Jump to content
crx_pld

Моля дайте ми информация за Momo Indy волан

Recommended Posts

Търся информация... отзад пише made in italy и някъв кодинтересувам се дали се продават някаде и каде?http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0...16287f/dsc00147това преставлява волана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу волана е много маняшки ще следя темата с интерес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гр.София на бул.''Дж.Баучер''има представителство на МОМО .Питай там дали не могат да ти помогнат.Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или в Алфа Ромео. Momo Indy се използва при тях.В ebay.uk в моментаима търг за едно дървено momo и цената е достигнала £46.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление едва ли ще намериш някъде да се продава такъв волан нов ;) Доколкото намерих информация в интернет са произвеждани през 70те и 80те години и в наши дни са доста редки. Бих ти препоръчал да погледнеш марката NARDI в случай че не ги знаеш вече. Имат идентичен модел и са по-често срещани в ибей. За 100тина долара се намират (Виждал съм в интернет доста Американски тунери да ги ползват), пак са Италиански.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги за инфото ще провера в сф за волана,баща ми го донесе от някаде и затова ми е толкова интересно за него иначе волана е уникален на живо ,но просто няма да отива на хондичката закачен трябва да е на нещо ретро ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпрос на вкус ;) предполагам някой JDM маниак ще го оцени, ако си склонен да се разделиш с него. В civic-eg.com има поне 7-8 проекта на коли, в които хората са сложили точно такъв волан. Ето една:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но просто няма да отива на хондичката закачен трябва да е на нещо ретро ;)

..и аз така мисля например на един Опел Манта би стоял чудесно да взема да питам един приятел ако го продаваш може да го иска за нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сьм с такъв-взех го от една АЛФА и само фланеца купих за ХОНДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...