Jump to content
Moonchild

Измамници на дребно

Recommended Posts

Здравейте,Искам да ви съобщя за едни смешни измамници на дребно, за да внимавате при евентуални покупки от тях.Вчера отивам на Симеон, за да си купя 2 крушки Osram Cool Blue, намирам един магазин (на No.121), oтпред пише "части за френски автомобили" или нещо от сорта. Плащам 30 лв, взимам си крушките и си тръгвам, като изобщо не ми е минало през ума, че може някой да лъже за някаква разлика от цената от 18 лв. общо.Отивам пред нас, сменям крушките и - изненада. Това са обикновени Osram, сложени в кутийки oт Cool Blue :)Пожелавам на господата да си напазаруват с тези 18 лв. малко от необходимите им лекарства. Отношението ми към подобни кокошкари е крайно презрително и леко ги съжалявам. Пиша това само, за да не ви се случи и на вас. Хубав ден !

Редактирано от Moonchild

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако купувате Cool Blue oтваряте на място и вътре би трябвало стъклото на крушката да е такъв цвят

Публикувано изображение

 

И аз имах подозрения че са ми продали некви ментета в крайна сметка при мен се оказа, че Coool blue-то се оказа доста по-жълто отколкото очаквах виж тази тема :

http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=402086

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Искам да ви съобщя за едни смешни измамници на дребно, за да внимавате при евентуални покупки от тях.Вчера отивам на Симеон, за да си купя 2 крушки Osram Cool Blue, намирам един магазин (на No.121), oтпред пише "части за френски автомобили" или нещо от сорта. Плащам 30 лв, взимам си крушките и си тръгвам, като изобщо не ми е минало през ума, че може някой да лъже за някаква разлика от цената от 18 лв. общо.Отивам пред нас, сменям крушките и - изненада. Това са обикновени Osram, сложени в кутийки oт Cool Blue :thumbs1:Пожелавам на господата да си напазаруват с тези 18 лв. малко от необходимите им лекарства. Отношението ми към подобни кокошкари е крайно презрително и леко ги съжалявам. Пиша това само, за да не ви се случи и на вас. Хубав ден !

Колега ти какво направи по случая? Примири се и пусна тема или се върна в магазина с касовата бележка която са ти издали и ти смениха крушките с тези за които си платил ? Докато не започнем всички да си търсим правата няма да се оправим или да чакаме да изчезнат КОКОШКАРИТЕ!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По времето, в който написах това, не бях направил нищо, защото бях на работа. След работа отидох с касовата бележка и крушките в оригиналните им опаковки, като направих рекламация. Отговорът беше "Ми ти си ги сменил, тука не може да стане грешка". Какво се отговаря на това ?ПЪЛНИ смешници !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за съжаление е така, просто трябва да си отваря човек очите за такива тарикати...няма как те да се признаят за виновни, като са сложили други крушки. Между другото вчера четох темата и след това слязох до ОМВ да си купя нещо. Там продават всички видове Осрам по 1 бройка, но не в такива картонени опаковки, а в пластмасови - крушките се виждат. Мисля че бяха около 14 лв бройката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си комисия за защита на потребителите! Измамен си, направил си опит за рекламация, а те изкарват, че ти ги мамиш, като си ги сменил умишлено... Ха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш тогава да ти дадат още две такива крушки, предполага се, че също ще са обикновени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се лъжете да купувате тея боклуци осран кул блу.Един приятел има магазин и ги продава, та както и да е взехме с него и сложихме на колите такива. Първоначалното ми впечатление беше добро докато не заваля.... от там на татък всичко стана много зле. При мокра настилка не светят въобще. Помислих, че нещо при мене е проблема от рефлектори( а на прелюда са кристални) и попитах тоя приятел как са при него на дъжд и той също много се оплака...после един ден се прибирам вечерта и нещо ми се стори, че не светят фаровете както трябва... като слезнах късата светлина на едната не светеше(беше изгоряла). След 2 дни изгоря късата и на другата крушка. Отново звъннах на тоя приятел дето ми ги продаде и съответно и сложи на неговата си кола и какво да чуя.... и неговите едната изгоряла !Тея боклуци не изкараха и 2 месеца !!!Не си давайте парите за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се лъжете да купувате тея боклуци осран кул блу.Един приятел има магазин и ги продава, та както и да е взехме с него и сложихме на колите такива. Първоначалното ми впечатление беше добро докато не заваля.... от там на татък всичко стана много зле. При мокра настилка не светят въобще. Помислих, че нещо при мене е проблема от рефлектори( а на прелюда са кристални) и попитах тоя приятел как са при него на дъжд и той също много се оплака...после един ден се прибирам вечерта и нещо ми се стори, че не светят фаровете както трябва... като слезнах късата светлина на едната не светеше(беше изгоряла). След 2 дни изгоря късата и на другата крушка. Отново звъннах на тоя приятел дето ми ги продаде и съответно и сложи на неговата си кола и какво да чуя.... и неговите едната изгоряла !Тея боклуци не изкараха и 2 месеца !!!Не си давайте парите за тях.

Имайте предвид, че са плъзнали и много ментета на OSRAM, така, че колега не бързай да ги плюеш така с лека ръка. Аз лично от много време карам с различни модели Osram (в момента с Night Braker) и такова нещо да изгори крушка на 2-рия ден не ми се е случвало :) Купувайте от сигурни магазини за да нямаа "изненади" !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛКО ПО СИГУРНИ МАГАЗИНИ ОТ АУТО 1 И ОМВ И ШЕЛ,НА ХОНДАТА ВЕЧЕ ТРЕТИ ЧИФТ H-1СМЕНЯМ(ЧЕ СВЕТЯТ ДОБРЕ СПОР НЯМА), ,а на тойотата издържаха 6 месеца H4-което си е рекорд.Напрежението на алтернатора и на двете коли е перфектно,просто или не са изчислени топлинно,или са нарочно направени да не издържат дълго-друго обяснение нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди да сложа ангелите, на обикновените фарове карах 8 месеца с Осрам +50% и бяха мръднали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...