па нещо с ВЕНЕТА-РАЙКОВА............... :)

Скоро при нас разбиха страничните стъкла на три пикапа Пежо,като само в единият имаше 20+ годишен касетофон с аналогова скала,който сигорно не струва и 1.20лв.......... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи що за хора сме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заради това тази вечер просто излезах с 3ма приатели и брат ми и натравихме една лека венета за загрявка а утре може и повече

дано им държи поне седмица ако не после пак

ВЕНЕТА ???????????.....???????????

 

Май е ВЕНДЕТА ........................или па нещо с ВЕНЕТА-РАЙКОВА............... :)

Скоро при нас разбиха страничните стъкла на три пикапа Пежо,като само в единият имаше 20+ годишен касетофон с аналогова скала,който сигорно не струва и 1.20лв.......... ;)

 

Повярваи ми че е трудно да пишеш след дълга вечер малко ти е вдигнат адреналина и ти треперят пръстите

Пробваи и ще видиш.Пък може да помогнеш на ниакои ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, точно вчера и аз изгърмях... Сутринта слизам и гледам на Civic-а малкото прозорче на задната врата счупено, голямото стъклото свалено и вътре по седалката - парчета стъкла. Жабката беше отворена. Кражба за щастие нямаше, касетофона си стоеше (без панел, бях си го свалил), всичко от жабката си беше вътре. Единствените липси бяха 1 Euro и 1 лев, които си стоха в джобчето под ръчната, за кадем. От тук - половин ден разправия - полиция, каско, стъклари... Отностно държавата - сутринта като звъннах на 166 ме прехвърлиха към РПУ-то. От там една любезна дама ми каза че щом няма кражба да отида с колата в РПУ-то. Междуврмено звъннах на агенцията за каското и ми казаха, че за да заведа щета трябва да им занеса служебна бележка от РПУ-то. Но като отидох в районно там ме посрещна един "много любезен" господин в униформа, който ми се развика, че съм ги занимавал с глупости и че няма да ми издаде такава бележка, а трябва да ходя да си се разправям със застрахователите. Понеже знам, че по закон са длъжни да ми издадат такава бележка звъннах веднага на застрахователите и им обясних точно ситуацията, като ги помолих да ми кажат кой точно закон, член, алинея и т.н. ми трябва за да му ги съобщя на онзи пед** оп... "любезен господин". Добре, че тези за каското се оказаха свестни (а и явно не им се случва за сефте) и ми казаха, че и на тях им е писнало да се разправят с такива полицай, а и понеже ми е първа щета - да отида при тях и имало вариянт да заведа щетата (но май само ако е първа) и без тази бележка. За щастие се разминах само с това, но все пак... пазете си колите колеги, не дръжте нищо ценно в тях и... дано не се случва на никой..Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, точно вчера и аз изгърмях... Сутринта слизам и гледам на Civic-а малкото прозорче на задната врата счупено, голямото стъклото свалено и вътре по седалката - парчета стъкла. Жабката беше отворена. Кражба за щастие нямаше, касетофона си стоеше (без панел, бях си го свалил), всичко от жабката си беше вътре. Единствените липси бяха 1 Euro и 1 лев, които си стоха в джобчето под ръчната, за кадем. От тук - половин ден разправия - полиция, каско, стъклари... Отностно държавата - сутринта като звъннах на 166 ме прехвърлиха към РПУ-то. От там една любезна дама ми каза че щом няма кражба да отида с колата в РПУ-то. Междуврмено звъннах на агенцията за каското и ми казаха, че за да заведа щета трябва да им занеса служебна бележка от РПУ-то. Но като отидох в районно там ме посрещна един "много любезен" господин в униформа, който ми се развика, че съм ги занимавал с глупости и че няма да ми издаде такава бележка, а трябва да ходя да си се разправям със застрахователите. Понеже знам, че по закон са длъжни да ми издадат такава бележка звъннах веднага на застрахователите и им обясних точно ситуацията, като ги помолих да ми кажат кой точно закон, член, алинея и т.н. ми трябва за да му ги съобщя на онзи пед** оп... "любезен господин". Добре, че тези за каското се оказаха свестни (а и явно не им се случва за сефте) и ми казаха, че и на тях им е писнало да се разправят с такива полицай, а и понеже ми е първа щета - да отида при тях и имало вариянт да заведа щетата (но май само ако е първа) и без тази бележка. За щастие се разминах само с това, но все пак... пазете си колите колеги, не дръжте нищо ценно в тях и... дано не се случва на никой..Поздрави.

Съчуствам ти напълно моита щета стигна 11000 левчета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вчера някой ми е драснал предния капак с твърд предмет....сигурно случайно?!................ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчуствам ти напълно моита щета стигна 11000 левчета :)

11хил? Да няма някоя нула в повече или щото е 1-ви април??Толкова ли е потрошено и раздрано? (ако горното не е вярно значи колата е нова и лукс. изпълнение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчуствам ти напълно моита щета стигна 11000 левчета :lol:

11хил? Да няма някоя нула в повече или щото е 1-ви април??

Толкова ли е потрошено и раздрано? (ако горното не е вярно значи колата е нова и лукс. изпълнение)

 

Ами какво да ти кажа 2 предни седалки (кожа) таблото (почти циалата долна част тоест от дисплея на климатроника надоло) волана е скъсан

и за какво беше всичко за мултимедиата с ТВ.БЛУТУТ,GPS,КАМЕРА ЗА ЗАДЕН ХОД и странично стъкло

а ти помисли дали е 1 априлска шега

 

[size="4]БЛАГОДАРИЯ ЗА СЪЧУСТВИЕТО ОТ ТВОЯ СТРАНА КОЛЕГА СТРАХОТЕН СИ[/b][][/size]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягай колега Ценов, проосто сумата ми се стори огромна. Иначе ти съчувствам от гледна точка на човек, който също са му разбивали и крали нееднократно от колата! По никакъв начин не искам да се подиграя на колега, който е пострадал по подобен начин, тъй като знам как аз бих се почувствал на твое място! Дано възстановят сумата застрахователите и да оправиш колата бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале 11хил лева :lol: дано тези които са го направили да не видят бял ден .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вчера някой ми е драснал предния капак с твърд предмет....сигурно случайно?!................ :huh:

Колега колко те разбирам през 1 месец хода и боядисвам детайли защото некадарниците на паркинга си отварят вратите със шут а като решат да излизат не ползват огледалата да гледат ами на гас пак ако оцелят нещо здраве да е :lol: а колкото до крадците няма спасение от тях слагате колата някаде да можете да я гледате една камера на прозореца и я пускате на тв-то и си я наблюдавате постоянно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствам дълбоко на пострадалите колеги.И аз всеки ден си викам-дано не на мен :) Затова и една от причините да си продам супер якото Прелюдче е тази........не издържам повече на това непрекъснато дебнене,да не спра на някой малоумник на "мястото",да гледам като спирам между колите да има място,да гледам да не преча на някой.....и т.н. :lol: Следващата ми кола ще е пълен скраб или супер евтина.Докъде стигнахме-да не може да се радваме на хубавите ни коли.Хубава страна със скапано племе като народ-това сме ние :):huh:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствам дълбоко на пострадалите колеги.И аз всеки ден си викам-дано не на мен :D Затова и една от причините да си продам супер якото Прелюдче е тази........не издържам повече на това непрекъснато дебнене,да не спра на някой малоумник на "мястото",да гледам като спирам между колите да има място,да гледам да не преча на някой.....и т.н. :D Следващата ми кола ще е пълен скраб или супер евтина.Докъде стигнахме-да не може да се радваме на хубавите ни коли.Хубава страна със скапано племе като народ-това сме ние :P:D:D

мисля че триабва ние да се погрижим за нашето спокоиствие на полицаят не му пукавидиш ли дрога убииго от бои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствам дълбоко на пострадалите колеги.И аз всеки ден си викам-дано не на мен :D Затова и една от причините да си продам супер якото Прелюдче е тази........не издържам повече на това непрекъснато дебнене,да не спра на някой малоумник на "мястото",да гледам като спирам между колите да има място,да гледам да не преча на някой.....и т.н. :D Следващата ми кола ще е пълен скраб или супер евтина.Докъде стигнахме-да не може да се радваме на хубавите ни коли.Хубава страна със скапано племе като народ-това сме ние :P:D:D

много вярно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо застрахователите ми скъсаха нервите БОГ ДАГИ БЛАГОСЛОВИ ВСИЧКИТЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление всичко, което спомена колегата weapon R е самата жалка действителност :huh: На повечето сигурно им е трудно да го приемат, но е така :DЩо се отнася до ежедневните глупости с паркирането, удрянето на вратите и драсканиците - нека да започнем първо ние сами да не правим такива неща и да внимаваме повече, пък да видим. Може и да има резултат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз два пъти вече оставам без чистачки ,един път без капачките на вентилите на гумите ,а един път пък ми бяха спаднали всичките гуми! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо застрахователите ми скъсаха нервите БОГ ДАГИ БЛАГОСЛОВИ ВСИЧКИТЕ

Пфф... представям си, особено за такава сума...Какво все пак стана, какво ти казаха?Пари взе ли или ... колко се очаква да вземеш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е ОФФ ,ама точно за Великден "зарадваха" дъщеричката(2.9г.),като и откраднаха колелцето(не Хонда) от супермаркет Европа................на записа се виждат две циганки...........пардон евро-ромки............да им е честит празника на "милите" ни сънародници.............. http://news.ibox.bg/news/id_551514796

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...