Jump to content
gkb

Правило - забрана на коментара на цените

Recommended Posts

Предлагам във форума да има правило с което да се забранява коментара на цените дадени от потребителвсеки има право да определи каквато си иска цена всеки има право да купи на тази цена или да не купи ако имаме такова правило не накърняваме правата нито търговците, нито обикновенните потребители, а напротив .. ще намалим "плявата" в темите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаме такова правило не накърняваме правата нито търговците, нито обикновенните потребители, а напротив .. ще намалим "плявата" в темите

Против!Ако някой ми предлага част на старо за 200 лв., друг няма ли право да ми съобщи, че в магазина като нова е 150 лв?А? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти пречи да питаш на лични :).Вместо да пълниш темата с излишни коментари по цената и т.н пишеш едно лично разбираш се с купувача и го купуваш и темата се заключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен също трябв ада има коментари ,така се стига до оферти с най ниски цени ! Например ако някой напише трябва ми водна помпа един ще кажи 100лв друг ще намали веднага сле днего на 80 следващия няма как да каже пак 100 ако иска да си продаде стоката ще кажи 60 например така се поражда най добрата сделка,но тук за жалост е забранено това ,според мен да се обслужат чужди интереси ! Неможе да каже някой продавам колектор 300лв и някой съворумец да знае къде са 200лв и да му каже ,това е форум и трябв ада се помага.Ще кажите ми има лични ,има ама таз тема ще я прочетат още поне 150 човека и те също може да незнаят а да имат интерес и така все някой ще се набута на 300лв :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: джийпър е прав.а относно това кой на каква цена ще си продава си е негова работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен също трябв ада има коментари ,така се стига до оферти с най ниски цени ! Например ако някой напише трябва ми водна помпа един ще кажи 100лв друг ще намали веднага сле днего на 80 следващия няма как да каже пак 100 ако иска да си продаде стоката ще кажи 60 например така се поражда най добрата сделка,но тук за жалост е забранено това ,според мен да се обслужат чужди интереси ! Неможе да каже някой продавам колектор 300лв и някой съворумец да знае къде са 200лв и да му каже ,това е форум и трябв ада се помага.Ще кажите ми има лични ,има ама таз тема ще я прочетат още поне 150 човека и те също може да незнаят а да имат интерес и така все някой ще се набута на 300лв :cool:

и кво аз си пускам акорда за 100 лв и някои ще ми подбива цената ?безумно !!!а когато се отнася за втора употреба част, кола или каквото и да е друго - щото в този форум много рядко се продават/има оферти/ за нови неща - ти ли ще се наемеш за арбитър да оцениш кое нещо втора употреба е читаво или не ?!!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: защо става въпрос пак за друго нещо,щом си решил че акорда ти е за 100лв ти си знаеш стоката,естетвено ако има по-добър за по-малко ари добре е да се знае.но може и този за 80лв да не струва и 8 лева така че аз като клиент ще избера да взема твоя за 100лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а когато се отнася за втора употреба част, кола или каквото и да е друго - щото в този форум много рядко се продават/има оферти/ за нови неща - ти ли ще се наемеш за арбитър да оцениш кое нещо втора употреба е читаво или не ?!!?

Защо пък той да е арбитър?Арбитър ще е купувачът.Той ще избере между твоята стока и конкурентната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: защо става въпрос пак за друго нещо,щом си решил че акорда ти е за 100лв ти си знаеш стоката,естетвено ако има по-добър за по-малко ари добре е да се знае.но може и този за 80лв да не струва и 8 лева така че аз като клиент ще избера да взема твоя за 100лв.

ми то сега си има начин за това - има други теми ровиш си и си избирашцената се коментира когато се види стоката а не от "компетенти" и "доброжелателни" хора много далеч от продаваната стока ... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

и кво аз си пускам акорда за 100 лв и някои ще ми подбива цената ?безумно :unsure:

Колега,не се убиждай,но това е все едно е казано от шефа на топлофикация по татово време :lol: .Така ти имаш нещо за 100 кинта и снимка,друг има снимка със СЪЩИЯ АРТИКУЛ:lol: за 80 кинта а трети за 50...Ако нямам инфо за другите 2 ще взема твоя,нали и после като пусна тема,че си скъпчия ще ми кажеш"Незнанието не е оправдание:lol:"То че има дъмпинг е ясно,но ако е с некачествена стока и бъде споделено дъмпинговия играч се маха,нали?Защо е нужно да няма конкуренция?????Друг е въпроса,че на всеки финансовата красота е различна и всеки си решава.Един може да му треа двг-то за вчера и да даде 500-1000 лева отгоре,а друг да ги няма/не му се дават и да почака месец,два доставка-не съм ли прав.п.п.Баси калника и капака-кво торище стана..... :P:D Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се обиждам но информацията ще я има в друга тема .. на мен идеята ми е /от собствен опит го знам/ че пуснат ли се коментарите - ще стане страшноа цената аз си определям цената ... като не се продаде - я смъквам така правят повечето колеги ... и се смъква докато се продадеотново повтарям коментара на цената се прави на място когато видиш стоката не можеш от снимка да се ориентираш в състоянието и ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

не се обиждам но информацията ще я има в друга тема .. не можеш от снимка да се ориентираш в състоянието и ...$

Е най-после един къде не се обижда :lol: То по снимка е ясно,че трудно се ориентира човек,но ако ми трябва глава и се налага да обиколя половината страна и да изгора 500 кинта газ,по добре да я купа нова :lol: Снимка треа да има и то детайлна и висококачествена с цел добиване на максимална представа какво се купува.А коментарите защо да са в др тема?-Ако са сдържани и конкретни к'ъв е проблема?Не от типа"е мнооо скъпо бееее" а от типа"това е моя артикул и е 20 кинта по-евтин.ето снимка".Това е приложимо само за раздел"купувам".А за продавам вече е по мазало и нека по-умните от мен да се изкажат.Може би трябва да има по една тема за с рейтинг и ОБОСНОВКА поне за платените търговци на човек по една и една за другите мешано..... :unsure: Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за продава да определяш цената и я смъкваш,но при раздел купува що да няма коментари ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам във форума да има правило с което да се забранява коментара на цените дадени от потребител

Искаш да кажеш да се забрани на Пешо и Стефчо да коментират цените ? Не разбирам ....

 

Отностно предложението , мисля , че в момента е забранено да се коментират офертите на Продавачите :unsure: така че къде е проблема ....

 

Това , което предлага Джийпърса ми харесва :lol: И мисля ,че това трябва да е разрешено , да се дават директно предложения на Купуващите / пояснявам какво е купуващ , потребител постнал тема , че купува дадено нещо / !!! В крайна сметка мисля , че всеки потребител има право на най-добрия избор , а не само на определени хора :lol:

Когато избора се ограничава до определени продавачи , предлагащи наистина качествени неща , но на висока цена , това не ги прави правилните продавачи :D Когато човек запознат с тънкостите или сферата на авточастите прави коментар за определено нещо , без да предлага същото нещо е безсмислено и недоброжелателно - заядливо :P Но ако предлага същото , на по-ниска цена - мисля , че има право да продава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Qkb Така както ти е зададен въпроса има много значения и с тях изникват още много много въпроси. Вярно е, че цена трябва да се коментира единствено когато стоката ти е в ръцете, но ако не се коментира как ще се отсеят недобросъвестните продавачи. И за кои теми, под форуми да се забрани коментар на цена и защо много от обявите нямат цени или снимки такива теми трябва да се заключват или значи за всичко друго може да си бълбукаме тук, а за цени не ? Ако съм те разбрал правилно това е комунизъм,капитализъм и подтисничество !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш да се забрани на Пешо и Стефчо да коментират цените ? Не разбирам ....

 

Отностно предложението , мисля , че в момента е забранено да се коментират офертите на Продавачите :unsure: така че къде е проблема ....

 

Това , което предлага Джийпърса ми харесва :lol: И мисля ,че това трябва да е разрешено , да се дават директно предложения на Купуващите / пояснявам какво е купуващ , потребител постнал тема , че купува дадено нещо / !!! В крайна сметка мисля , че всеки потребител има право на най-добрия избор , а не само на определени хора :lol:

Когато избора се ограничава до определени продавачи , предлагащи наистина качествени неща , но на висока цена , това не ги прави правилните продавачи :D Когато човек запознат с тънкостите или сферата на авточастите прави коментар за определено нещо , без да предлага същото нещо е безсмислено и недоброжелателно - заядливо :P Но ако предлага същото , на по-ниска цена - мисля , че има право да продава :lol:

искам да кажа че за мен е недопустима ако ти Тино продаваш колата си за 24 000 лв аз или някой друг да ти "сере" във твоята тема че има и по евтини

ти си знаеш цената на твоята стока

 

ако аз имам сходен акорд - ще си пусна отделна тема с по ниска цена и така ще направя конкуренция на твоята обява

 

Когато се касае за втора употреба - там цената не е най-важния фактор - там състоянието е по важно

ако разрешим да се коментира в твоята обява ще стане страшен хаус ... всеки ще се надприказва ... ще се появят 10 оферти от горубляне с по ниска цена от твоята - ама никои не може да уцени състоянието докато не ти види колата

 

за това предлагам да не се коментират цените във форума т.е. да не се коментира цената дадена от някои за нещо

 

ако ще се коментират търговците - по правилно е да се коментира дали сме доволни от тях а не цените които дават

 

давам пример

ако аз искам да продавам нещо /особенно втора употреба/ и искам да давам гаранция, да изградя име, да предоставя по добро обслужване и каквото се сетиш там - това ще рефлектира върху цената

и ако пуснем моята цена да се коментира от хора занимаващи се със същото но без гаранция, качество ..... ще стане хаус

каквото се случва е момента със СТамен - а за мен не е правилно това

 

и както винаги съм казвал

правилата постоянно трябва да се модифицират .. когато има проблеми с тях - и за това го предлагам

 

сега разбра ли ме ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да , просто първия пост разбирах повече , че да се забрани на определени потребители да коментират цените :unsure:

 

Или иначе както ти казах , че забрана да се коментира в Темата на потребителя вече има и съм За да се забрани пускане на теми с желание коментар върху цената :lol: във въпросната тема писах също :lol: Да се пускат теми с добри доводи , че някой не е бил коректен съм За , но цената тогава няма нищо общо :lol:

Или иначе да се коментират теми и предлагат по-ниски цени в раздел Купувам мисля , че си е напълно нормално , да не кажа задължително :D както да могат новорегистрирани потребители да пишат там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[за това предлагам да не се коментират цените във форума т.е. да не се коментира цената дадена от някои за нещо ако ще се коментират търговците - по правилно е да се коментира дали сме доволни от тях а не цените които даватДа така разбрах, аз бих коментирал единствено ако съм купил и бих коментирал цена/качество за мен това е да съм доволен. Аз съм питал за цени няколко търговеца, не ме удовлетворяват и съм си намерил други решения. В купува си мисля че трябва да е разрешено коментирането така всичко е прозрачно, и отделно темата със доволни / недоволни но там трябва да пишат хора които наистина са сключили сделка с даден продавач или търговец.-Аз, така виждам нещата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Когато коментарите бяха разрешени имаше средно по 250 нови мнения не от авторите на темите в този раздел. А тогава имаше два пъти по малко потребители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е тъпо някой да си пусне тема, че продава частта Х на цена У лева и друг да му коментира в темата, че някъде си я имало с 5 лева по-евтино. Продаваш нещо, който е заинтересуван да го купи да си проучи цените. Утре ще ида да лепна бележка на магазина за авточасти, че в друг магазин ги продават малко по-евтино. Колко време ще стои бележката там, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, Не разбрахте ли ,че пречите на бизнеса на хората с тия коментари в темите. Знаете кой поръчва музиката.... ...а фенската ни форумна идея май отдавна кучетата са я (из)яли.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен нищо не пречи дадена обява или търговец независимо дали е "Поръчвач на музика" да бъде коментирана в друга тема.Както много хора искат съвети за обяви в мобиле.бг - Въпроси от сорта "Дали си заслужава да се отиде да се види, ако някой друг я е виждал" "Дали поне горе-долу и отговаря цената" "Може ли да се намери нещо подобно на по добра цена и какво" и т.н. Не виждам причина да не се търси и да се получава мнението на другите потребители и по този начин да се предизвиква така нареченото "Информационно затъмнение"Това че някой ще изкаже лично мнение, което може да не се харесва на някого - какво от това ? Не може да се угоди на всички така че е ясно че мнения ще има всякакви. Форумите са поле за обмяна на опит, информация и взаимопомощ!От чисто практична и естетична гледна точка е хубаво това да се прави в отделна тема, а не в самата обява за да е по прегледен форума.

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен нищо не пречи дадена обява или търговец независимо дали е "Поръчвач на музика" да бъде коментирана в друга тема.Както много хора искат съвети за обяви в мобиле.бг - Въпроси от сорта "Дали си заслужава да се отиде да се види, ако някой друг я е виждал" "Дали поне горе-долу и отговаря цената" "Може ли да се намери нещо подобно на по добра цена и какво" и т.н. Не виждам причина да не се търси и да се получава мнението на другите потребители и по този начин да се предизвиква така нареченото "Информационно затъмнение"Това че някой ще изкаже лично мнение, което може да не се харесва на някого - какво от това ? Не може да се угоди на всички така че е ясно че мнения ще има всякакви. Форумите са поле за обмяна на опит, информация и взаимопомощ!От чисто практична и естетична гледна точка е хубаво това да се прави в отделна тема, а не в самата обява за да е по прегледен форума.

аз не вижнам това което предлагам да противоречи на това което казвашаз казвам да не се коментира цената - а не да не се коментира обявата сега да го кажа по просто влизаш в магазина и виждаш кило банани - 2 левапод табелката някой сложил втора табелка - да ама в румъния бананите са 1 лев и да си остави телефона това правилно ли е според вас ?!само това аз искам да избегнем ... нищо повече а ако човек иска да си пусне обява че продава банани по 1 лев от румъния - няма лошоако искат хората да си го дискутират дали е добър търговец, дали бананите са му румънски, а не китаииски ... но просто да не дискутират цената на която ги продава ... ако искам да си купя от неговите банани ще му звъна ... ще видя може ли да има отстъпка ... пазарлък .. и т.н. ... но това не му е мястото във форума ни нима не си спомняте че като имаше коментари във обявите - половината от мненията бяха точно там ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, Не разбрахте ли ,че пречите на бизнеса на хората с тия коментари в темите. Знаете кой поръчва музиката.... ...а фенската ни форумна идея май отдавна кучетата са я (из)яли.Поздрави

олелеее ....то верно отдавна съм го казал ... ама ... ого ... ето от такива коментари отказвате всички които някога са правили неща в този форум ... стоиностни неща ... и сега остана само плявата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че цената е един от най-съществените фактори редом с произхода, качеството и състоянието на стоката и лоялността на търговеца. Що да не се коментира?Ако аз от днес се интересувам от банани, не съм врял и кипял по пазара, не съм запознат с цените и виждам твоята обява, където ти ги продаваш... Аз не те познавам и съм недоверчив по принцип... какво правя? - Пускам една темичка " Какво мислите за gkb и неговите банани?"И ще ще се радвам да получа всякаква информация.. позитиви и негативи. От "колко струват бананите в ebay", през "колегата X продава същите на половин цена" и "Аз не бих си купил банани, а портокали" до "gkb ме прецака веднъж", както и обратното. Аз ще си преценя на кой да повярвам и на кой не, ще си сметна рисковете, времето и парите за доставка от някъде си, ще преценя и на кой бананите са по хубави, кой е шмекер, кой е точен и т.н.В крайна сметка това, че някой ще напише нещо против твоите банани и цената им не значи, че ти ще търпиш загуби от това. Разликата в цената е твърде вероятно да си заслужава и въобще не е изключено да ги купя от теб а не от друг. Все пак не забравяй, че аз тръгвам от там, че съм заинтересован от твоята оферта, а не от другите, но за да оцениш една оферта е добре да получиш и база за сравнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам ти как пазаруваш ама аз лично като реша да си купя нещо влизам в няколко магазина, търся в интернет, гледам няколко теми ....и съответно всичко виждам що се отнася до цена 15 минути ми коства ... ако ти искаш да питаш бананите на гкб дали са на добра цена от 2 лв ще чакаш много повече от 2 дена за да си изпишат колегите нещата ще получиш много разнородна информация дори и за неща които не искаш да знаеши ще загубиш много повече време ... съответно и пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има много хора, които по една или друга причина не бързат.-Планират, колебаят се в избора, чакат нещо каквото и да е и т.н.Докато се мотат може и да изпуснат офертата ама то си е за тяхна сметка.Но човек, който ще поиска коментар по такъв начин - определено не бърза

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дам още един пример този път със себе си, като постановката е абсолютно реална и евентуално възможна.В момента обмислям дали да не си сменя джантите. Обаче ми е трудно да определя цена, на която да продам старите. Ще си измисля някаква цена на база другите оферти и ще ги публикувам например на 500лв. За мен дори ще е по-добре да се намерят няколко човека които градивно да ме критикуват и да кажат "Пич, тия джанти не струват толкова и няма да успееш да ги продадеш на тази цена. Виж тук и тук..." И да ме вкарат малко в релси, отколкото да седя и да чакам някой да клъвне случайно и всяка седмица да свалям по някой лев докато цената ми стане нормална.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си спомням каква каша беше преди да се спрат коментарите в продава това ме притеснява определено освен това аз не говоря случая - пичове колебая се за колко да си продам тези джанти аз говоря за продавам банани за 2 лв и от там да получа 100 коментара как съм луд, как цената в щатите е друга, как ......за това говоря а не за двуоменето ми колко ми струва нещото аз пак казвам цялата работа ми прилича на табелка в магазина - 100 лва отдолу втора табелка - в съседния магазин - 90 лв това смятам аз че е недопустимо и за това предлагам трети лица да не могат да коментират цените това не пречи да пуснат отделна тема - там и там това струва ХХХ пари ...но бъркането в чуждата паница е типичен български маниер ... /колко била печалбата на Стамен - тотална глупост е това .../

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и с този си пост смятам да приключа писането си повече в тази тема мисля че бях доста изчерпателен какво предлагам и защо го предлагам които трябва да решава ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: отивам да хапна някой банан и след това ще ви чета диалога на вас двамката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прочетох първото мнение около три пъти. То гласи един вид, ние /участниците в този форум/ да не коментираме цените, нали така?Добре, това правило колега е въведено със забрана на каквито и да било коментари във разделите купува продава.Искам да кажа, че никой по никакъв начин неможе да ми каже аз какво ще коментирам в един свободен форум. Неможе да съм звъннал на един търговец и той да се подиграе с мен и после да не го изоблича на мястото от което той си изкарва прехраната кажи речи 70%. С това си изказване по никакъв начин не искам да намисам главните в темата "За колегиалноста във форума", макар тази тема да произлиза точно от там. Моля не ме набеждавайте погрешно!!! Извинявай, може да има нападки и тн. но все пак това е форум. Аз лично не виждам нищо лошо в това да има от време на време сплитни, оплаквания и похвали. Дори колегата да не беше пуснал тема специално за неговият случай, можеше да пусне във темата некоректен търговец или купувач и същата плява щеше да стане там. Извинявам се ама ти представяш ли си какъв форум ще стане ако ми забраниш да се оплача от нещо, което не ми е харесало. Може да се сложи едно знаме червено със сърп и чук /нищо, че съм фен на СССР/, което да символизира комунизма.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За да не съм само "Против" и да казвам защо не е редно, смятам да кажа и какво според мен единствено би могло да се направи по въпроса:

 

Правило:

 

Забранява се публикуване на търговска кореспонденция и информация придобита, по нелегален начин, чрез незаконни, неморални или подвеждащи практики или чрез лична кореспонденция и използването й за придобиване на конкурентни предимства на едни пред други участници във форума или трети лица!

 

 

По този начин ще могат да бъдат обсъждани всички публично обявени цени, но не и такива които са получени чрез лична оферта или по друг начин.

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка корекция:

 

Правило:

 

Забранява се публикуване на лична търговска кореспонденция и всякаква информация придобита, по нелегален начин, чрез незаконни, неморални или подвеждащи практики и използването й за създаване на конкурентни предимства на едни пред други участници във форума или трети лица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че цената е един от най-съществените фактори редом с произхода, качеството и състоянието на стоката и лоялността на търговеца. Що да не се коментира?Ако аз от днес се интересувам от банани, не съм врял и кипял по пазара, не съм запознат с цените и виждам твоята обява, където ти ги продаваш... Аз не те познавам и съм недоверчив по принцип... какво правя? - Пускам една темичка " Какво мислите за gkb и неговите банани?"И ще ще се радвам да получа всякаква информация.. позитиви и негативи. От "колко струват бананите в ebay", през "колегата X продава същите на половин цена" и "Аз не бих си купил банани, а портокали" до "gkb ме прецака веднъж", както и обратното.

Надявам се да е по темата, но аз напълно подкрепям цитираното мнение със същите мотиви. Мисля, че не бива да допускаме форумната част да страда заради магазинната, но и определено имаме нужда от продавачите. Не изглежда сложно намирането на компромисен вариант :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един въпрос, че нещо не ми е ясно: Какво подкрепяте/отхвърляте, коментарите на цените или постването в раздела под формата на коментар? :thumbs1:

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го обесня с по-прости думи:Ако аз се свържа с даден търговец и той ми каже цена от 500 лева за фар на Хонда Сивик 5 ген., да нямам право да обсъдя това нещо във форума. Това искат да въведат, като правило и също така да явно да не се казва кой е търговеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка корекция:

 

Правило:

 

Забранява се публикуване на лична търговска кореспонденция и всякаква информация придобита, по нелегален начин, чрез незаконни, неморални или подвеждащи практики и използването й за създаване на конкурентни предимства на едни пред други участници във форума или трети лица!

е благодаря

доста добре го доразшири ;)

това което си написъл е това което имах предвид

 

БЛАГОДАРЯ :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка корекция:

 

Правило:

 

Забранява се публикуване на лична търговска кореспонденция и всякаква информация придобита, по нелегален начин, чрез незаконни, неморални или подвеждащи практики и използването й за създаване на конкурентни предимства на едни пред други участници във форума или трети лица!

е благодаря

доста добре го доразшири ;)

това което си написъл е това което имах предвид

 

БЛАГОДАРЯ :thumbs1:

 

Като си имал това предвид, защо не го написа така? Я си прочети пак предложението и после правилото, което предлага колегата и виж в каква степен се покриват? 5-10% дали има?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си имал това предвид, защо не го написа така? Я си прочети пак предложението и после правилото, което предлага колегата и виж в каква степен се покриват? 5-10% дали има?

щото съм много тъп да го напиша по този начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...